אימוץ כלב הוא תמיד מעשה מבורך שמוסיף שמחה רבה לחיים של האדם (ושל הכלב, כמובן). אימוץ כלב בוגר הוא כבר מצווה של ממש, ולמי שחושש מפני קשיים בגלל הגיל וההרגלים שכבר קיימים – אילוף כלבים בוגרים עם טופ אילוף יעצב את ההתנהגות של החבר החדש שלכם ויוביל לחיים של הרמוניה ונחת. השירות ניתן בזמינות גבוהה, במחירים נוחים ובהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כל כלב.

אילוף כלבים בוגרים עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים בוגרים בבית הלקוח או בקבוצה

✔️ שירות בפריסה רחבה – מחדרה ועד גדרה

✔️ ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות מיצדכם

✔️ אילוף כלב בוגר בגישה חיובית

✔️ ניסיון של למעלה מ-10 שנים

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלבים בוגרים בתהליך שמבטיח שיפור משמעותי בכל גיל

ברוב המקרים, אילוף גורים הוא משימה פשוטה יותר בהשוואה לאילוף כלב בוגר. בדיוק כפי שקל יותר להקנות הרגלים נכונים לפעוטות וילדים, ואילו אצל מבוגרים כבר מדובר באתגר מורכב, כך גם אצל ידידו הטוב ביותר של האדם, הכלב. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שאיש מקצוע שיודע איך לאלף כלב בוגר יצליח לחולל שינוי משמעותי מאוד לטובה עם כל כלב בכל גיל. בין המטרות האפשריות של תהליך אילוף כלבים שכבר אינם גורים, ואולי אפילו מבוגרים: משמעת בסיסית, תגובה נכונה לפקודות, מניעת נבחנות יתר, הקניית ביטחון עצמי (מרכיב קריטי באיכות חיים אמיתית לכל אחד ואחת, ובפרט עבור כלב שמוצא את עצמו באמצע החיים במקום חדש לחלוטין), מניעת השתוללות ועוד.

איך לאלף כלב בוגר להפסיק לנבוח?

נביחות מרובות הן בעיה נפוצה מאוד אצל כלבים בוגרים שמוצאים את עצמם פתאום במקום זר להם. בפרט, זה המצב אצל כלבים הסובלים מחרדת נטישה. התוצאה היא סבל לכלב, קונפליקטים עם השכנים והפרעה גם לשגרת החיים שלכם – בהתאם, אחד המרכיבים העיקריים של אילוף כלבים בתל אביב וגם בערים אחרות הוא מניעת נבחנות יתר. הדרך היא הרגעת הכלב, כשבנוסף חשוב להקנות לו ביטחון עצמי ותחושת שייכות. זהו תהליך מנטלי, טכני וגם רגשי, ולכן חשוב להפקיד אותו בידי מאלף כלבים מנוסה במיוחד.

עוד חשוב להדגיש כי בניגוד למטרות אחרות שעבורן אפשרי אילוף בפנסיון, במקרה של חינוך לצרכים הדרך הנכונה היא כמובן אילוף כלבים בבית הלקוח, בסביבה הטבעית של הכלב, כך שכל ההרגלים שירכוש יהיו מחוברים אצלו בראש למקומות שבהם הוא חי ומסתובב.

אילוף כלב בוגר בגישה חיובית בלבד!

כלב שכבר עבר דבר או שניים בחיים לא זקוק לעונשים או לאמצעים כמו קולר חנק כדי לשנות את ההתנהגות ולהסתגל לחיים החדשים עבורו. אילוף כלבים בוגרים בגישה חיובית, כלומר כזו המבוססת על חיזוקים לפעולות נכונות, תקשורת ברורה וקשב רגיש לכלב, יניב תוצאות טובות מאוד, ובזמן קצר.

למעשה, גם אילוף כלב תוקפן יהיה אפקטיבי יותר בגישה החיובית, כמובן תוך הקפדה על מניעת נזקים תוך כדי התהליך. בהתאם, כל מאלף כלבים בהרצליה, ראשון לציון, גבעתיים, תל אביב וכו' שמכבד את עצמו נוקט בגישה הזו. מבחינתנו זוהי דרך החיים ואחד הערכים הבסיסיים שעליהם מבוסס כל תהליך.

