מאלף כלבים בחולון הוא איש מקצוע שמסוגל לחולל פלאים: גם הכלב המרדן ביותר לומד איך להתנהל נכון בחברת בני האדם שאיתם הוא חי, והתוצאה היא שיפור משמעותי מאוד באיכות החיים – גם שלכם, וגם של הכלב. טופ אילוף מספקת שירותי אילוף כלבים בחולון כבר למעלה מעשור, והניסיון הרב מתורגם לתהליך מדויק מאוד. איכות חשובה נוספת היא האינטראקציה המוצלחת איתכם ועם הכלב, על בסיס קשב מלא אליכם.

אילוף כלבים בחולון עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים בחולון בהתאמה מושלמת לכלב הספציפי שלכם

✔️ אילוף בבית הלקוח או בפנסיון

✔️ אילוף כלבים בגישה החיובית

✔️ מאלף כלבים בחולון עם 10 שנות ניסיון באילוף כלבים מכל הגזעים

✔️ פתרונות יעילים לנבחנות יתר

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלבים בחולון בהתאם לגזע וגם למאפיינים האישיים של כל כלב

מאלף כלבים בחולון עם ניסיון מכיר היטב את כל הגזעים הקיימים, ומתאים את העבודה למאפיינים של כל גזע. כך למשל אילוף כלבי ביגל יתבסס על החיבה שלהם למשחקי צייד, אילוף שיצו יכלול מניעת נשיכות (כלבי השיצו אוהבים, מתוך משחק, לנעוץ שיניים), ואילו אילוף של כלבי בורדר קולי ינצל את הרצון שלהם לרצות ולמלא משימות וכן את האינטליגנציה הגבוהה שלהם.

בנוסף, האילוף מותאם אישית לכל כלב, מפני שייתכנו כמובן הבדלים בין ביגל אחד לשני, בין שני רועים גרמנים וכו'. לשם כך, אנחנו מקפידים על קשב מלא ורגיש לכל כלב (וכמובן גם לבני האדם שחיים איתו ועוברים ביחד איתו את התהליך).

מאלף כלבים בחולון - בגישה חיובית וטבעית

טופ אילוף מקפידה על אילוף כלבים בגישה החיובית והמתקדמת: במקום עונשים או הכתבת התנהגות באמצעות קולר חנק וכו', אנחנו מסייעים לכל כלב להסתגל לסביבה שלו ולאמץ את ההתנהגויות הרצויות על בסיס חיזוקים חיוביים (פרגונים, משחקים, ליטופים, צ'ופרים וכו') ובעזרת תקשורת נכונה.

חשוב לציין כי מחקרים עדכניים רבים הוכיחו כי זוהי הגישה האפקטיבית ביותר, מה גם שהתהליך עצמו הופך למהנה – כשהרווח כולל גם ביסוס אינטראקציות מוצלחות ביניכם לבין הכלב שלכם שהופך לחבר אמיתי.

מאלף כלבים בחולון והסביבה
(תמונה: Canva Pro)

מחיר אילוף כלבים בחולון – כמה זה עולה?

מאחר שיש לא מעט הבדלים בין אילוף כלבים שונים בחולון, גם המחירים מותאמים אישית לכל תהליך. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווחי המחירים שאנחנו גובים עבור המשימות הנפוצות ביותר. מוזמנים ליצור איתנו קשר, לספר לנו מה הייתם רוצים לשנות בהתנהגות של הכלב שלכם, ואנחנו נספק לכם הצעת מחיר ספציפית עבורכם (ואם תרצו גם ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצידכם).

מהי עלות אילוף כלב בחולון אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

זהו המחיר של המפגש הראשון. כשנקבע מספר מפגשים, המחיר משתנה בהתאם לתהליך

מהו מחיר אילוף כלבים בחולון נגד חרדות?

2,000-5,000 ש"ח

מומלץ להתחיל את התהליך בגיל צעיר כדי למנוע סבל מיותר מהכלב. המחיר תלוי ברמת החרדה ובכמות המפגשים הנדרשים לטיפול בבעיה

כמה צריך לשלם על אילוף כלב תוקפן בחולון?

1,000-2,500 ש"ח

המחיר משתנה בהתאם לגורם לתוקפנות

מהו המחיר של חינוך לעשיית צרכים נכונה?

1,000-2,800 ש"ח

3 עד 7 מפגשים

כמה כסף גובה מאלף כלבים בחולון על שיעור קבוצתי?

150-300 ש"ח

קבוצה מצומצמת ויחס אישי לכל כלב

מהו מחיר אילוף כלב בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

תהליך שנמשך שבועיים עד 5 שבועות

אילוף כלבים בחולון - פרטי או קבוצתי

כשמחפשים מאלף כלבים בחולון, ישנה בחירה בין מפגשים אישיים לבין שיעורים קבוצתיים. באופן טבעי, שיעור פרטי מאפשר להקדיש לכלב ולאינטראקציה שלו אתכם את מלוא תשומת הלב, ועוד יתרון הוא התאמה אישית מלאה – אבל כדאי לדעת שגם לאופציה של אילוף כלבים בקבוצה יש לא מעט יתרונות. בפרט מתאימים המפגשים הקבוצתיים לכלבים חששנים, שבדרך זו זוכים להזדמנות להיחשף – באופן מבוקר ועם איש מקצוע מיומן – לעוד כלבים מבלי שירגישו מאוימים.

הגדרת מטרה ברורה ובניית תוכנית עבודה מדויקת

אילוף כלבים בחולון – כמו גם אילוף כלבים ברמת גן, הרצליה, תל אביב, רמת השרון וכו' – הוא תהליך. איש מקצוע מנוסה יוכל להגיע לתוצאות הרצויות תוך מספר מועט של מפגשים, כשהבסיס לכך הוא הגדרת מטרות ברורות ובניית תוכנית עבודה מדויקת בדרך לאותן מטרות.

חשוב להדגיש כי מאלף כלבים בחולון לא יכול להתחייב מראש למספר המפגשים. משך התהליך משתנה בהתאם למטרות וגם לאופי של הכלב הספציפי שלכם, ולכן נדרשת קודם כל היכרות ראשונית. בכל מקרה, אנחנו מספקים גם ייעוץ מקצועי – ללא עלות וגם ללא התחייבות מצדכם, כשאנחנו מתחייבים לתשובות מלאות לכל השאלות שלכם ולמידע שיסייע לכם עוד לפני האילוף לשדרג את החיים עם הכלב האהוב.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בחולון:

איזה כלב יכול למלא משימות שמירה?

הגזעים האידיאליים למשימה זו הם אמסטף, שנאוצר, דוברמן, רוטוויילר ורועה גרמני.

האם נכון לתת לכלב לישון עם הבעלים שלו?

לגבי השאלה הזו, אין "נכון" ו"לא נכון". זוהי החלטה אינדיבידואלית, בהתאם להרגלים שלכם ולהעדפות שלכם. בכל מקרה, ניתן להציב לכל כלב גבול ברור – כולל לגבי מקום השינה.