כלבי צ'יוואווה מתאפיינים במידות קטנות (גובה 15-20 ס"מ, משקל 2-3 ק"ג) אבל גם כך הנוכחות שלהם בולטת מאוד. המתיקות של הכלבים מגזע זה הופכת אותם לפופולריים מאוד, ועוד סיבה לבחירה של אנשים רבים לגדל צ'יוואווה היא הגודל שלהם – אידיאלי לדירות קטנות יחסית ולמי שעלול להתקשות לטפל בכלב מסיבי וכבד. אילוף צ'יוואווה מאפשר להפיק מקסימום נחת ממערכת היחסים איתו. טופ אילוף מציעה את השירות הזה בפריסה רחבה, מחדרה ועד לגדרה, ובהתאמה מלאה למאפיינים האישיים של כל כלב.

אילוף צ'יוואווה עושים רק איתנו:

✔️ אילוף צ'יוואווה מגיל צעיר

✔️ ייעוץ מקצועי גם בלי התחייבות מצידכם

✔️ זמינות גבוהה לאילוף צ'יוואווה בפריסה ארצית

✔️ אילוף בגישה חיובית

✔️ ניסיון של 10 שנים בתחום

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף צ'יוואווה להפחתת אגרסיות

למרות שהם מתנשאים לגובה של פחות מ-20 ס"מ והמשקל שלהם נמוך, כלבי צ'יוואווה יכולים להיות בעלי ביטחון עצמי גבוה מאוד ואפילו מופרז. התכונה הזו גורמת לכלבים מגזע זה להתגרות גם בכלבים גדולים מהם בהרבה, ולכן מסכנת אותם. בנוסף, כלבי צ'יוואווה מתאפיינים בחשדנות כלפי מי שהם לא מכירים ועלולים להרבות בנביחות אגרסיביות.

בהתאם, אחת המטרות של אילוף צ'יוואווה היא הרגעת הכלב והורדת רמת האגרסיביות. המפתח העיקרי להצלחת אילוף כלבים קטנים ואגרסיביים יתר על המידה הוא חשיפה מבוקרת לגירויים, לכלבים שונים וגם לבני אדם.

אילוף צ'יוואווה למניעת חרדות

מטרה נפוצה אחרת של אילוף צ'יוואווה היא להעלים חרדות. כשם שיש צ'יוואוות עם עודף ביטחון עצמי, יש גם כאלה שסובלים מחרדת נטישה, ולכן בכל פעם שהם נשארים לבד בבית הם נובחים בלי הפסקה – פעולה שמייצרת מטרד של ממש לשכנים ופוגעת כמובן גם באיכות החיים של הכלב עצמו. מאלף כלבים מיומן יצליח להרגיע את הכלב ולפתח אצלו את הביטחון העצמי הדרוש כדי שיוכל להישאר לבד מבלי להילחץ.

אילוף צ'יוואווה בגישה חיובית
אילוף צ'יוואווה (תמונה: Canva Pro)

אילוף צ'יוואווה כבר מגיל צעיר

באופן עקרוני, כמעט תמיד כדאי לאלף כלב עוד כשהוא גור. סיבה אחת לכך היא שבגיל צעיר, בדיוק כמו אצל בני אדם, המוח קולט הרבה יותר מהר מידע חדש כך שקל ללמד את הכלב מהן ההתנהגויות הרצויות. הסיבה השנייה היא שב-20 השבועות הראשונים לחיים הכלב עוד לא קיבע הרגלים בעייתיים, ואם מטמיעים אצלו דרכי התנהלות נכונות עבורו ועבור בני האדם שהוא חי איתם, התוצאה תהיה מקסימום נחת לאורך כל החיים. אילוף גורים עשוי לכלול גם חינוך לצרכים. בגלל האופי של הצ'יוואווה ההמלצה הזו תקפה במיוחד עבורו (אגב, גם אילוף רוטוויילר כדאי במיוחד להתחיל מוקדם).

אילוף צ'יוואווה בגישה חיובית בלבד

חשוב להדגיש שלא קל לאלף כלבי צ'יוואווה (מקור השם אגב הוא באחת המדינות שמרכיבות את מקסיקו, המקום שממנו מגיע הגזה הזה של כלבים). למרות שהוא קטן, ואולי בגלל שהוא קטן, הצ'יוואווה הוא כלב דעתן מאוד ולכן נדרשת היכרות טובה מאוד איתו כדי לדעת איך להשיג את מטרות התהליך.

למרות האתגר, רצוי מאוד להימנע מעונשים, כעסים ושימוש באמצעים כמו קולר חנק. דווקא אילוף בגישה חיובית, כזו שמבוססת על תקשורת עם הכלב ועל חיזוק התנהגויות נכונות, מוביל לתוצאות הטובות ביותר, ובתור בונוס יקר ערך גם הדרך למציאות הרצויה תהיה מהנה.

כמה עולה לאלף כלב צ'יוואווה?

אילוף כלבים משפר במידה ניכרת את איכות החיים, גם של הכלב וגם של בני האדם שחיים איתו באותו בית. יחד עם זאת, עולה תמיד גם שאלת העלות. התשובה לשאלה כמה עולה לאלף צ'יוואווה משתנה בהתאם למטרות האילוף ולמאפייני הכלב. בטבלה תוכלו לראות את טווחי המחירים של השירותים הנפוצים ביותר:

מהו המחיר של שיעור אילוף צ'יוואווה?

280-500 ש"ח

עבור סדרת מפגשים תשלמו פחות לכל שיעור

כמה עולה לאלף צ'יוואווה למניעת נבחנות?

1,500-3,200 ש"ח

כמה גובה מאלף כלבים על אילוף להפחתת רמת התוקפנות של צ'יוואווה?

800-2,000 ש"ח

מהי העלות של אילוף כלב צ'יוואווה בקבוצה?

150-250 ש"ח

בקבוצות קטנות

שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד

ההתחייבות של טופ אילוף היא גם למקסימום קידום של הכלב והנחלת כל ההתנהגויות הרצויות, גם למחירים הוגנים ומשתלמים וגם לשירות מוקפד. הסטנדרטים הגבוהים כוללים זמינות רבה, הגעה בדיוק בזמן לכל מפגש שנקבע, קשב מלא אליכם ומענה סבלני ומפורט לכל שאלה (כולל לפני תחילת התהליך: אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי ראשוני בנוגע לכלבי צ'יוואווה, אילוף אקיטה אמריקאי, התמודדות עם כלב מבוגר ועוד ועוד נושאים רלוונטיים).

עוד כדאי לדעת שאנחנו מגיעים לכל מקום שנמצא בין חדרה לבין גדרה. בהתאם, אנחנו הכתובת למי שמחפשים אילוף כלבים ברמת גן, בתל אביב, הרצליה, נתניה, הוד השרון, חולון, רחובות ושאר ערים במרכז, בשרון ובשפלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף צ'יוואווה:

האם כלבי צ'יוואווה יכולים ללמוד לעשות צרכים בארגז חול?

האופציה העדיפה ביותר עבור הצ'יוואוות היא לעשות את הצרכים מחוץ לבית כחלק מטיולים, ולכן מומלץ ללמד אותם להתאפק בתוך הבית ולחכות לטיול.

מהו המקום הנכון לשינה עבור צ'יוואווה?

בגלל שהוא קטן יחסית, הצ'יוואווה אוהב לישון כשהוא מכורבל בתוך שמיכה. אופציה אחת היא להכין לו מיטה משלו ואופציה שנייה היא לאפשר לו לעלות על המיטה שלכם.