אילוף כלבים הוא תהליך שמייצר הרמוניה מוצלחת ביניכם לבין הכלב שבחרתם להכניס לחיים שלכם. האילוף עוזר לכלב להבין מהן הציפיות ממנו ומהן ההתנהגויות הנכונות, ובכך מונע סיטואציות שמובילות לעוגמת נפש הדדית. דרך אחת היא לאלף את הכלב בשיעורים פרטיים, איתכם בבית או לבד בפנסיון – וישנה עוד דרך: אילוף כלבים בקבוצה. עם טופ אילוף מובטחת לכם מקסימום תועלת בכל אחת מהדרכים, ובפרט צברנו ניסיון יקר ערך באילוף קבוצתי.

אילוף כלבים בקבוצה עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים בקבוצות קטנות – מקסימום תשומת לב לכל כלב

✔️ אילוף כלבים קבוצתי בכל מקום מחדרה ועד גדרה

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני בחינם

✔️ אילוף כלבים בקבוצה – גם לגורים וגם לכלבים בוגרים

✔️ מאלף מקצועי בעל 10 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילו מטרות ניתן להשיג באמצעות אילוף כלבים קבוצתי?

אילוף כלבים בקבוצה מאפשר להשיג כל מטרה שתרצו, בדיוק כמו אילוף כלבים בבית הלקוח או בפנסיון. בפרט, תוכלו לסמן V על מטרות כמו קפיצות לא רצויות על אנשים (ברחוב או כאלה שנכנסים אליכם הביתה), נביחות אינסופיות, אי ציות לפקודות בזמן טיול כולל ניסיונות להשתחרר מכם או משיכות בעוצמה רבה ברצועה, כרסום רהיטים בבית, השתוללויות שנגמרות בשבירת פריטים כאלה ואחרים ועוד.

אילוף כלבים בקבוצה לחיזוק הביטחון העצמי של הכלב

אילוף כלבים קבוצתי מספק עוד תועלת משמעותית במיוחד: העלאת רמת הביטחון העצמי של הכלב שלכם. בהקשר זה, כדאי לדעת שיש לא מעט כלבים חששנים אשר פוחדים מכלבים אחרים. חוסר הביטחון עלול לבוא לידי ביטוי בנביחות מתוך פחד, בחוסר יכולת לשחק בחופשיות בגינת הכלבים ואפילו ברתיעה מטיולים (וכתוצאה מכך עשיית צרכים בבית). אילוף כלב ביחד עם כלבים נוספים, מסוגים שונים (ואנחנו מאלפים כלבים מכל הגזעים), מרגיל אותו לנוכחות של עוד הולכים על 4 סביבו – ובזכות הסביבה הבטוחה, תשומת הלב מהמאלף והחיזוקים החיוביים, תוך זמן לא רב הוא יפסיק לחשוש מכלבים (באופן כללי כמובן, ולא רק מהכלבים שאיתו בקבוצה).

עובדים על תקשורת אפקטיבית במיוחד ביניכם לבין הכלב

אילוף כלבים בקבוצה הוא משימה מאתגרת – גם לאיש המקצוע שמוביל את התהליך וגם לכלבים עצמם. הסיבות לכך הן ריבוי הגירויים והצורך להסתדר עם מספר רב של כלבים. בהתאם, חשוב לבחור מאלף כלבים מיומן ומנוסה שכבר עבד עם קבוצות רבות ומגוונות. בחירה נכונה מאפשרת למנף את האתגר להתנהגות אופטימלית אחרי שהאילוף מושלם: לכלב שהתרגל להתנהל נכון בסביבה מאתגרת יהיה מן הסתם קל לעשות זאת כשיש פחות גירויים, וגם במקומות עמוסים הוא ישמור על כל הכללים שלמד. יתרון נוסף הוא התקשורת המוצלחת במיוחד שנוצרת ביניכם לבין הכלב תוך כדי השיעורים הקבוצתיים, גם כן בזכות התנאים המאתגרים.

אילוף בקבוצה - גם לכלבים מאולפים

השיעורים הקבוצתיים מתאימים גם לכלבים שעדיין לא עברו תהליך אילוף – וגם לכלבים שעברו תהליך אישי. יש לא מעט מקרים שבהם כלב מגיע לרמה הרצויה מבחינת הבעלים אחרי אילוף בבית הלקוח, אבל הוא משתף פעולה רק בסביבה הספציפית שבה בוצע התהליך. כשהוא מגיע למקום חדש מבחינתו הוא לא מצליח ליישם את מה שלמד, בגלל הגירויים השונים. האילוף הקבוצתי מהווה מעין השלמה, ובחלק מהמקרים גם חיזוק, לתהליך האישי – כך שתוכלו ליהנות עם הכלב בכל מקום שתהיו בו.

אילוף כלבים בקבוצה קטנה
אילוף כלבים בקבוצה (תמונה: Canva Pro)

אילוף כלב בקבוצה - לכל הגילאים

הקונספט של הקבוצה על כל היתרונות שלו מתאים גם עבור אילוף כלבים בוגרים וגם עבור אילוף של גור צעיר. השיטה מתאימה גם לכל סוגי הכלבים, כלומר גם עבור אילוף רועה בלגי וגם עבור לברדור, האסקי סיבירי וכו'. במקרה של אילוף גורים, התנאי היחיד הוא שהכלב כבר קיבל את כל החיסונים הדרושים, כמובן על-מנת לא לסכן אותו. שימו לב: חינוך ראשוני לצרכים כדאי באופן טבעי לבצע אצלכם בבית. אם לאחר מכן ישנה בעיית התנהגות,  אילוף כלבים לצרכים אפשרי גם בקבוצה.

כמה עולה אילוף כלבים בשיעורים קבוצתיים?

מחירי אילוף כלבים מהווים באופן טבעי שיקול מרכזי בהחלטה האם ואיך לחנך את הכלב. טופ אילוף מתחייבת למחירים הוגנים מאוד, וכשלוקחים בחשבון את התמורה הרבה, התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד. חשוב להדגיש שאין הבדל בין המחירים בערים השונות – כלומר אילוף כלבים בראשון לציון ניתן באותה עלות כמו אילוף כלבים בתל אביב.

כמה עולה שיעור אחד של אילוף כלבים בקבוצה?

180-350 ש"ח

 

מהו המחיר של סדרה בת 8 מפגשים בקבוצה?

1,000-2,000 ש"ח

 

כמה עולה תרגול נוסף אחרי השלמת אילוף כלבים קבוצתי?

מחיר מיוחד ומוזל

בתיאום מראש

אילוף כלבים בקבוצות קטנות וסטנדרטים גבוהים

טופ אילוף מתחייבת לא "רק" לתוצאות מרשימות בזמן הקצר ביותר האפשרי (בהתאם למטרות שהגדרתם, כמובן), אלא גם לשירות בסטנדרטים גבוהים. כל שיעור מתחיל בדיוק במועד שנקבע כדי לא לבזבז זמן יקר, במהלך המפגש ניתנת תשומת לב מרבית לכל כלב וכלב ובנוסף תוכלו לפנות אלינו להתייעצות בכל נושא שהוא (למשל כיצד מתבצע אילוף כלב כנעני לצרכים, איך מאלפים דוברמן להפסיק לנבוח וכו') – עוד לפני האילוף, ללא עלות וללא מחויבות.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים קבוצתי:

האם אילוף כלבים קבוצתי מתאים לכלב נושך?

אילוף כלב נושך בקבוצה אפשרי לאחר היכרות איתו ובדיקה יסודית של מידת התוקפנות שלו.

כמה שיעורים קבוצתיים נדרשים כדי לאלף כלב לציית לפקודות בסיסיות?

התשובה משתנה בהתאם לגזע הכלב ולמאפיינים הספציפיים של כל כלב וכלבה. בדרך כלל בסדרה של 6-10 מפגשים מקנים לכלבים יכולות גבוהות מאוד (גם מעבר לציות בסיסי).