אנשים רבים מעדיפים לגדל כלב קטן – שיצו, פומרניין, פינצ'ר ננסי, מלטז, פאג, פודל, פקינז, יורקשייר טרייר ויש כמובן עוד גזעים של כלבים – שהמאפיין הבולט ביותר שלהם הוא מידותיהם הפיזיות הצנועות. לכאורה, קל יותר לשלוט בכלב קטן, אבל בפועל רק תהליך אילוף כלבים מקצועי יבטיח חיים משותפים אופטימליים, גם לכלב וגם לאדם. אילוף כלבים קטנים מחייב מומחיות ספציפית ולטופ אילוף יש ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום ושורה ארוכה של הצלחות מוכחות.

אילוף כלבים קטנים עושים רק איתנו:

✔️ לבחירתכם – אילוף כלבים קטנים בבית או בקבוצה

✔️ שירות באזור נרחב – מחדרה ועד גדרה

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מצידכם

✔️ אילוף כלבים קטנים בגישה חיובית

✔️ מאלף גם כלבים בוגרים

✔️ עד 8 מפגשים והכלב שלכם מאולף – בהתחייבות!

✔️ 10 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלב קטן בגישה חיובית

כשאדם חי עם כלב קטן, במקרים רבים הוא מתייחס אליו לא כאל בעל חיים אלא כאל בובה מתוקה או אפילו תינוק זעיר. בהתאם, ישנה לעיתים רתיעה מתהליך אילוף – חשוב לדעת שאנחנו מקפידים על אילוף כלבים בגישה חיובית בלבד. במקום צעקות, הפעלת כוח וסנקציות, הדגש הוא על חיזוקים להתנהגויות רצויות תוך התייחסות לאופי הספציפי של כל כלב קטן.

בגישה זו ניתן להגיע לכל תוצאה רצויה, כך על-פי שלל מחקרים עדכניים. בנוסף, הדרך אל ההרמוניה נעימה גם היא. אילוף כלבים קטנים בגישה חיובית מייצר תקשורת טובה מאוד ביניכם לבין החבר החדש שלכם, וזהו כמובן בסיס מצוין למערכת יחסים מוצלחת לטווח ארוך.

למה כדאי לאלף כלב קטן?

כלבים קטנים עלולים להיות פחדנים ולכן גם נבחנים. בנוסף, יש גזעים שמתאפיינים באנרגיות רבות ולכן למרות המידות הצנועות הם יכולים לגרום להרס בבית. אילוף פומרניין או יורקשייר טרייר, פודל או מלטז וכו', מונע התנהגויות לא רצויות וכאלה שמזיקות גם לכם וגם לכלב. בפרט, ניתן למנוע נבחנות יתר, להקנות לכלב ביטחון עצמי שיעזור לו לשחק בחופשיות בגינת הכלבים, ללמד את החבר החדש שלכם להגיב לפקודות בסיסיות, להעלים חרדות ועוד.

אילוף כלבים קטנים לצרכים

אחת הסיבות העיקריות לכך שנדרש אילוף גור כלבים קטן היא חינוך לצרכים. את התהליך כדאי להתחיל בגיל צעיר, כשהשלב הראשון הוא הנחת עיתונים או פדים במיקום ספציפי בבית שרק בו מותר לכלב לעשות צרכים (אם ישנה אופציה למקם את העיתונים או הפדים ליד הדלת, הגור יזהה את היציאה מהבית עם צרכים ויהיה לו קל יותר בהמשך הדרך). בנוסף, משתמשים בגדר תיחום או בכלוב אילוף כדי לעזור לכלב לא לעשות צרכים במקומות אחרים בבית. השלב הבא, אחרי שהכלב כבר מחוסן לגמרי ואין מגבלה על יציאה מהבית, היא שגרת טיולים נכונה והתנהגות מותאמת לאורך כל היום.

אילוף כלבים קטנים בגישה חיובית
אילוף כלב פומרניין (תמונה: Canva Pro)

אילוף כלב קטן - דגשים חשובים

אילוף כלב קטן מחייב התייחסות למידותיו. הדגש המרכזי הוא אילוף בגובה העיניים. חשוב לזכור שעבור כלב נמוך קומה בן אדם עלול להיראות מאיים בגלל הפרשי הגובה. על-מנת ליצור קשר אמיתי ולהבטיח תהליך יעיל, רצוי להתנהל מול כלב קטן כשיורדים על הברכיים או לחילופין מעלים את הכלב על שולחן או לכל הפחות מדרגה. עוד דגש הוא לשים לב ליכולת ההכלה של הכלב למידע חדש ולהימנע מאילוף יתר (כלומר להמשיך את המפגש רק כל עוד הוא אפקטיבי – עצה שכמובן תקפה גם עבור אילוף רועה גרמני או כלבים גדולים אחרים).

כמה עולה אילוף כלבים קטנים?

באופן טבעי, גם לשאלת המחיר יש משקל בהחלטה הסופית. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות כמה עולה לאלף כלב קטן, ובכל מקרה אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם:

כמה עולה שעת אילוף של כלב קטן אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

עלות למפגש בודד

כמה כסף גובה מאלף כלבים מקצועי על חינוך למשמעת בסיסית?

1,500-5,000 ש"ח

6 עד 10 מפגשים, בהתאמה לכלב

מהי עלות אילוף כלבים בוגרים עם חרדות בפנסיון?

2,000-5,000 ש"ח

תהליך של שבועיים עד חודש

מהו מחיר אילוף כלבי שיצו למניעת נזק בבית?

700-1,200 ש"ח

תלוי במספר המפגשים

כמה כסף גובה מאלף כלבים על הכנה לתינוק?

800-1,500 ש"ח

2-3 מפגשים יספיקו ברוב המקרים

מהו מחיר אילוף כלבים קטנים בקבוצה קטנה?

180-250 ש"ח

בהתחייבות לסדרת שיעורים

כל האפשרויות של אילוף כלבים מגזע קטן

השירות של טופ אילוף ניתן בכל אזור המרכז, מחדרה ועד גדרה, כך שזוהי התשובה לכל מי שמחפש או מחפשת אילוף כלבים בראשון לציון, ברמת גן, בהרצליה, בכפר סבא, בתל אביב וכו'. כמו כן, יש לכם בחירה בין אילוף אצלכם בבית (האופציה המומלצת) לבין אילוף כלבים בקבוצה (אופציה בעלת יתרונות לא מבוטלים עבור כלבים קטנים שמפתחים בדרך זו ביטחון עצמי), או אילוף בפנסיון (כשהמטרה מצריכה אימון אינטנסיבי יותר).

אתם מוזמנים גם להתייעץ איתנו ולקבל תשובה מפורטת ומקצועית לכל שאלה – איך מתבצע אילוף כלב תוקפן, מתי מתחילים לחנך לצרכים, איך עוזרים לכלב שמפחד לנסוע במכונית וכו'.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים קטנים:

האם כלב קטן יכול לזהות את השם שלו?

מתן שמות לכלבים קטנים מחזק את הקשר איתם. במידת הצורך, תהליך האילוף כולל את לימוד השם ותגובה נכונה אליו.

כמה זמן לוקח לאלף כלב קטן להפסיק לנבוח?

בהתאם לאופי הכלב ולגיל שלו. בדרך כלל ניתן להשיג מטרה זו ב-4 עד 6-7 מפגשים.