לפני כ-14,000 שנים המין האנושי החל לביית את הזאבים. היום בני אדם יכולים ליהנות ממגוון רחב של אינטראקציות עם שלל גזעי כלבים, כשאנחנו כמובן מוגנים לחלוטין ויכולים להיות נינוחים לגמרי בחברת החיה שאבות אבותיה היו טורפים. יחד עם זאת, ישנם גם כלבים תוקפנים – וכדי לחיות איתם בשלווה נדרש תהליך אילוף ייחודי. אילוף כלבים תוקפניים הוא אחד מתחומי המומחיות של טופ אילוף, ולכן אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים תוצאות מרשימות ותהליך יעיל.

אילוף כלבים תוקפניים עושים רק איתנו:

✔️ ניסיון של 10 שנים באילוף כלבי תקיפה וכלבים תוקפניים

✔️ ייעוץ ראשוני בחינם וללא התחייבות מצדכם

✔️ אילוף כלב תוקפן בכל הארץ מחדרה ועד גדרה

✔️ אילוף כלבי תקיפה מגזעים שונים

✔️ אילוף כלב נושך להפסיק זאת מהר

✔️ אילוף כלבים תוקפניים במחירים הוגנים

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מה הופך כלב לתוקפן?

תוקפנות מוגדרת כהתנהגות שמטרתה הרתעה ואפילו פגיעה בפרט מסוים – כלב אחר, חתול וגם בני אדם. הביטוי הקשה ביותר לתוקפנות הוא נשיכות, אבל גם נביחות, חשיפת השיניים, נהמות, נעיצת מבטים מפחידים ומנח גוף מאיים הם ביטויים של התנהגות אגרסיבית שכדאי מאוד לטפל בה.

לתוקפנות אצל כלבים יש מספר גורמים אפשריים: פחד (שהכלב מנסה להסוות באמצעות איומים), שמירה על טריטוריה (שתכלול בדרך כלל גם סימון נרחב באמצעות השתנה, כולל בבית), הישרדות (לדוגמה, אילוף שיצו שמאמין כי לא ישרוד אם לא יפגין תוקפנות), ניסיונות צייד (בעיקר כלפי חתולים וגם כלבים קטנים) ודומיננטיות. תוקפנות מתוך דומיננטיות מובילה גם לאוננות על הרגל והיא נפוצה בעיקר אצל זכרים לא מסורסים.

אילוף כלב תוקפן על בסיס אבחון מדויק

אילוף כלבים תוקפניים מתבצע על-ידי טופ אילוף לאחר אבחון מקיף – כדי שהתהליך יותאם לאופי של הכלב הספציפי ולמניע שגורם לו להתנהג באגרסיביות. באופן טבעי, ישנם הבדלים בין למשל אילוף כלב כנעני שמגלה סימני תוקפנות הנובעים מתוך פחד לבין אילוף כלב זאב דומיננטי שמבקש לבסס מנהיגות באמצעות אגרסיביות.

האבחון מאפשר תהליך אפקטיבי במיוחד, גם עבור אילוף גורים וגם במקרה של אילוף כלבים בוגרים שהם תוקפניים – כך שתוך זמן קצר ככל האפשר ייעלמו ההתנהגויות הלא רצויות וגם אתם וגם הכלב תיהנו מחיים בהרמוניה אמיתית.

אילוף כלב נושך - הצבת גבולות ברורים מגיל צעיר

האיסור לנשוך את בני הבית הוא גבול שחייב להיות ברור וחד. בהתאם, אילוף כלבים בתל אביב או בכל מקום אחר ברחבי הארץ לצורך מניעת נשיכות צריך להתחיל בגיל צעיר ומיד עם הנשיכה הראשונה. גם אם הכלב "רק" מנסה לנשוך חשוב מאוד להציב לו גבול ברור, וגם כשהנשיכה היא חלק ממשחק יש להבהיר לכלב שהתנהגות זו לא מקובלת. בהקשר זה, חשוב להדגיש כי ענישה לא בהכרח תייצר את התוצאה הרצויה, ולכן לא מומלץ להתנהג בכוחנות כלפי הכלב. למעשה, הפעלת כוח מצד הבעלים עלולה לגרום לאפקט הפוך – הכלב ינסה לחקות את האדם ויפעיל גם הוא את הכוח שלו. לעומת זאת, אילוף כלב נושך בגישה חיובית תוך חיזוק הפעולות הרצויות ונטרול הגורמים לנשיכה יניב שינוי משמעותי לטובה.

