התל אביבים אוהבים מאוד את החיים – וגם כלבים. בכל שנה נרשמים במאגר של משרד החקלאות בין 35,000 ל-40,000 כלבים בעיר העברית הראשונה, כשלשם השוואה בירושלים, שהאוכלוסייה בה גדולה בהרבה, נרשמים רק כ-15,000 כלבים. החיים בעיר הגדולה, הצפופה והאינטנסיבית יכולים להיות מאתגרים לכלבים (וגם לבני אדם…), ובאופן טבעי יש מקרים רבים שבהם כדאי להיעזר בשירותיו של מאלף כלבים בתל אביב. טופ אילוף פועלת מתוך אהבה לכלבים והבנה מעמיקה של אופי הגזעים השונים וגם כל כלב בפני עצמו – והתוצאות בהתאם.

אילוף כלבים בתל אביב עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים בתל אביב בגישה חיובית

✔️ ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצדכם

✔️ מאלף כלבים בתל אביב שמגיע עד אליכם הביתה

✔️ אילוף כלבים בתל אביב אחד על אחד או בקבוצה

✔️ אפשרות לאילוף כלב בוגר – אחוזי הצלחה גבוהים

✔️ מאלף כלבים תל אביב למעלה מ-10 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלבים בתל אביב בגישה חיובית

תל אביב היא עיר ליברלית ומתקדמת בכל התחומים. גם כשהמטרה היא אילוף כלבים תל אביב מציבה רף גבוה של ציפיות – קודם כל לגבי התהליך ורק לאחר מכן לגבי התוצאות.

בהקשר זה, כדאי לדעת שיש שתי גישות עיקריות לגבי אילוף כלבים: גישה אחת טוענת שכלב זקוק למפקד. כלומר, בגלל שבמקור הכלבים חיו בלהקות עם היררכיה ברורה, גם כיום כלב תל אביבי מחפש את דמות המנהיג ומי שיספק את הצורך הזה יהיה האדם שחי איתו. אילוף ברוח זו כולל ענישה וסנקציות. הגישה השנייה מודרנית יותר – ולא פחות אפקטיבית. למעשה, יש מחקרים שמוכיחים כי מאלף כלבים בתל אביב שיבחר בגישה החיובית יגיע לתוצאות טובות יותר בהשוואה לגישה המסורתית – ובמקביל הדרך תהיה כיפית יותר, גם עבור הכלב וגם עבורכם.

מה אפשר להשיג בעזרת מאלף כלבים בתל אביב?

מאלפי כלבים בתל אביב של טופ אילוף יוצרים מציאות חיים נעימה ומתאימה – גם לאופי של הכלב או הכלבה וגם למאפייני החיים המשותפים עם האדם. כמובן שניתן להציב גם מטרות ספציפיות לכל תהליך אילוף כלבים בתל אביב. ביניהן:

  • חינוך גור לצרכים – על-מנת לא למצוא שלוליות שתן או כתמים שונים על הספות (או בכל מקום אחר).
  • מניעת נבחנות יתר – תופעה שעלולה לגרום צער רב גם לכלב וגם לבעליו, ובנוסף מובילה לקונפליקטים עם השכנים.
  • חינוך בסיסי – למשל לפקודות כמו 'בוא' או 'עצור', ולמניעת התנהלות לא רצויה כמו ריצה לכביש וכו'.
  • הרגעת פחדים וחרדות – אילוף כלבים קטנים וגם גדולים על-מנת שלא יסבלו מחרדות מיותרות, אלא ייהנו מהחיים.

מאלף כלבים תל אביב - עלות השירות

כשמחפשים מאלף כלבים בתל אביב, וגם כמובן אילוף כלבים בהרצליה, גבעתיים, פתח תקווה או כל עיר אחרת, עלות השירות היא שיקול מרכזי בבחירה. מחיר אילוף כלבים משתנה בהתאם למטרות התהליך, המיקום שבו הוא מתבצע, אופי הכלב, מידת שיתוף הפעולה שלו ושלכם, ועוד. בטבלה שלפניכם תמצאו את טווח המחירים של השירותים המבוקשים ביותר בתחום:

כמה עולה אילוף כלבים בתל אביב אצל הלקוח?

280-500 ש"ח

מחיר לכל מפגש

מהו מחיר אילוף גור לעשיית צרכים?

1,000-2,000 ש"ח

לכל המפגשים הדרושים

כמה צריך לשלם על אימון כלבים למניעת נשיכות?

1,000-2,000 ש"ח

כדאי לעשות זאת בגיל צעיר

כמה כסף גובה מאלף כלבים תל אביב לאימון בקבוצה?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות

מהי העלות של אילוף כלב בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בהתאם לאורך התקופה בפנסיון

כמה עולה גדר גורים?

180-400 ש"ח

לפי גודל השטח המגודר

אילוף כלבים בתל אביב - כל האפשרויות

מאלפי כלבים בתל אביב מציעים מספר אפשרויות של תהליכי אימון. האופציה הראשונה, הנפוצה ביותר, היא אילוף כלבים בבית הלקוח. היתרונות ברורים: התהליך מתרחש בסביבתו הטבעית של הכלב, כך שאין מתח מיותר בגלל שהות במקום אחר. בנוסף, כל ההרגלים החדשים והבריאים לכלב שהוא רוכש יבואו לידי ביטוי מרבי אחרי סוף האילוף בגלל שהם נרכשו במקום שבו הוא חי ומסתובב.

