חיים משותפים של אדם וכלב תחת קורת גג אחת נראים לנו דבר טבעי לגמרי. זוהי כמובן תוצאה של אלפי שנים של שיתוף פעולה מוצלח בין שני המינים, אבל חשוב להבין שחיבור אמיתי מחייב גם עבודה. בפרט, חשוב להקנות לכלב הרגלים נכונים, גם עבורו וגם עבור האדם שמגדל אותו, והמקום האופטימלי לכך הוא הבית שבו הם חיים. אילוף כלבים בבית הלקוח מעצב את ההתנהגות שלהם בסביבה המוכרת להם, ולכן התוצאות אפקטיביות ונשמרות לתמיד. טופ אילוף מאמנת כלבים בגישה חיובית וחווייתית, ובמחירים הוגנים.

אילוף כלבים בבית הלקוח עושים רק אצלנו:

✔️ אילוף בגישה חיובית – בלי עונשים

✔️ אילוף כלבים בבית הלקוח בכל מקום מחדרה עד גדרה

✔️ מאלף כלבים בבית הלקוח בזמינות גבוהה – מפגשים במועד שנוח לכם

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות ובלי מחויבות

✔️ אילוף כלבים בבית הלקוח במחיר הוגן

✔️ 10 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של אילוף כלבים בבית שלהם (ושלכם)

היתרון הראשון של אילוף כלבים בבית שלהם ושלכם הוא כאמור העובדה שהתהליך מתבצע בסביבה הטבעית. בהתאם, כל ההרגלים שרוכש הכלב מתחברים אצלו למקומות שבהם הוא יימצא בהמשך החיים, ולכן הם גם יבואו לידי ביטוי מלא.

היתרון השני של אילוף כלבים בבית הוא שניתן להתחיל לאלף את הכלב מגיל צעיר מאוד, עוד לפני שהושלמו כל החיסונים (ולכן היציאה שלו מהבית מוגבלת). כך למשל חינוך כלב לצרכים אפשרי כבר מהשבוע ה-8 לחייו. יתרון נוסף של אילוף כלבים אצלכם בבית הוא הנוחיות שלכם – אין צורך להגיע לשום מקום ולבזבז זמן יקר על נסיעות, חיפושי חנייה וכו'. כל מפגש מתקיים במועד הנוח ביותר מבחינתכם, כך שגם אם הלו"ז שלכם עמוס, תוכלו למצוא זמן מתאים להקניית התנהגות נכונה לחבר החדש שלכם.

מאלף כלבים בבית הלקוח עם חיזוקים חיוביים

כל מי שחי עם כלב אוהב אותו מכל הלב, ותעיד על כך אפילו המחויבות לבחור שמות יפים לכלבים (שלא לדבר על ההשקעה העצומה, של כסף ושל משאבים אחרים, לאורך כל החיים). האהבה היא גם הבסיס לתהליך אילוף כלבים בבית הלקוח לכל מטרה שהיא.

בהתאם, אילוף כלבים במרכז הארץ על ידינו מתבצע בגישה חיובית שמתמקדת בחיזוקים חיוביים ולא בסנקציות. חשוב להדגיש כי מחקרים רבים הוכיחו כי גישה זו מייצרת תוצאות טובות מאוד, כולל במקרים של אילוף כלבים בוגרים. בנוסף, הדרך להשגת ההתנהגות הרצויה נעימה הרבה יותר, גם לכלב וגם לבעליו.

אילוף כלבים בבית הלקוח בכיף
אילוף כלב בבית הלקוח

אילוף כלבים בבית הלקוח בתהליך עבודה מסודר

מאלף כלבים עד הבית משפר את חייו של הכלב ואת החיים שלכם על בסיס תהליך עבודה מובנה ומסודר. מאחר שיש הבדל בין אילוף כלבים קטנים לכלבים גדולים, בין אילוף לברדור לבין אילוף פיטבול, ובין חינוך לצרכים לבין חינוך למניעת נשכנות, ובנוסף כל כלב הוא עולם ומלואו בפני עצמו, תוכנית האימון חייבת להיות מותאמת ספציפית – ובהתאם השלב הראשון הוא היכרות ואבחון.

השלב הבא הוא בניית אותה תוכנית מותאמת אישית ותיאום ציפיות. מאלף כלבים בבית הלקוח עם ניסיון יידע בשלב זה לומר לכם כמה מפגשים נדרשים כדי להגיע לתוצאות הרצויות. אם התוכנית והתמחור מקובלים עליכם, אפשר להתקדם – ולבצע את האילוף עצמו.

כמה כסף גובה מאלף כלבים עד הבית על השירות?

כשמבקשים ליהנות מהתועלות של אילוף כלבים בבית הלקוח מחיר השירות הוא כמובן שיקול מרכזי. המחיר יהיה באופן טבעי גבוה יותר בהשוואה לאופציה של אילוף כלבים בקבוצה, אבל עדיין משתלם מאוד כשלוקחים בחשבון את התמורה – חיים ארוכים ומהנים עם כלב מחונך, נינוח ושמח.

מהו מחיר מפגש אחד עם הכלב בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

אורך המפגש: כשעה

כמה עולה אילוף כלבים בבית הלקוח למניעת נשכנות?

280-500 ש"ח

מחיר למפגש. בדרך כלל נדרשים 3-5 מפגשים

כמה כסף גובה מאלף כלבים עד הבית על קורס מקיף?

2,000-4,000 ש"ח

בין 8 ל-10 מפגשים

מהי העלות של הכנת הכלב להצטרפות תינוק למשפחה?

800-1,500 ש"ח

עבור סוג זה של אילוף כלבים מחיר השירות משתנה בהתאם לגזע הכלב

כמה צריך לשלם על אילוף כלבים בבית כשהמטרה היא הפסקת נביחות?

1,000-2,000 ש"ח


מהו התשלום הנדרש עבור חינוך גור לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

בדר"כ 4-5 מפגשים

מצוינות בשירות

מעבר לעובדה שאנחנו גובים עבור אילוף כלבים בבית הלקוח מחיר הוגן מאוד, טופ אילוף מתחייבת גם לשירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד. המצוינות, שנובעת מאהבה אמיתית לכלבים ולאילוף, באה לידי ביטוי בזמינות מרבית, בהגעה בדיוק בזמן שנקבע לכל מפגש ובמענה סבלני לכל שאלה.

אילוף כלבים בבית מתבצע על-ידינו בכל מקום מחדרה ועד לגדרה, כך שאם אתם מחפשים מאלף כלבים בראשון לציון, הרצליה, ראש העין, תל אביב, הוד השרון, רחובות וכו' – אנחנו הכתובת הנכונה. הרשימה המפורטת מופיעה באתר – לחצו כאן למעבר לרשימת איזורי השירות שלנו.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בבית:

האם ניתן לבצע אילוף כלבים בבית גם בדירות קטנות מאוד?

כן, אילוף כלבים בבית מותאם לסביבת הכלב.

מאיזה גיל אפשר להתחיל בתהליך אילוף גורים?

הקניית הרגלים נכונים לגורי כלבים ברוב הגזעים אפשרית כבר מגיל צעיר מאוד, ולכן ניתן להתחיל אילוף גורים כשהגור בן מספר שבועות.