רועה גרמני, שמוכר גם כ"כלב זאב", הוא גזע פופולרי מאוד וגם כזה שמפגין מנעד רחב של תכונות מרשימות. הרועים הגרמנים נאמנים מאוד, צייתנים, משימתיים, בעלי ביטחון עצמי, אינטליגנציה גבוהה, יציבים ואוהבים לסייע. האופי הנ"ל הופך את האילוף שלהם לתהליך קל יחסית וכזה שמניב תוצאות מצוינות, בתנאי כמובן שהוא מופקד בידיים מקצועיות. אילוף רועה גרמני הוא אחד מתחומי המומחיות שלנו בחברת טופ אילוף.

אילוף רועה גרמני עושים רק איתנו:

✔️ אילוף רועה גרמני בגישה מתקדמת ובאווירה חיובית

✔️ ניסיון של 10 שנים בתחום

✔️ אילוף רועה גרמני גם מגיל צעיר

✔️ ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצדכם

✔️ לבחירתכם אילוף לבד או בקבוצה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

רועה גרמני - מידע כללי

רועה גרמני הוא כלב גדול וחזק. הגובה של רועים גרמנים בוגרים מגיע לכ-55-65 ס"מ והמשקל שלהם ל-40-45 ק"ג. הפרווה שלהם צפופה ובעלת גוונים שונים של חום ושחור, ונוטה לנשור בעונות המעבר. כלבים מגזע זה אוהבים מאוד לשחק, ויודעים לבצע בהצלחה מגוון רחב של משימות. כתוצאה מכך, במקרים רבים נלקחים רועים גרמנים גם לשירות בצבא ובמשטרה – לצורך איתור חומרי נפץ, מציאת נעדרים, נטרול עבריינים וגם זיהוי סמים. בזכות התכונות הנ"ל, אילוף רועה גרמני מוביל להישגים מעולים (בדומה לתהליך אילוף כלב כנעני מעורב, גזע נוסף שידוע באמינות הגבוהה ובמוכנות לשרת את בני האדם).

איך לאלף רועה גרמני למשמעת בסיסית?

הכוח הרב שיש לרועה גרמני מחייב ביסוס משמעת – כדי שלמשל הכלב לא יתחיל לרוץ תוך כדי טיול ויגרור את האדם שחי איתו. אנחנו יודעים איך לאלף רועה גרמני גם בלי עונשים ומבלי להשתמש באמצעים קשים כמו קולר חנק – אלא בגישה חיובית. אימון שמבוסס על ליטופים, פרגונים, משחקים וצ'ופרים יניב תוצאות טובות מאוד, והכלב יפתח תחושת עצמאות וחיוניות. גם האינטליגנציה הגבוהה של הרועים הגרמנים תורמת לכדאיות הבחירה באילוף בגישה חיובית – גישה שכל המחקרים העכשוויים תומכים בה. אצלנו בכל אילוף כלבים רועה גרמני הוא שותף מלא לתהליך, והקשב הרב והרגיש אליו מקנה לו תחושת ביטחון שמתורגמת גם היא לפיתוח התנהגויות נכונות ורצויות.

אילוף רועה גרמני - באיזה גיל כדאי להתחיל?

עבור רועה גרמני אילוף מגיל צעיר הוא מתנה של ממש. זהו כאמור כלב שאוהב אתגרים וגם אינטליגנטי מאוד, ולכן הוא ישמח לשתף פעולה עם מאלף כלבים מנוסה. יחד עם זאת, חשוב להקפיד להתאים את מטרות האילוף לגיל של הכלב הספציפי – אימון למטרות הגנה ושמירה אפשרי רק מסביבות גיל שנתיים, כשהכלב כבר בוגר מספיק, אחראי וטריטוריאלי. לעומת זאת, אילוף רועה גרמני לצורך ויסות רמות ההתלהבות ולמניעת נזקים בבית אפשרי כבר מגיל חודשיים.

אילוף רועה גרמני מחיר משתלם
רועה גרמני (תמונה: Canva Pro)

אילוף רועה גרמני מחיר הוגן ותמורה מלאה לכסף

כשמתלבטים אם לבצע אילוף רועה גרמני מחיר התהליך הוא מן הסתם שיקול מרכזי בהחלטה. בטבלה שלפניכם תוכלו למצוא את טווחי המחירים של השירותים המבוקשים ביותר לגבי רועים גרמנים. להצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם, על סמך המטרות הספציפיות, מוזמנים לפנות אלינו.

כמה עולה מפגש אילוף רועה גרמני בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

בהתחייבות לסדרת מפגשים, המחיר לכל שיעור יהיה נמוך יותר

כמה גובה מאלף כלבים על שיעור קבוצתי?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות

מהו מחיר אילוף רועים גרמנים בתנאי פנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בהתאם למשך האימון

מהי עלות אילוף למשמעת ופקודות בסיסיות?

1,500-4,000 ש"ח

בדר"כ 6-10 מפגשים

כמה צריך לשלם על חינוך רועה גרמני לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

לרוב 3 עד 5 מפגשים

שירות אילוף רועה גרמני בפריסה רחבה - מחדרה ועד גדרה

אם יש לכם רועה גרמני אילוף הכלב יכול להתבצע גם אצלכם בבית וגם בפנסיון. לרשימת אזורי השירות שלנו לחצו כאן – כשכדאי לדעת שאנו מגיעים לכל מקום בין חדרה לבין גדרה, כך שאנחנו הכתובת למי שמחפש אילוף כלבים בהרצליה, בתל אביב, כפר סבא, רחובות, ראשון לציון, אילוף כלבים בנתניה ועוד. הבחירה בין אילוף כלבים בבית שלהם לבין אימון בתנאי פנסיון היא על סמך מטרת התהליך, כשבדרך כלל העדיפות היא לאילוף בסביבת המגורים והחיים הטבעית של הכלב – בין אם מדובר על אילוף רועה בלגי, רועה גרמני, שיצו, אילוף פיטבול או כל כלב אחר.

עוד כדאי לדעת שהשירות שלנו כולל ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וגם ללא מחויבות מצדכם, אלא רק מהצד שלנו – לספק תשובה מפורטת לכל שאלה, כמו למשל איך מתבצע אילוף גורי שיצו למניעת הרס בבית, איך לאלף רועה גרמני לתחרויות ועוד.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף רועה גרמני:

האם אפשר לאלף רועה גרמני בוגר?

כן, אמנם אילוף גורים מניב בדרך כלל את התוצאות הרצויות מהר יותר, אבל איש מקצוע מנוסה יודע להקנות גם לכלבים בוגרים התנהגויות רצויות.

כמה זמן נמשך אילוף רועה גרמני למשימות שמירה?

בתנאי פנסיון ניתן להגיע לרמה גבוהה מאוד של מילוי משימות אלה תוך כ-3 שבועות.