אילוף כלבים תוקפניים במקצועיות
אילוף כלב תוקפני

אילוף כלב נושך וחינוכו למשמעת

התנהגות תוקפנית מסכנת במקרים רבים גם את הכלב עצמו – סיבה טובה נוספת לחנך אותו למשמעת בסיסית ולנטרל את הגורם להתנהגות הבעייתית. כך למשל כלב תוקפן מטעמי ציד עלול לנסות לרדוף אחרי רוכבי אופניים, להתפרץ לכביש ולהידרס. כלב דומיננטי עלול להתעמת עם כלבים גדולים וחזקים ממנו ולהיפגע. אילוף כלב תוקפן מתבצע בסביבתו הטבעית או בפנסיון. אילוף כלבים קבוצתי פחות מתאים עבור כלבים תוקפניים, ובוודאי שלא בשלב הראשון כשרמת האגרסיה גבוהה. אילוף בפנסיון מומלץ כשנדרש תהליך אינטנסיבי מאוד שיכלול מספר שעות אימון בכל יום. במצבים אחרים, האילוף בסביבה הטבעית מניב את התוצאות הטובות ביותר מפני שהכלב מסתגל להתנהגויות חדשות במקומות שבהם הוא חי ומטייל ולכן הן יישמרו גם לאחר שתהליך האילוף מסתיים.

אילוף כלבי תקיפה

יש מצבים שבהם מידה מסוימת של תוקפנות אצל הכלב היא אלמנט רצוי. הכוונה היא לכלבים שמיועדים לתפקידי הגנה ושמירה ולכן הם נדרשים לדעת גם לתקוף את מי שמאיים על הבעלים שלהם או על הטריטוריה. אילוף כלבי תקיפה מתבצע ע"י אנשי מקצוע מנוסים בלבד, על-מנת שהכלב ידע בוודאות לדעת מתי עליו להגן וגם לתקוף ובמי אסור לו בשום פנים ואופן לפגוע.

אילוף רוטווילר, רועה גרמני, דוברמן ושאר גזעים שמתאימים למשימה זו יכלול הקניית ביטחון לכלב, יכולת לזהות איומים וציות לפקודות ייעודיות למקרים שבהם נדרשת פעולה נחרצת.

כמה עולה אילוף כלבים תוקפניים?

עלות אילוף כלבים משתנה בהתאם למידת התוקפנות ולמאפיינים ספציפיים נוספים של הכלב. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים של השירותים המבוקשים ביותר עבור כלב תוקפני או לחילופין כלב תקיפה:

מהי עלות אילוף כלב תוקפן?

280-500 ש"ח

מחיר לכל מפגש. את מספר המפגשים הדרושים ניתן להעריך אחרי מפגש היכרות

כמה עולה אילוף כלב נושך?

1,000-2,800 ש"ח

מחיר לסדרת מפגשים, בהתאם לגזע הכלב ולסיבה שגורמת לו לנשוך

מהו מחיר אילוף כלבי תקיפה?

2,000-5,400 ש"ח

לרוב בתנאי פנסיון

ייעוץ מקצועי וזמינות מרבית

אילוף כלב נושך ותוקפני עם טופ אילוף מתבצע בכל אזור המרכז, לרבות השרון והשפלה – מחדרה ועד לגדרה. בהתאם, אנחנו הכתובת לכל מי שמחפש אילוף כלבים בראשון לציון למשל, בהרצליה, גבעתיים וכו'. השירות ניתן בזמינות מרבית כדי שלא תצטרכו להמשיך לסבול מההשלכות של ההתנהגות הבעייתית, ובנוסף אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים תוקפניים:

באיזה גיל אפשר להתחיל תהליך אילוף כלב תוקפן?

מגיל צעיר מאוד של מספר חודשים. למעשה כדאי להקדים ככל האפשר, בדיוק כמו אילוף כלבים לצרכים.

האם אפשר לאלף ביחד שני כלבים שחיים באותו בית?

בהחלט, במקרה כזה התהליך יותאם גם לכל אחד מהכלבים וגם לאופי האינטראקציה ביניהם.