ראשון לציון מתפתחת במהירות, וגם אוכלוסיית הכלבים בעיר הולכת וגדלה. בעקבות זאת גדל גם הצורך בשירותיו של מאלף כלבים בראשון לציון – שיאפשר להולכים על 4 ולהולכים על 2 לחיות יחד בהרמוניה משמחת. טופ אילוף מספקת שירות זה לכל מטרה שהיא, עבור כל כלב מכל גזע שהוא, ובסטנדרטים גבוהים במיוחד.

אילוף כלבים בראשון לציון עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים בראשון לציון בבית הלקוח או בקבוצה

✔️ חינוך לצרכים מגיל צעיר

✔️ גישה חיובית ללא ענישה

✔️ מאלף כלבים בראשון לציון עם 10 שנות ניסיון

✔️ ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מצידכם

✔️ מחירים הוגנים

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלבים בראשון לציון בגישה מתקדמת

באופן עקרוני, ישנן שתי גישות לתהליך אילוף כלבים ראשון לציון. גישה אחת היא הגישה המסורתית, זו שרואה בכלב בעל חיים שחי בלהקה וזקוק למנהיג ולהיררכיה ברורה. בגישה זו, תיתכן ענישה כנגד כלב שלא מבצע את הפעולה הרצויה, וכמו כן ישנו שימוש באמצעים כמו קולר חנק. הגישה השנייה היא הגישה המתקדמת יותר, ולפיה הדגש הוא על תקשורת טובה בין האדם לבין הכלב שחי איתו כבסיס לאינטראקציות נכונות. בגישה זו אין סנקציות אלא חינוך כלב על סמך חיזוקים חיוביים. חשוב להדגיש כי על-פי מחקרים רבים הגישה המתקדמת והחיובית אפקטיבית לא פחות מהגישה המסורתית, ואף יותר ממנה. טופ אילוף מקפידה על אילוף כלבים קטנים, גדולים, בוגרים, צעירים ומכל גזע אך ורק בגישה החיובית.

יש לנו היכרות נרחבת עם כל גזעי הכלבים

מפתח נוסף להצלחת אילוף כלבים במרכז, בצפון ובדרום הארץ הוא התאמת התהליך לאופי הספציפי של הכלב. לשם כך נדרשת קודם כל היכרות מעמיקה עם הגזעים השונים של הכלבים – שכן יש הבדלים בין למשל אילוף גורי שיצו לבין אילוף כלב כנעני מעורב. לאחר מכן, מאלף כלבים בראשון לציון מקדיש זמן להיכרות עם הכלב הספציפי, וזאת מסיבה פשוטה: כפי שלכל אדם אופי אחר, כך גם לכל כלב, כולל בני אותו גזע, אישיות שונה.

אילוף כלבים ראשון לציון והסביבה
(תמונה: Canva Pro)

כמה עולה השירות של מאלף כלבים בראשון לציון?

מאלף כלבים ראשון לציון נבחר מן הסתם גם על סמך המחיר של השירות. עלות אילוף כלבים משתנה בהתאם למטרה ועל-פי המאפיינים הספציפיים של כל כלב, שמשפיעים כמובן על אורך התהליך הדרוש. בטבלה שלפניכם מופיעים טווחי המחירים של השירותים המבוקשים ביותר:

מהי עלות אילוף כלב בראשון לציון בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

בהתחייבות לסדרת מפגשים המחיר לכל שיעור נמוך יותר

כמה גובים מאלפי כלבים בראשון לציון על חינוך לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

סדרת בת 3-7 מפגשים

מהו מחיר שיעור קבוצתי לאילוף כלבים?

150-300 ש"ח

קבוצות מצומצמות

כמה צריך לשלם על אילוף למניעת נבחנות יתר?

1,000-2,000 ש"ח

מהו המחיר של הכנת כלב לתינוק חדש במשפחה?

800-1,500 ש"ח

בדרך כלל 2-5 שיעורים

כמה יעלה אילוף כלב בתנאי פנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בבית, בפנסיון או בקבוצה - האפשרויות השונות של אילוף כלבים ראשון לציון

מאלף כלבים בראשון לציון מציע בחירה בין 3 אופציות: אילוף הכלב בבית שלו, אילוף בפנסיון ואילוף במסגרת קבוצה.

היתרון העיקרי של הגישה הראשונה הוא שהכלב לומד את ההתנהגויות הרצויות בסביבת המחיה שלו, כך שיהיה לו קל להמשיך בהתנהגויות אלה גם אחרי השלמת האילוף. כמו כן, זוהי דרך אופטימלית עבור אילוף גורים שעדיין לא יכולים לצאת מהבית באופן חופשי.

אילוף בפנסיון מתאים בעיקר למצבים שבהם נדרש אימון אינטנסיבי של מספר שעות ביום. אילוף כלבים בקבוצה מאפשר לצמצם את עלות התהליך. יתרון נוסף של שיטה זו הוא האינטראקציות שנוצרות עם הכלבים האחרים – יתרון משמעותי למשל במקרה של אילוף כלבים בוגרים שחוששים מכלבים אחרים.

מהן המטרות האפשריות של אילוף כלבים בראשון לציון?

אילוף כלבים בראשון לציון עשוי להשיג מטרות רבות: חינוך לעשיית צרכים אך ורק מחוץ לבית, הפגת חרדות (שגורמות למשל לנביחות רבות ולמטרד לשכנים), מניעת השתוללות בבית, ציות לפקודות בסיסיות ואפילו מתקדמות ועוד.

מאלף כלבים ראשון לציון עם ניסיון יודע להנחיל לכלב את סט ההתנהגויות הרצוי בזמן קצר ככל האפשר, וכך אפשר להשיג גם יותר ממטרה אחת בתהליך מדויק וממוקד.

מאלף כלבים בראשון לציון שמעניק ייעוץ מקצועי ללא התחייבות

כחלק בלתי נפרד מהמחויבות שלנו למצוינות בשירות, אנחנו מספקים ייעוץ מקצועי ראשוני לגבי אילוף כלבים בראשון לציון ללא עלות ומבלי שתידרשו להתחייב לכלום. במסגרת הייעוץ נשמח לענות על כל שאלה – למשל מה כולל אילוף רועה גרמני להגנה על האדם שאיתו, איך אפשר לאלף שיצו שיגיב לשם שלו, איך עוזרים לכלב עם חרדות ועוד.

עוד כדאי לדעת שהשירותים של טופ אילוף ניתנים גם מחוץ לראשון לציון. כך למשל אם מישהו מחפש אילוף כלבים בהרצליה או אילוף כלבים בתל אביב, וגם בחדרה, כפר סבא, רחובות, גבעתיים ושאר יישובי מרכז הארץ, השרון והשפלה – אנחנו הכתובת הנכונה. לרשימת איזורי השירות שלנו לחצו כאן.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בראשון לציון:

מאיזה גיל מאלף כלבים בראשון לציון יכול לעזור לכלב?

מגיל צעיר מאוד, לרוב כחודשיים. תהליך אילוף כלבים ראשון לציון מותאם תמיד לגיל וליכולות המנטליות והפיזיות של כל כלב.

האם אפשר לאלף כלב לא לעלות על מיטות בבית?

בהחלט. הצבת גבולות ומשמעת בסיסית הן מטרות נפוצות בתהליך האילוף.