האופציה השנייה היא אילוף בתנאי פנסיון. ישנם מספר מקומות שמתאימים לכך באזור תל אביב, והתנאים בהם טובים כשהכלב זוכה למלוא תשומת הלב הנדרשת וליחס חם. יחד עם זאת, אילוף גורים במרכז הארץ מחוץ לבית מצריך בדרך כלל גם תהליך הסתגלות לאחר החזרה הביתה, ולכן האופציה הזו מומלצת רק כשיש צורך בתהליך חינוך אינטנסיבי.

האפשרות השלישית היא שיעורים קבוצתיים. היתרון העיקרי של אילוף כלבים קבוצתי הוא המחיר הנמוך של כל מפגש בהשוואה לשיעורים הפרטיים. גם לאינטראקציות שנוצרות עם כלבים אחרים במהלך כל סשן קבוצתי יש תועלת, ובפרט עבור כלבים חששנים.

אילוף גור לצרכים - דגשים עיקריים

אחת המשימות הנפוצות ביותר של מאלף כלבים תל אביב היא חינוך לצרכים. בגלל אופי החיים בעיר, חלק גדול מהכלבים נמצא בבית לאורך רוב שעות היום, ואף אחד לא רוצה לגלות כשהוא חוזר הביתה מיום מתיש שלולית שתן בסלון או גללים במטבח.

דרך אחת ללימוד הכלב מתי ואיך להתפנות היא באמצעות גדר. הגדר תוחמת את הכלב לאזור ספציפי, ומאחר שכלבים לא עושים את הצרכים שלהם במקום שבו הם ישנים ואוכלים, הגור לומד להתאפק עד שיצא לטיול. חשוב במקביל לצאת מהבית מספר פעמים ביום בהתאם לגילו של הכלב וליכולת ההתאפקות שלו, כדי שהתהליך יצליח.

תשובה אפשרית נוספת לשאלה איך מאלפים גור כלבים לא לעשות צרכים בכל רחבי הבית היא לספק לו מקום ייעודי שבו כן יוכל להתפנות בתוך הבית – על גבי עיתונים או פדים. רצוי למקם את המשטח קרוב ליציאה. פתרון זה מתאים לגורים עד גיל חודשיים-שלושה מפני שיכולת ההתאפקות שלהם מצומצמת.

בכל מקרה, לא מומלץ לגעור בכלב שעשה צרכים בבית או לכעוס עליו, ובוודאי שלא להעניש אותו – הכלב לא יקשר בין עשיית הצרכים לבין התגובה השלילית, אלא יחשוב שהיא קשורה למשהו אחר, ולכן אין בכך תועלת (אלא אם כן תופסים אותו 'על חם').

אילוף כלבים תל אביב בזול
(תמונה: Canva Pro)

אילוף כלב בתל אביב תוך כדי חשיפה נכונה לגירויים

אתגר נוסף שעומד בפני מאלף כלבים בתל אביב לעיתים קרובות הוא חשיפה נכונה לגירויים. ישנם לא מעט כלבים פחדנים מטבעם, ובמיוחד בעיר רועשת ועתירת גירויים כמו תל אביב. המפתחות להפגת הפחדים והחרדות הם הדרגתיות והקניית ביטחון לכלב בכל סיטואציה חדשה מבחינתו. מומלץ להתחיל כבר בגיל צעיר, אבל עבור איש מקצוע מיומן כמוני גם אילוף כלב בוגר הוא בהחלט משימה אפשרית.

שירות אילוף כלבים בתל אביב בסטנדרטים גבוהים - מקסימום זמינות

טופ אילוף מספקת שירותי אילוף כלבים לא רק בתל אביב אלא בכל המרכז והשרון, מחדרה ועד גדרה. בהתאם ,אנחנו התשובה גם למי שמחפש אילוף כלבים בראשון לציון, למשל, או בכפר סבא (עברו בלחיצה לרשימת איזורי השירות שלנו כדי לגלות אם אנחנו מגיעים גם אליכם).

האילוף מתבצע על בסיס ניסיון של כאמור יותר מ-10 שנים, אמינות ללא פשרות והיכרות מצוינת עם כל גזעי הכלבים הנפוצים בישראל ועם המאפיינים הספציפיים של כל אחד ואחד מהם. דגש נוסף הוא זמינות גבוהה, כך שתוכלו לשלב אותנו בלו"ז שלכם גם אם הוא אינטנסיבי מאוד (כפי שקורה בדרך כלל כשחיים בתל אביב). כמו כן, אנחנו מתחייבים לייעוץ ראשוני ומועיל ללא עלות וללא התחייבות מצדכם, ולמענה סבלני ומקצועי לכל שאלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בתל אביב:

מאיזה גיל אפשר להתחיל לאלף כלבים?

אילוף כלבים בתל אביב מתאים גם לגורים צעירים מאוד. המפתח הוא לבנות תהליך שמותאם לגילו של הכלב וליכולות שהוא כבר פיתח.

האם כלב יכול לחיות בהרמוניה עם חתול?

ברוב המקרים התשובה היא חיובית, ובפרט אם כוללים הסתגלות הדדית בתהליך האילוף.