אילוף כלבים בוגרים בגישה חיובית
(תמונה: Canva Pro)

איפה כדאי לאלף כלבים בוגרים?

ברוב המקרים, המקום המומלץ עבור תהליך האילוף הוא הבית. אילוף כלבים בוגרים בסביבה שבה יבלו את המשך חייהם, גם אם נכון לעכשיו היא זרה ואולי אפילו נתפשת כמאיימת, מאפשר לכלב לייצר הרגלים נכונים במקומות שבהם הוא יימצא – כך שיהיה לו קל יותר לשמר אותם.

אופציה נוספת היא פנסיון. לבחירה באילוף בתנאי פנסיון יש מחיר לא מבוטל – גם כלכלית, וגם הוצאת הכלב מהבית, כלומר טלטלה רגשית נוספת. מומלץ לבחור באופציה זו רק כשאין ברירה ונדרש תהליך אילוף אינטנסיבי.

בנוסף, מאלף מיומן שיודע איך לאלף כלב בוגר ביעילות יצליח במשימה גם כשמדובר על שיעורים קבוצתיים – דבר שבהחלט אפשרי אצלנו. אנחנו מקפידים על אילוף כלבים בקבוצה קטנה, שמאפשרת תשומת לב מלאה לכל כלב וכלב. רווח נוסף הוא האפשרות לשחק עם עוד כלבים וגם לרכוש ביטחון עצמי יקר ערך בזכות האינטראקציות.

כמה עולה אילוף כלבים בוגרים?

אילוף רועה בלגי, האסקי סיבירי, לברדור, פודל, אילוף שיצו וכו', בכל גיל שהוא, מצריך באופן טבעי תשלום עבור השירות. בטבלה שלפניכם מפורטות העלויות של השירותים המבוקשים ביותר בתחום, ובכל מקרה חשוב לזכור שצרכנות נכונה פירושה השוואה לא רק של העלויות אלא גם של התועלות. להצעת מחיר מותאמת ספציפית לכלב שלכם – ייתכנו למשל הבדלים בין אילוף כלבים קטנים לאילוף כלבים גדולים – מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה שעת אילוף של כלב בוגר בבית?

280-500 ש"ח

בסדרת מפגשים המחיר נמוך יותר

כמה גובה מאלף כלבים מקצועי על טיפול בחרדות?

2,000-5,000 ש"ח

בהתאם לרמת החרדה

כמה צריך לשלם על חינוך למניעת נזק בבית?

700-1,200 ש"ח

בהתאם למספר המפגשים

כמה עולה אילוף למשמעת בסיסית בפנסיון?

3,500-5,400 ש"ח

בדרך כלל 3-4 שבועות

מחיר אילוף קבוצתי עבור כלבים בוגרים

180-250 ש"ח

תשלום לכל מפגש, בהתחייבות לסדרת מפגשים

שירות מכל ה-❤️

לא משנה מהי מטרת האילוף שלכם, כמה קשה יהיה לאלף את הכלב שלכם או כמה קשה יהיה לתאם את שיעורי האילוף איתכם, אנחנו מתחייבים לא לוותר לכם ולכלבכם ולהעניק לכם שירות מקצועי מכל הלב.

אנחנו במקצוע הזה כי אנחנו אוהבים כלבים באמת ואוהבים לעזור להם להסתגל לעולם ולדרישות שלכם מהם. נשמח לעמוד לשירותכם לא רק אם תשכרו את שירותינו המקצועיים, אלא בכל שאלה לגמרי בחינם ללא כל התחייבות.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בוגרים:

האם ניתן לאלף גם כלב בן 8?

בהחלט. בזכות החוכמה והנאמנות הבסיסית של הכלבים, אפשר לאלף כלב בכל גיל.

מה עושים כשכלב בוגר שכבר חונך לצרכים מטיל שתן בבית?

השלב הראשון הוא אבחון מקור הבעיה – פיזית או רגשית. בהתאם לכך יימצא פתרון נכון.