כלבי פומרניין אהובים כבר מאות שנים בקרב משפחות מלוכה אירופאיות. כך למשל המלכה ויקטוריה גידלה וטיפחה פומרניין קטן, ודרכה נחשפו לגזע שובה הלב עוד אנשים רבים בכל רחבי העולם. גם בארץ הפומרניין זוכה לפופולריות רבה, בעיקר בזכות הפנים המתוקים, וגם לפוטוגניות שלו יש חלק בכך. כדאי לדעת שלמרות המידות הצנועות, ואולי בעצם בגלל שהם קטנים, הפומרניינים עקשנים ודומיננטיים .בהתאם לכך, אילוף פומרניאן זו משימה למקצוענים בלבד. לטופ אילוף ניסיון נרחב עם כל סוגי הכלבים ובפרט עם הפומרניין, והתוצאות בהתאם.

אילוף פומרניין עושים רק איתנו:

✔️ אילוף פומרניין בגישה חיובית

✔️ אזור שירות נרחב – מחדרה עד גדרה

✔️ ניסיון של 10 שנים וידע מקיף איך לאלף פומרניין

✔️ ייעוץ ראשוני ללא עלות או התחייבות

✔️ אילוף פומרניאן בבית הלקוח או בקבוצה

✔️ התאמה אישית לכל כלב

✔️ אילוף פומרניין במחירים משתלמים

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

איך לאלף פומרניין בדרך מתקדמת ואפקטיבית?

בעבר, הדרך המקובלת לבצע אילוף כלבים הייתה תוך שימוש באמצעים כמו קולר חנק או קולר חשמלי. נקודת המוצא הייתה שחובה ליצור היררכיה נוקשה בבית, וזאת בגלל שאבות אבותיו של הכלב שלכם חיו בלהקה ובלהקות יש תמיד מנהיג ברור. היום, בין השאר בעקבות מחקרים עדכניים, הגישה שונה לחלוטין: אילוף פומרניאן (כמו גם אילוף רועה בלגי, שיצו, לברדור, האסקי סיבירי וכו') אפשרי גם ללא האמצעים הנ"ל, אלא בגישה חיובית.

למעשה, לא רק שניתן לאלף בהצלחה פומרניין בגישה מתקדמת שמתבססת על קשב לכלב, טיפוח תחושת עצמאות וחיזוקים חיוביים, אלא שזו הגישה המומלצת – גם בזכות התוצאות הטובות וגם כי הדרך הופכת לנעימה. עם טופ אילוף מובטחים לכם תהליך אפקטיבי בגישה החיובית ויצירת הרמוניה מושלמת ביניכם לבין הפומרניין.

אילוף פומרניין למניעת נבחנות ותוקפנות

כלבי פומרניין נקראים כך משום שהמקור שלהם הוא אזור פומרניה (שכמובן כבר לא קיים עוד, כיום שוכנות באזור זה פולין, גרמניה וליטא). תכונות האופי הבולטות של הגזע הקטן – גובה פומרניין בוגר הוא כ-20 ס"מ ומשקלו 1.5-2.5 ק"ג בלבד – הן חשדנות, עקשנות, דומיננטיות וגם אומץ.

שילוב תכונות אלה עלול להוביל לנבחנות רבה, מתוך רצון להגן על הטריטוריה, ואפילו לתוקפנות מסוימת (כולל נגד כלבים גדולים מאוד). בהתאם, אחת המטרות הנפוצות של אילוף פומרניין היא הרגעה. חשיפה מבוקרת לגירויים שונים, כבוד למרחב של הכלב ותרגילי משמעת בסיסיים מאפשרים לפומרניינים להרגיש בטוחים ולכן גם נינוחים – דבר שיוריד את מפלס הנביחות והאגרסיה.

אילוף פומרניאן כבר מגיל צעיר

כלבי פומרניין ניחנים באינטליגנציה גבוהה, ולכן אפשר לאלף אותם כבר מגיל צעיר. אילוף גורים מגזע זה אפשרי כבר מגיל 10 שבועות, ובדיוק כמו למידה אצל ילדים התוצאות טובות מאוד כשמתחילים מוקדם. מעבר לחינוך לצרכים וכאמור להרגעת הכלב כדי שלא ינבח יתר על המידה ולא יתנהג בתוקפנות שלא לצורך, כדאי להתייחס בתהליך האילוף גם לשמחת החיים של הכלב ולחיבה שלו למשחקים. בדרך זו הפומרניין זוכה להרגלים נכונים כבר בתחילת הקשר איתכם, ויודע איך להתנהל בבית (כולל גבולות הכרחיים). עוד כדאי לדעת שניתן לאלף פומרניין למשימות שמירה, בדיוק כמו אילוף רועה גרמני.

אילוף פומרניין מקצועי
אילוף פומרניין (תמונה: Canva Pro)

אילוף פומרניין אצלכם בבית - למקסימום תועלת

אנחנו מציעים שירות אילוף כלבים במרכז הארץ, מחדרה ועד גדרה, בזמינות גבוהה ובהתאמה מלאה ללו"ז שלכם – כלומר אילוף כלבים בתל אביב, אילוף כלבים בנתניה, בראשון לציון, בהרצליה ובעוד ישובים רבים – עם התמחות ספציפית של אילוף פומרניאן. אנשי מקצוע כמונו, שיודע איך לאלף פומרניין, יצליח להעניק לכלב את המיומנויות המצופות ממנו ואת ההרגלים הרצויים גם במפגשים קבוצתיים, אבל ברוב המקרים ההמלצה היא על אילוף כלבים בבית הלקוח. בדרך זו הכלב עובר את התהליך בסביבה שבה הוא ממילא חי, ויכול ליישם את מה שלמד בקלות ובמהירות.

כמה עולה לאלף פומרניין?

עלות אילוף פומרניאן מהווה גם היא שיקול בהחלטה, בדיוק כמו אילוף כלב לברדור, דוברמן או כל כלב אחר. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את המחירים של השירותים המבוקשים ביותר בתחום אילוף הפומרניינים. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולספר לנו מה המטרה של האילוף. ובכל מקרה – ישנו עמוד מחירון אילוף כלבים שלם בו תוכלו למצוא מידע על כל העלויות שלנו.

כמה צריך לשלם על אילוף פומרניין בבית?

280-500 ש"ח

עלות מפגש בודד. בסדרת שיעורים המחיר לכל מפגש נמוך יותר

כמה גובה מאלף כלבים על חינוך גור פומרניין לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

עבור 3 עד 5 מפגשים

מהו המחיר של שיעור אילוף פומרניאן בקבוצה?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות

כמה עולה אילוף פומרניאן למשמעת בסיסית ומניעת נביחות?

1,500-4,000 ש"ח

 
השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף פומרניין:

כמה טיולים ביום כדאי לעשות עם כלב פומרניין?

כלבי פומרניין חייבים לפרוק את האנרגיות שלהם וזקוקים לגירויים. בהתאם, מומלץ להוציא אותם לטיול לפחות 3 פעמים ביום.

מה עושים אם כלב פומרניין לא מסכים שייקחו אותו על הידיים?

קודם כל חשוב לזכור שכלב הוא לא צעצוע, וצריך לכבד את ההעדפות שלו. כשבכל זאת נוצר צורך לקחת את הפומרניין בידיים כדאי לשלב את הפעולה עם צ'ופר לכלב – חטיף, ליטוף וכו'. במידת הצורך, אפשר להיעזר גם באיש מקצוע שיודע איך לאלף פומרניין גם למטרה ספציפית זו.