אקיטה אמריקאי הוא גזע של כלבים גדולים, חזקים, אמיצים ונאמנים. בהתאם\ הם יכולים לשמש ככלבי שמירה והגנה, וגם "רק" בתור חברים הם מעניקים המון רגעי נחת. אילוף אקיטה אמריקאי מבטיח יחסים הרמוניים במיוחד ומסייע לכלב להסתגל לבני האדם ולסביבה. עם טופ אילוף התוצאות מעולות והתהליך מהנה – לכל מטרה שהיא.

אילוף אקיטה אמריקאי עושים רק איתנו:

✔️ אילוף אקיטה אמריקאי בכל גיל מגיל 

✔️ ייעוץ מקצועי חינם גם בלי התחייבות מצידכם

✔️ זמינות גבוהה לאילוף אקיטה אינו בפריסה ארצית

✔️ אילוף בגישה חיובית ומתקדמת

✔️ מעל 10 שנות ניסיון בתחום

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף אקיטה אמריקאי בגישה חיובית

אקיטה אמריקאי הוא גזע שהתפתח מהאקיטה היפני, לאחר שחיילים אמריקאים שהוצבו ביפן בזמן מלחמת העולם ה-II חזרו הביתה עם כלבים שאימצו (אגב, יש דמיון פיזי בין אקיטה יפני לבין כלבי שיבה אינו, שגם הוא גזע שמקורו במדינה האסיאתית – ולכן תמצאו במקומות מסוימים גם את הביטוי אילוף אקיטה אינו למרות שכאמור מדובר בשני גזעים נפרדים).

בכל מקרה, הדרך המומלצת עבור אילוף אקיטה אמריקאי היא בגישה החיובית. בניגוד לגישה המסורתית שכוללת גם עונשים ושימוש באמצעים מגבילים כמו קולר חנק, בגישה החיובית הבסיס הוא הענקת תחושת עצמאות לכלב ויצירת אינטראקציה מיטבית בינו לבין מי שהוא חי איתו. על-פי מחקרים שונים, גישה זו מובילה לתוצאות טובות מאוד, ובנוסף הדרך עצמה מהנה. עוד כדאי לדעת שגם עבור אקיטה אמריקאי וגם עבור אקיטה יפני אילוף הוא חוויה רצויה מפני שמדובר בגזעים בעלי אינטליגנציה גבוהה, כך שהגישה החיובית מתאימה להם במיוחד.

אילוף אקיטה אמריקאי למניעת תוקפנות

במקור, האקיטה היפני שימש לציד ולקרבות. גם אצל האקיטה האמריקאי עדיין יש תוקפנות מסוימת בגנים, ולכן אחת המטרות הנפוצות שעבורן כדאי להיעזר בשירותיו של מאלף כלבים מקצועי היא הרגעת האגרסיביות. אילוף אקיטה אמריקאי מגיל צעיר למניעת תוקפנות משפר את האינטראקציות שלו גם עם בני הבית, גם עם אורחים, גם עם אנשים זרים ברחוב, ובנוסף הוא לומד להסתדר טוב יותר עם כלבים אחרים בגינת המשחקים.

אילוף אקיטה אמריקאי במרכז
אקיטה אמריקאי (תמונה: Canva Pro)

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצידכם - אנחנו מחויבים למקסימום תועלת

כחלק בלתי נפרד מהמחויבות לעזור לכל בעלי ובעלות הכלבים מכל הסוגים, טופ אילוף מעניקה ייעוץ ראשוני מקצועי ללא כל התחייבות מצדכם וכמובן ללא תשלום. לעומת זאת, אנחנו כן מתחייבים – לייעוץ מועיל, עם הסברים ברורים ביושרה מלאה לגבי אילוף אקיטה אינו ואקיטה אמריקאי, חינוך לצרכים, הכנת כלבים למשימות שמירה, תזונה נכונה לכלבי אקיטה (שעלולים לסבול מעודף משקל, ובפרט כשהם מתבגרים), ועוד ועוד.

כמה עולה אילוף אקיטה אמריקאי?

התועלת הרבה מאילוף כלבי אקיטה, בדיוק כמו אילוף צ'יוואווה או אילוף רועה בלגי, פומרניאן ושאר גזעים פופולריים, ברורה לחלוטין. במקביל, ברור לגמרי גם הרצון להבין מהי העלות של התהליך. טופ אילוף גובה עבור אילוף אקיטה אמריקאי מחירים הוגנים מאוד, בוודאי ביחס לתמורה, כפי שתוכלו להתרשם בטבלה שלפניכם. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר מהי המטרה שעבורה אתם מעוניינים לאלף את האקיטה שלכם.

כמה עולה שעת אילוף אקיטה אמריקאי?

280-500 ש"ח

ניתן להתחייב לסדרת מפגשים ולשלם פחות עבור כל שעת אילוף

מהו המחיר של אילוף גורים למניעת תוקפנות?

1,000-3,500 ש"ח

מומלץ להתחיל בגיל צעיר, כשלכלב קל יותר לסגל הרגלים נכונים

כמה צריך לשלם על אילוף אקיטה אינו למניעת נזקים בבית?

700-1,200 ש"ח

האקיטה הוא כלב אנרגטי ולכן חשוב להתייחס גם להתנהלות שלו בבית

כמה עולה שיעור אילוף בקבוצה לאקיטה יפני?

200-350 ש"ח

מחיר למפגש אחד

שירות אילוף אקיטה אמריקאי קשוב וזמין בכל אזור המרכז

גם אצל אקיטה אמריקאי וגם אצל אקיטה יפני אילוף הוא תהליך שחשוב להתאים אותו אישית לכלב הספציפי. זוהי אחת החוזקות של טופ אילוף – כשבזכות ניסיון של 10 שנים וקשב רגיש לכל כלב, מובטחת התאמה מלאה.

אילוף אקיטה אמריקאי מתבצע במרבית המקרים בבית הלקוח. אנחנו מבצעים אילוף כלבים בפריסה ארצית רחבה, כשאזורי השירות משתרעים מחדרה ועד גדרה – כולל אילוף כלבים בחולון, בתל אביב, בנתניה, בהרצליה, רחובות ועוד.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף אקיטה אמריקאי:

האם אקיטה אמריקאי מנשיר הרבה פרווה?

כן. בשתי עונות המעבר נושרת מכלבי האקיטה כמות גדולה יחסית של פרווה, וכדאי להיערך לכך.

באיזה גיל אפשר להתחיל לאלף כלבי אקיטה?

מומלץ להתחיל את התהליך בגיל מוקדם, כבר בסביבות 12 שבועות. התבונה של הכלב מבטיחה עקומת למידה מוצלחת וקליטה מהירה של הציפיות ממנו.