אודותינו

נעים מאד, אנחנו חברת טופ אילוף, ואנחנו כאן על מנת לסייע לכל מי שזקוק לעזרה כלשהי באילוף הכלב/ה שלו, מבעיה קטנה לגדולה. נעשה את הכל עם חיוך ובאהבה גדולה, כפי שראוי לעשות עם בעלי חיים. אילוף כלבים זו שליחות מבחינתנו, ולא רק מקצוע.

אנו מאמינים כי כלב צריך לקבל אהבה וגבולות ברורים. כשיקבל אהבה, יחזיר אהבה. כשיעמידו בפניו גבולות ברורים, הוא ישמח לעמוד בהם. לכן, השיטה שלנו, שתביא לכם תוצאות מדהימות ב-100% התחייבות, מתבססת על גישה חיובית ושינוי תפיסתי אצלכם, הבעלים של הכלב, ולא אצל הכלב/ה שלכם.

חשוב לנו גם לציין כי התחום של אילוף כלבים הוא עולם ומלואו, ויש בו המון חידושים תפיסתיים וטכנולוגיים בהם אנו דואגים להתעדכן כל העת. אנחנו נרשמים לסמינרים מקצועיים בתחום בארץ ובעולם על מנת ללמוד כמה שיותר על מנת לסייע לכם ולכלבכם.

אילוף כלבים בכיף

כשנפגשנו בלימודי האילוף באקדמיה להתנהגות הכלב "מרקר טריינינג" מיד היה לנו קליק. שנינו ידענו מה אנחנו רוצים – ארי עם השטויות שלו וליאור הרציני, או הפוך (אנחנו לא זוכרים). ראינו והבנו כמה כוח יש בקשר שלנו עם הכלבים, זאת אומרת כמה כוח יש כשהאמון בינינו לבינם מבוסס ואמיתי, ללא פחד או חשש, וכמה אפשר ללמוד יחד.

לכן, כשהקמנו את החברה שלנו לאילוף כלבים החלטנו שלעולם לא נשתמש בכוח כדי ללמד את הכלב, הוא ילמד טוב יותר בסביבה בטוחה ומלאה בחיזוקים. החלטנו שלא רק נדאג לכלבים, אלא נדאג גם לכם, בעלי הכלבים, לחוויה בלתי נשכחת שתלמד אתכם לתקשר עם הכלב שלכם טוב יותר ושבעזרתה תרכשו שפה חדשה שתעזור לכם להבין את הכלב שלכם יותר טוב, באמצעות קריאת שפת הגוף שלו באופן הנכון.

ארי מאלף כלבים בכיר
ארי - מאלף כלבים
ליאור מאלף כלבים בכיר
ליאור - מאלף כלבים

למה כדאי לכם לפנות אלינו?

✔️ קודם כל, כי אנחנו כאן למענכם ובשביל הכלב/ה שלכם. מטרתנו היא אחת – לסייע לכל אחד מכם שזקוק לעזרה באילוף הכלב ולכלבים עצמם שצריכים עזרה.

✔️ כי יש לנו למעלה מ-10 שנות ניסיון באילוף כלבים מכל הסוגים, המון ידע אותו צברנו וכמה אלפי לקוחות מרוצים שישמחו להמליץ עלינו.

✔️ כי יש לנו פתרון לכל בעיה! מאילוף לצרכים בחוץ, דרך אילוף כלבים בוגרים ועד אילוף כלבים תוקפניים לא לתקוף כלבים או בני אדם אחרים.

✔️ כי המחירים שלנו הוגנים מאד. אתם מוזמנים לצפות בהם במחירון אילוף כלבים שבאתר >>

✔️ כי אנחנו זמינים כמעט מיידית לסייע לכם באילוף הכלב/ה שלכם בכל איזור מרכז הארץ. כאן תוכלו לצפות ברשימת אזורי השירות המלאה שלנו >>

✔️ כי אנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים ונדאג שגם אתם תיהנו מתהליך האילוף.

✔️ כי אנחנו דוגלים בשיטת אילוף בגישה חיובית. אין אצלנו עונשים או מכות לכלב/ה.

מהן הבעיות בהן אנו מטפלים?

  • בעיות התנהגות ומשמעת של הכלב/ה.
  • אילוף וחינוך כלבים גורים.
  • אילוף כלבי שמירה תוקפניים – לתקוף אך ורק את מי שצריך לתקוןף.
  • שיפור התקשורת בינכם לבין כלבכם.
  • חינוך כלבים לצרכים.
  • ועוד…

אל תהססו, פנו אלינו עוד היום. זהו הצעד הראשון בדרך לשיפור יחסיכם עם הכלב/ה שלכם והקניית הרגלים שיועילו לכם ולו.

קצת עליי, רז אילן

נעים מאד, אני רז אילן, בן 32, מהוד השרון, מגדל 2 כלבים מסוגים שונים: הוגו בן 4 ומנש בן 3.

אל תחום הכלבנות נכנסתי ב-2016, כאשר לפני כן לא גידלתי כלבים ולא היה לי נסיון בכלל. הבנתי שכלבים יהוו חלק בלתי נפרד מחיי ושביום מן הימים אגדל כלב ואולי יותר מאחד. על מנת להבין יותר לעמוק מה נדרש לצורך גידול כלב נרשמתי ללימודי אילוף כלבים.

ב-7 השנים האחרונות עבדתי בפנסיונים, הולכתי כלבים ברחבי הרצליה ותל אביב, התנדבתי בכלביה, ליוויתי בני נוער כמדריך בכלבייה שיקומית וליוותי מאות בעלי כלבים עבור יצירת תקשורת חזקה ואיכות חיים מקסימלית להם ולכלבים שלהם. כיום, אני מפעיל פנסיון אילוף כלבים באירוח ביתי בהוד השרון. בשנתיים וחצי האחרונות אירחתי מעל 300 כלבים שונים, חברותיים, מכל הגדלים והגילאים בפנסיון שלי. חלקם הגיעו לצורך חופשה וחלקם לצורך אילוף ועיצוב התנהגות. אני מבין שגידול כלב לא מסתכם בלהכניס כלב לבית ולצאת איתו ל-3 טיולים ביום, אלא האחריות בגידול היא לגמרי עלינו. החל מהיום הראשון שהכלב נכנס אלינו לבית, עלינו לדאוג לכל צרכיו, לסדר יום אפקטיבי, לפריקת אנרגיה פיזית, אוראלית ובעיקר מנטלית, להציב גבולות על פי אורח החיים שלנו, לעזור לכלב להתמודד עם העולם האורבני שבו אנו חיים ועוד…

על מנת שגידול הכלב יעשה על הצד הטוב ביותר ואיכות החיים שלנו לא תיפגע – מומלץ כבר מהרגע הראשון להזמין איש מקצוע שילווה את השלבים הראשונים: ילמד אתכם את השפה הכלבית, יסלול עבורכם דרך שבה יהיה קל יותר לחיות זה לצד זה, וכל זאת בהתאם לאופי הכלב והיצרים שלו. כלב שמקבל מענה ליצריו וצרכיו האישיים יגדל להיות כלב מבסוט ששמח בחלקו ומאפשר לכם ליהנות בחברתו בכל מקום ובכל זמן.

אילוף כלבים ברמה גבוהה מאד
זה אני - רז אילן
השאירו פרטים ונשמח לעזור: