כלבים כנענים, וליתר דיוק כנענים מעורבים, הם גזע נפוץ מאוד בארץ. התכונות העיקריות של כלבים אלה הן נאמנות, אינטליגנציה, חושים חדים וטריטוריאליות שבאה לידי ביטוי גם בחשדנות ולעיתים אף בתוקפנות. במקור מדובר בכלב בר, וחלק מהאופי הפראי השתמר בכלבים אלה, ולכן אילוף כלב כנעני מעורב הוא משימה למקצוענים בלבד. תהליך מדויק על בסיס בקיאות של ממש יהפוך את הכלב שלכם לחבר אמיתי שיכול גם למלא משימות שמירה והגנה.

אילוף כלב כנעני עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים כנעניים בגישה מתקדמת

✔️ מאלף מנוסה – יותר מ-10 שנות פעילות בתחום

✔️ לבחירתכם, אילוף כלב כנעני אצלכם בבית או בקבוצה

✔️ מגיעים לכל מקום בין חדרה לגדרה

✔️ ייעוץ ראשוני בלי מחויבות מצדכם

✔️ אילוף כלב כנעני מעורב במחיר הוגן

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

כלבים כנענים - גאווה כחול לבן

הכנענים הם הגזע היחיד של כלבים שמקורו בארץ ישראל. כלבים אלה מככבים בציורי קיר שהתגלו באתרים ארכיאולוגיים, כשבתקופה העתיקה הם חיו בלהקות בטבע. עם הזמן, תושבי האזור ובפרט הבדואים למדו להשתמש בהם לטובת שמירה וליווי הצאן. במאה ה-20 פרופ' רודולפינה מנצל שעלתה לארץ מאוסטריה רתמה את האיכויות החיוביות של הכלבים הכנענים לטובת ארגון ההגנה, וכיום זהו גזע פופולרי שמספק נחת רבה לאנשים שמגדלים אותו – ובפרט אחרי תהליך אילוף מקצועי שמוציא מהכנעני את המיטב.

אילוף כלב כנעני מעורב בגישה חיובית בלבד

טופ אילוף מקפידה לבצע אילוף כלב כנעני, כמו גם אילוף רועה בלגי וכל גזע אחר של כלבים, בגישה החיובית והמתקדמת. למרות השורשים הפראיים של הכנענים, ועל אף העובדה שלפעמים הכלב מתייחס לבני האדם שאיתו כאל להקה ומנסה לבסס דומיננטיות, הגישה החיובית היא האפקטיבית ביותר. הכוונה היא לדרך אילוף כלבים ללא עונשים ובלי אמצעים נוקשים כגון קולר חנק. אימון וחינוך שמבוססים על תקשורת טובה, קשב לכלב וחיזוק התנהגויות רצויות עם ליטופים, משחקים, פרגונים וחטיפים מייצרים כלב בוטח בעצמו, עצמאי, שמח בחלקו וכזה שיודע לשתף פעולה עם האדם.

תרגילי תקשורת ומשמעת

מרכיב מהותי נוסף במסגרת אילוף כלב כנעני מעורב הוא תרגילי תקשורת שמחזקים מאוד את האינטראקציה בין האדם לכלב. הצורך בכך נובע מההיסטוריה של גזע זה, שכאמור היה כלב בר במשך שנים רבות מאוד כך שגם כיום עדיין יש בו מידה לא מבוטלת של עצמאות וגם עקשנות. ככל שמשפרים את התקשורת עם הכנענים, הם מתמסרים יותר ומשתפים פעולה – והחיים איתם הופכים לקלים יותר ונעימים יותר. תרגילי התקשורת משדרגים גם את הציות לפקודות בסיסיות, כך שאין למשל סכנה שתוך כדי טיול הכלב ימשוך את האדם או ייעלם לו.

אילוף כלב כנעני מעורב
(תמונה: Canva Pro)

כמה עולה אילוף כלב כנעני מעורב?

מחיר אילוף כלב – בין אם זהו כנעני מעורב ובין אם גזע אחר, למשל אילוף האסקי סיבירי – הוא תמיד שיקול בהחלטה האם לבצע את התהליך. הטבלה הבאה תעזור לכם להבין מהו טווח המחירים של השירותים המבוקשים ביותר, ולהצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מהן המטרות החשובות לכם:

כמה גובה מאלף כלבים עד הבית למפגש?

280-500 ש"ח

המחיר יורד כשלוקחים סדרת מפגשים

מהי העלות של אילוף כלב כנעני למשמעת?

1,500-4,000 ש"ח

לסדרה הכוללת 6-10 מפגשים

מהו מחיר חינוך כנעני מעורב לצרכים?

1,000-2,0000 ש"ח

3-5 מפגשים

כמה עולה אילוף כלבים בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בדרך כלל תקופה של 2-4 שבועות

מצוינות בשירות וייעוץ ראשוני ללא עלות

שירות אילוף כלב כנעני מעורב ניתן על-ידינו בכל אזור המרכז, השרון והשפלה, כלומר מחדרה ועד לגדרה. בהתאם אנחנו הכתובת הנכונה לכל מי שמחפש או מחפשת אילוף כלבים בתל אביב, בהרצליה, בנתניה, ברמת השרון, בחולון, אילוף כלבים בראשון לציון, רחובות ועוד. אנחנו מקפידים על הגעה בדיוק בזמן שנקבע, ועל מיצוי כל מפגש אילוף כדי שהתהליך יושלם באופן מיטבי במהירות הרבה ביותר האפשרית. כחלק בלתי נפרד מהשירות אנחנו מספקים גם ייעוץ בסיסי ללא עלות וללא מחויבות מצדכם, אלא רק מצידנו – למתן מידע מועיל ותשובות מפורטות לשאלות כמו מתי כדאי להתחיל אילוף גור כלב כנעני, איך עוזרים לשיצו להפסיק לנבוח כל הזמן, איך למנוע מכלב לעלות על המיטה בלי רשות ועוד.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלב כנעני:

האם ניתן לאלף כלב כנעני מעורב מבוגר?

כן, אמנם אילוף גורים מניב בדרך כלל תוצאות מהירות יותר (בדיוק כמו ילדים, כלבים צעירים מאמצים בקלות דרכי התנהגות חדשות), אבל מאלף מיומן יקנה גם לכלבים בוגרים הרגלים נכונים.

האם כלב כנעני מתאים למשפחה עם תינוקות או פעוטות?

כן, אבל במקרים אלה כדאי במיוחד לבצע תהליך אילוף מקצועי כדי להבטיח הרמוניה.