האסקי סיבירי הוא כלב יפהפה בעל אופי עמוק. כלבים מגזע זה הם עדינים, שקטים, ידידותיים מאוד ומסורים. האינטליגנציה הגבוהה שלהם מאפשרת להפיק תועלת רבה מתהליך האילוף, כשחשוב להקפיד על גישה חיובית. אילוף האסקי סיבירי הוא אחד מתחומי המומחיות של טופ אילוף, גם בזכות ניסיון נרחב וגם בזכות האינטראקציה המצוינת שנוצרת עם כל כלב וכלבה.

אילוף האסקי סיבירי עושים רק איתנו:

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות וללא עלות

✔️ אילוף האסקי סיבירי בגישה חיובית

✔️ ניסיון של 10 שנים בתחום

✔️ שירות בכל הישובים בין חדרה לגדרה

✔️ חינוך מגיל צעיר וגם אילוף כלבים בוגרים בהצלחה

✔️ אילוף האסקי במחיר משתלם

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף האסקי - מטרות אפשריות

ההאסקים הסיביריים חיים עם בני אדם אלפי שנים. הראשונים שאימצו את הגזע הנבון והחרוץ היו שבט ציידים לקטים בשם צ'וקצ'ים שחי בצפון סיביר. אחד השימושים העיקריים בכלבים אלה היה גרירת מזחלות, כולל למרחקים עצומים ובתנאים קשים במיוחד. בהמשך, הפך ההאסקי הסיבירי לחיית מחמד, גם בזכות המראה שובה הלב שלו וגם בזכות האישיות הידידותית.

אילוף האסקי סיבירי מאפשר להפיק את המקסימום מהאינטראקציות איתו ומהחיים המשותפים באופן כללי. מטרה חשובה אחת היא משמעת בסיסית – בגלל שמדובר בגזע כלבים שרגיל לגמוא קילומטרים רבים, ההאסקי עלול לברוח בגלל רגע אחד של חוסר תשומת לב, ולכן רצוי לבסס איתו תקשורת ברורה. דגש שני הוא הצורך של ההאסקים להוציא אנרגיה – הגודל (לפחות חצי מטר) והמשקל (כ-25 ק"ג) עלולים לגרום להרס בבית, גם בלי כוונה רעה כמובן, כך שעוד מטרה של אילוף האסקים היא יצירת הרגלי משחק בבית. 

אילוף האסקי באווירה חיובית ובשילוב גירויים מגוונים

בעבר, אילוף כלבים נשען על סמכותיות רבה, כולל שימוש באמצעים כמו קולר חנק שנועדו להכניע את הכלב ולהבהיר לו מי הבוס. מחקרים עדכניים גילו כי דרך אפקטיבית יותר להגיע למטרות, וגם מהנה יותר, היא אילוף בגישה חיובית – כלומר קשב לכלב, שימוש בחיזוקים חיוביים כדי להטמיע התנהגויות נכונות ויצירת תקשורת מיטבית בין האדם לבין החבר ההולך על ארבע. בפרט, מתאימה שיטה זו כשמדובר על אילוף האסקי שהוא ממילא כלב ידידותי ואינטליגנטי (באופן דומה גם אילוף פומרניין, תת גזע נוסף של כלבי שפיץ, כדאי לבצע בשיטה זו, ולמעשה ברוב רובם של המקרים הגישה החיובית היא המומלצת).

דגש נוסף לגבי האסקי סיבירי היא גיוון: כלבים אלה אנרגטיים מאוד ועלולים להשתעמם במהירות, ולכן כל מפגש יכלול מבחר רחב של תרגילים, משחקים וגירויים.

אילוף האסקי סיבירי בגישה חיובית
האסקי סיבירי (תמונה: Canva Pro)

כמה עולה אילוף האסקי סיבירי?

עלות אילוף כלב האסקי היא כמובן שיקול משמעותי בהחלטה האם להעניק לו ולכם את המתנה יקרת הערך. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את המחירים של סוגי האילוף המבוקשים ביותר (כאשר מחירון מלא תמצאו כאן), ואם תרצו הצעת מחיר מותאמת אישית אליכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה מטרת האילוף, בן כמה הכלב ועוד פרטים רלוונטיים.

מהי עלות אילוף האסקי סיבירי אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

מחיר זה הוא למפגש בודד, כשיש סדרת מפגשים המחיר יורד

מהו מחיר הכנת האסקי לתינוק בבית?

800-1,500 ש"ח

בדרך כלל 3 מפגשים

כמה צריך לשלם על אילוף האסקי למשמעת בסיסית?

1,500-4,000 ש"ח

תלוי בכמות המפגשים שיידרשו 

כמה גובה מאלף כלבים על שיעור בקבוצה?

150-300 ש"ח

אילוף בקבוצות קטנות

באיזה גיל כדאי להתחיל לאלף האסקי סיבירי?

אילוף האסקי אפשרי כבר מגיל צעיר מאוד (וכך גם אילוף גורי לברדור, שיצו, כלבים כנעניים ושאר גזעים פופולריים). למעשה, האופציה של אילוף גורים מומלצת במיוחד, מפני שכמו אצל בני אדם, גם כלבים קולטים טוב יותר מידע ככל שהם צעירים יותר ומאמצים בקלות ובמהירות התנהגויות חדשות.

עם טופ אילוף מובטח לכם בכל מקרה תהליך יעיל כך שתוכלו לסמן V על כל מטרה בזמן קצר ככל האפשר. אנחנו מגיעים לכל מקום בין גדרה לחדרה, כלומר מבצעים אילוף כלבים בנתניה, ברמת השרון, בהרצליה, בתל אביב, בגבעתיים, בראשון לציון וכו'.

עוד כדאי לדעת שכחלק מהמחויבות לשירות בסטנדרטים גבוהים, נשמח לענות על כל שאלה גם ללא התחייבות מצדכם. למשל כמה זמן לוקח אילוף רועה בלגי למשימות שמירה והגנה, איך עוזרים לשיצו להבין מה השם שלו, ועוד.

אילוף האסקי אצלכם בבית, בקבוצה או בפנסיון

עם האסקי סיבירי אילוף יכול להתבצע ב-3 דרכים אפשריות: אצלכם בבית, בקבוצה או בפנסיון. באופן עקרוני, אילוף כלבים בבית הלקוח מניב את התוצאות הטובות ביותר, בגלל שהכלב מתרגל את כל ההתנהגויות הרצויות בסביבה הטבעית שלו. גישה זו גם חוסכת לכם זמן יקר, וכאמור אנחנו מבצעים אילוף כלבים במרכז הארץ, מחדרה ועד גדרה.

אילוף האסקי סיבירי בקבוצה עשוי להיות גם כן חוויה מתגמלת מאוד, מפני שהכלב הידידותי ירווה נחת גם מהאינטראקציות עם הכלבים האחרים (לחצו כאן למידע נוסף על אילוף קבוצתי). האופציה השנייה של פנסיון אילוף כלבים במרכז הארץ מתאימה כשנדרש תהליך אימון אינטנסיבי לצורך הכשרה למשימות ספציפיות, כך שהכלב צריך להיות פנוי לאילוף במשך כל שעות היום.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף האסקי סיבירי:

האם האסקי סיבירי מתאים למשימות שמירה?

למטרה זו עדיפה האופציה של אילוף רועה גרמני, רועה בלגי או דוברמן.

האם כלבי האסקי משירים הרבה פרווה?

לא. פעמיים בשנה מתרחשת נשירה מסיבית יחסית, אבל בשאר הזמן הכלב משאיר מעט שערות בכל מקום.