הכלב הוא, כידוע, ידידו הטוב ביותר של האדם. לא סתם זכה דווקא בעל חיים זה לתואר המחייב – שילוב התכונות של הכלבים, מכל הגזעים, הופך אותם לתוספת משמחת במיוחד לכל משפחה וגם לרווקים ורווקות. לא משנה אם בחרתם האסקי סיבירי, רועה גרמני, פומרניין, שיצו או כלב כנעני, בכל מקרה מובטחת לכם נחת רבה, ובמיוחד אם השקעתם בתהליך אילוף מקצועי. מאלף כלבים ברחובות מקנה לכלב הרגלים נכונים בהתאמה לאופי שלו ולאינטראקציה אתכם, ומייצר שגרה נעימה מאוד. עם טופ אילוף התוצאות מצוינות ולא פחות חשוב – הדרך אליהן מהנה.

אילוף כלבים ברחובות עושים רק איתנו:

✔️ ייעוץ ראשוני סבלני ללא תשלום וללא מחויבות מצדכם

✔️ אילוף כלבים ברחובות בגישה חיובית

✔️ מאלף כלבים ברחובות בעל 10 שנות ניסיון

✔️ אילוף כלבים מכל הגזעים ולכל מטרה

✔️ אפשרות לאילוף בקבוצה

✔️ מחירים משתלמים וזמינות גבוהה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

המטרות האפשריות של אילוף כלבים ברחובות

כל תהליך אילוף כלבים ברחובות (וגם בישובים אחרים כמובן) נועד לעזור לחבר החדש שלכם להסתגל אליכם ואל שגרת החיים הצפויה לו. זהו המכנה המשותף, ובנוסף יש כמובן מטרות ספציפיות לכל כלב או כלבה: אופציה נפוצה אחת היא חינוך למשמעת ולהבנת פקודות בסיסיות – כך שהכלב ילמד למשל שאסור לו לעלות על הספה, לשבת כשאתם מנחים אותו לעשות זאת תוך כדי טיול (חיוני במיוחד עבור כלבים שובבים שעלולים לרוץ לכביש) וכו'.

מטרה אפשרית אחרת היא הרגעת חרדות, כדי שהכלב לא ינבח יתר על המידה ויוכל ליהנות מהחיים אתכם. גם חינוך גור לצרכים הוא מטרה שכיחה, ועוד שירות שמספק מאלף כלבים ברחובות הוא הכנה למשימות שמירה (של כלבים המתאימים לכך, כמו למשל רועה גרמני או דוברמן).

מהי עלות השירות של מאלף כלבים ברחובות?

אחת השאלות הראשונות לקראת התהליך היא כמה עולה לאלף כלב. התשובה משתנה בהתאם למטרה הספציפית, לגזע של הכלב וגם ליכולות הלימוד וההכלה של כל כלב ספציפי. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של השירותים המבוקשים ביותר במסגרת אילוף כלבים רחובות, ואם תרצו הצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להכיר אתכם ולהבין איך ייראה תהליך האילוף.

כמה צריך לשלם על מפגש אילוף בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

המחיר יהיה נמוך יותר כשלוקחים סדרת מפגשים

מהו המחיר של חינוך גורים לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

בדרך כלל 3 עד 7 מפגשים

כמה עולה אילוף כלבים ברחובות למניעת נבחנות?

1,000-2,000 ש"ח

מהי העלות של אילוף כלב למשמעת בסיסית?

1,500-4,000 ש"ח

כמה כסף גובה מאלף כלבים ברחובות על שיעור בקבוצה?

150-300 ש"ח

מחיר לשיעור בקורס של 10 שיעורים

כמה עולה הכנת כלב ברחובות למשימות שמירה?

1,000-2,800 ש"ח

בבית. בפנסיון המחיר גבוה יותר

אילוף כלבים ברחובות בגישה חיובית ואפקטיבית

אילוף כלבים (ברחובות ובכל מקום אחר) מתבצע על-ידינו בגישה מתקדמת שמחקרים רבים מצאו כאפקטיבית מאוד. במקום שימוש בעונשים ובאמצעים נוקשים כמו קולר חשמלי, אנחנו מתבססים על תקשורת מיטבית עם הכלב, חיזוקים חיוביים להתנהגויות רצויות, טיפוח תחושת העצמאות של הכלב וגם שמחת החיים – בזכות האופי הנאמן והנוח של הכלבים, והרצון שלהם לרצות את בני האדם לצידם, התוצאות מעולות והכלב רוכש את ההרגלים המיטביים עבורו בכל תהליך – בין אם המטרה היא אילוף פיטבול למשמעת, אילוף שיצו למניעת נביחות, הכנת לברדור לתינוק חדש וכו'.

אילוף כלבים ברחובות בזול
(תמונה: Canva Pro)

מאלף כלבים ברחובות שמעניק שירות בסטנדרט גבוה

דגש נוסף של טופ אילוף הוא על מצוינות בשירות. קודם כל, כל מפגש מתחיל בדיוק במועד שנקבע, גם כשהוא בבית הלקוח וגם כשמדובר על אילוף כלבים קבוצתי. שנית, האינטראקציה עם כל כלב מבוססת על היכרות עם המאפיינים של הגזע שלו – למשל אילוף האסקי סיבירי מחייב גיוון בגלל שכלבים אלה נוטים להשתעמם במהירות וזקוקים לגירויים חדשים. עוד מאפיין הוא מענה סבלני לכל שאלה והתייחסות לכל בקשה.

בנוסף לאופציה של שירות ברחובות, טופ אילוף מגיעה גם לישובים אחרים בשפלה, במרכז ובשרון ומציעה אילוף כלבים בראשון לציון, בתל אביב, בנתניה, בהוד השרון ועוד ועוד. לחצו כאן לרשימת איזורי השירות המלאה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים ברחובות:

האם חובה למנוע מכלב לעלות על המיטה?

ניתן לאלף כלב להימנע מעלייה על המיטה שלכם (כמו גם על הספות בסלון). ניתן גם לאפשר לכלב לישון אתכם – הבחירה כמובן שלכם.

באיזה גיל אפשר להתחיל לאלף כלבים?

בגיל צעיר מאוד – לרוב כבר בסביבות 10-12 שבועות. תהליך אילוף כלבים ברחובות מותאם בכל מקרה לגיל של הכלב הספציפי.