כמו בכל עיר גדולה בישראל, גם ברמת גן אנשים רבים בוחרים לחלוק את חייהם עם כלבים. לברדור, שיצו, פומרניאן, רועה גרמני, רועה בלגי, כלבים כנעניים והמגוון כמובן עוד רחב מאוד – עם מכנה משותף משמעותי: בכל מקרה, מאלף כלבים ברמת גן משפר במידה ניכרת את איכות החיים, גם של הכלב וגם של בני האדם. עם טופ אילוף מובטחים לכם גם תהליך מהנה וגם תוצאות מעולות, בזכות למעלה מ-10 שנות ניסיון ולא פחות חשוב, קשב מלא אליכם ואל הכלב, ולכן תהליך אילוף כלבים ברמת גן איתנו תמיד מותאם ספציפית אליכם.

אילוף כלבים ברמת גן עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים ברמת גן בגישה חיובית

✔️ פתרון לחרדות ולנביחות

✔️ מאלף כלבים ברמת גן עם למעלה מ-10 שנות ניסיון

✔️ אילוף בהתאם לגזע הכלב והאופי של הכלב הספציפי

✔️ ייעוץ מקצועי – בלי התחייבות מצידכם וללא עלות

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

מאלף כלבים ברמת גן שדוגל בגישה החיובית

בעבר, אילוף כלבים נשען על התפישה שכלב הוא בעל חיים שחייב היררכיה נוקשה. ההיגיון מאחורי התפישה הזו היה המקור של הכלבים – זאבים שחיו בלהקות עם מנהיגים קשוחים. כיום, בעקבות סדרת מחקרים, אנחנו יודעים שהכלב המודרני, אחרי אלפי שנים בחברת האדם, זקוק למשהו אחר לגמרי: תקשורת ברורה כבסיס לאינטראקציות מוצלחות ולגבולות מדויקים.

בהתאם, אילוף כלבים ברמת גן, וכך גם אילוף כלבים בחולון, רחובות, פתח תקווה ושאר הישובים במרכז, מתבצע על-ידי טופ אילוף בגישה המתקדמת שנקראת גם הגישה החיובית. בשיטה זו אין שימוש בעונשים או באמצעים נוקשים כמו קולר חנק, אלא בחיזוקים חיוביים וחינוך מתוך כבוד הדדי וקשר רגשי. מחקרים רבים הוכיחו כי הגישה החיובית לא "רק" הופכת את התהליך של האילוף למהנה, אלא גם מניבה תוצאות מעולות.

מאלף כלבים ברמת גן בעל היכרות מעמיקה עם כל גזעי הכלבים

הבסיס של כל תהליך אילוף כלבים ברמת גן הוא היכרות עם הגזע הרלוונטי. באופן טבעי, ישנם לא מעט הבדלים בין למשל אילוף ביגל לבין אילוף רוטוויילר, ובין שני אלה לבין אילוף כלב כנעני. אחרי למעלה מ-10 שנות פעילות בתחום, יש לטופ אילוף היכרות מעמיקה עם כל הגזעים, ועל שכבת בסיס זו מתווסף הקשר המצוין שנוצר עם הכלב הספציפי (וכמובן עם האדם שחי איתו).

מאלף כלבים ברמת גן והסביבה
(תמונה: Canva Pro)

התועלות האפשריות של אילוף כלבים ברמת גן

התאמה הכרחית נוספת שמבצע מאלף כלבים ברמת גן היא למטרת התהליך. המטרות השכיחות ביותר הן הפגת חרדות (שגורמות לנבחנות יתר ולעיתים גם לתוקפנות), הסתגלות לתינוק חדש במשפחה, מניעת עשיית צרכים בבית והפסקת התנהגות תוקפנית (שעלולה לנבוע מיצר צייד, מדומיננטיות יתר, מטריטוריאליות מופרזת וכאמור גם מחרדות). מטרה אפשרית נוספת היא אילוף למשימות שמירה והגנה. חשוב כמובן להקפיד על מטרות ריאליות, בהתאם לגזע הכלב וליכולות שלו.

מהי עלות אילוף כלבים ברמת גן?

אילוף כלבים ברמת גן, כמו גם אילוף כלבים בתל אביב, הרצליה, חולון, רעננה וכו', הוא תהליך אינדיבידואלי – ולכן גם הצעת המחיר תותאם אליכם אישית. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו איזה כלב יש לכם ומהי מטרת האילוף, ונשמח לייעץ לכם וגם לספק הצעת מחיר מדויקת. עוד קודם לכן תוכלו להתרשם מהתמחור של השירותים הנפוצים ביותר, כפי שהוא מפורט בטבלה הבאה:

מהו מחיר אילוף כלבים ברמת גן אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

מחירים מוזלים לסדרת מפגשים

מהו המחיר של אילוף כלב עם חרדות?

2,000-5,000 ש"ח

בהתאם לאופי החרדות

כמה צריך לשלם על חינוך לצרכים של גור ברמת גן?

1,000-2,000 ש"ח

בדרך כלל בין 3 ל-7 מפגשים

מהי העלות של אילוף כלב תוקפן?

1,000-2,800 ש"ח

בהתאם לסוג התוקפנות

כמה יעלה שיעור קבוצתי עם מאלף כלבים ברמת גן?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות

מהו מחיר אילוף כלבים ברמת גן בתנאי פנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בין שבועיים ל-5 שבועות

ייעוץ סבלני ללא התחייבות מצידכם

כחלק מהרצון לספק שירות בסטנדרטים גבוהים מאוד, אנחנו שמחים להעניק ייעוץ – מקצועי, בסבלנות רבה ובגובה העיניים. הייעוץ ניתן גם ללא מחויבות מצידכם, כשמהצד שלנו ישנה התחייבות למענה לכל שאלה בנושא אילוף כלב מכל סוג שהוא. מאפיין נוסף של השירות שלנו הוא זמינות גבוהה, כך שתוכלו לתאם את מועדי המפגשים לאילוף בלי שתצטרכו לוותר על פעילויות אחרות שלכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים ברמת גן:

באיזה גיל כדאי להתחיל לאלף כלב ברמת גן?

ניתן להתחיל לאלף כלבים כבר בגיל חודשיים. בכל מקרה, התהליך מותאם לגילו של הכלב וליכולותיו המנטליות.

איזה גזעים של כלבים לא זקוקים לטיולים ארוכים?

כלבי שיצו מוכנים "להסתפק" גם בטיולים קצרים, אבל חשוב לקחת בחשבון את הצורך שלהם בתשומת לב רבה.