כלב מגזע ביגל הוא תוספת מבורכת לחיים, גם של רווקים ורווקות וגם של משפחות. כדי להבטיח אינטראקציות אופטימליות ביניכם לבין הביגל שלכם, ולכן גם חיים נוחים ונעימים בבית, מומלץ לאלף את הכלב. אילוף כלבי ביגל מתבצע על-ידי טופ אילוף על בסיס ניסיון של למעלה מ-10 שנים, והתוצאות בהתאם. אצלנו היחס הוא חם ואישי והמחירים הוגנים. מרכיב חשוב נוסף בכל אילוף ביגל הוא התאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כל כלב.

אילוף כלבי ביגל עושים רק איתנו:

✔️ אילוף ביגל בגישה חיובית

✔️ למעלה מ-10 שנות ניסיון

✔️ אילוף כלבי ביגל בוגרים וגם גורים

✔️ אילוף ביגל בפריסה ארצית – מחדרה עד גדרה

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות שלכם

✔️ זמינות גבוהה – מפגשים בזמן הנוח לכם

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

המאפיינים העיקריים של כלבי ביגל

ביגל הוא גזע של כלבים אינטליגנטיים, ידידותיים מאוד – אבל גם דעתנים. עוד מאפיין בולט הוא האנרגטיות שלהם: כלבי ביגל הם במקור כלבי צייד, ולכן הם זקוקים לגירויים ומשחקים שיעזרו להם להוציא את כל האנרגיות שלהם.

יכולת שיתוף הפעולה של כלבי ביגל הופכת אותם לא "רק" לחברים טובים, אלא גם לכלבי גישוש. בפרט, משתמשים בהם ובחוש הריח המשובח שלהם, שמבוסס על 200,000,000 קולטני ריח ועל מבנה האוזניים השמוט (שמסייע להתמקד בריחות בלי הסחות), לאיתור סמים ובמעברי הגבול.

המשקל של כלב ביגל בוגר מגיע לכ-10 ק"ג, והגובה ל-30 עד 40 ס"מ. כמו במקרים רבים של אילוף כלבים קטנים, גם אצל הביגלים ייתכן צורך בהעלמת חרדות והתנהגות נוירוטית.

אילוף כלבי ביגל בגישה חיובית

הביגלים כאמור דעתנים מאוד, תכונה שעשויה להפוך את האילוף לאתגר. יחד עם זאת, האינטליגנציה הגבוהה שלהם והמוכנות לרצות את מי שאוהב אותם ודואג להם מאפשרים להקנות להם הרגלים נכונים, ותוך זמן קצר יחסית.

אנחנו בחברת טופ אילוף מקפידים על אילוף ביגל בגישה חיובית. בגישה זו, שמומלצת על-ידי מומחים רבים לכלבים, אין שימוש באמצעים דרקוניים כמו קולר חנק וכו'. במקום ענישה, הדגש הוא על תקשורת איכותית ופרגונים לכלב בכל פעם שהוא מתנהג כפי שמצופה ממנו. היתרונות העיקריים של אילוף כלבים בגישה חיובית הם הנאה מהדרך, ביסוס תקשורת מצוינת ביניכם לבין הביגל שלכם ותוצאות מצוינות (יש מחקרים רבים שהוכיחו כי הגישה הזו היא האפקטיבית ביותר).

אילוף ביגל בגישה חיובית
כלב ביגל (תמונה: Canva Pro)

המטרות האפשריות של אילוף ביגל

הבסיס להצלחת אילוף של כלב הוא הגדרה ברורה של המטרה או המטרות. במקרה של אילוף כלבי ביגל שמצטרפים למשפחה, מטרה נפוצה אחת היא כאמור העלמת חרדות (שעלולות לגרום לנבחנות יתר. בהקשר זה, כדאי לדעת שאחת המשמעויות של המילה beuguel היא קולני…). בנוסף, ניתן לבצע אילוף גורים לעשיית צרכים נכונה, ועוד דוגמה היא מניעת נזקים (לכלבי ביגל המון אנרגיות, ואם לא מאפשרים להם לפרוק אותן, התוצאה עלולה להיות פגיעה בפריטים שונים בבית).

בנוסף, מאלף כלבים בחולון, גבעתיים, רעננה, פתח תקווה וכו' מטעמנו יסייע לכלב הביגל שלכם להסתגל לחיים בעיר גדולה, כולל הזהירות הנדרשת כשנמצאים מחוץ למרחב הבטוח בבית.

אילוף ביגל מחיר – כמה זה עולה?

אילוף ביגל הוא תמיד תהליך שמותאם באופן אישי לכלב ואליכם, ולכן המחיר עשוי להשתנות. להצעת מחיר ספציפית עבורכם, מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו איך הייתם רוצים לשפר את הקשר עם הביגל שלכם. עוד קודם לכן תוכלו להתרשם מהמחירים שאנחנו גובים עבור השירותים המבוקשים ביותר:

מה המחיר של מפגש אחד אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

כשקובעים סדרת מפגשים, ייגבה מחיר נמוך יותר לכל שיעור

מהי עלות אילוף כלבי ביגל לנטרול חרדות?

2,000-5,000 ש"ח

המחיר תלוי במורכבות החרדות, מומלץ להתחיל כבר בגיל צעיר

כמה עולה אילוף ביגל למשמעת ופקודות בסיסיות?

1,500-4,000 ש"ח

לרוב בין 6 ל-10 מפגשים

כמה עולים שיעורים קבוצתיים?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות, יחס אישי

כמה צריך לשלם על חינוך ביגל לעשיית צרכים?

1,000-2,000 ש"ח

בדרך כלל 3-7 מפגשים

זמינות גבוהה ומחויבות למצוינות בשירות

טופ אילוף מגיעה לכל מקום בין גדרה לחדרה, ובהתאם אנחנו הכתובת לכל מי שמחפש או מחפשת מאלף כלבים ברמת גן, הרצליה, תל אביב, ראשון לציון, כפר סבא ועוד שורה ארוכה של ישובים. התחייבות נוספת שלנו היא לזמינות גבוהה, כך שכל מפגש אילוף יתקיים במועד הנוח ביותר מבחינתכם.

עוד כדאי לדעת שניתן לבחור בין אילוף כלבי ביגל בשיעורים פרטיים לבין מפגשים קבוצתיים, שנערכים בקבוצות קטנות ולכן גם בהם ניתנת תשומת לב רבה לכל כלב וכלב. כחלק מהמצוינות בשירות אנחנו מספקים גם ייעוץ מקצועי, ותשובות מפורטות וסבלניות לכל שאלה – בלי מחויבות מצדכם אלא רק מהצד שלנו להעברת ידע מועיל.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף ביגל:

האם כלב ביגל מתאים לגידול בחצר?

לא, כלבי ביגל עלולים לפתח חרדות מחוץ לבית, אלא אם כן החצר קטנה יחסית ומגודרת היטב.

כמה טיולים ביום כדאי להעניק לכלב ביגל?

שניים או שלושה לפחות, ורצוי שהם יהיו ממושכים ובמידת האפשר יכללו גם משחקים ופעילויות מתאימות לביגל.