כלבי מלטז נחשבים לכלבים קטנים במיוחד אשר נקשרים באופן אישי לכל בני הבית ומספקים תחושה של בן משפחה נוסף. אילוף מלטז נחשב הכרחי מגיל צעיר משום שממש כשם שהם מתוקים, כך הם עשויים להיקשר לבעלים ולהביע צער על כך שהוא עוזב את הבית לעבודה ולפתח רגשות של חרדה. מסיבה זה חשוב לבחור במומחים לאילוף כלב מלטז, והגעתם למקום הנכון.

אילוף מלטז עושים רק איתנו:

✔️ אילוף מלטז בגישה חיובית – אילוף שמחזק את ביטחון הכלב

✔️ אילוף מלטז בבית, בזמן שמתאים לכם

✔️ ניתן לבצע אילוף מלטז גם בקבוצה עם כלבים נוספים

✔️ מענה מהיר ומחירים הוגנים

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של גזע המלטז

כלבי המלטז נחשבים לפופולריים במיוחד בישראל משום שהם כלבים היפואלרגניים אשר מתאימים למגוון של אוכלוסיות שלא יכולות להחזיק כלבים אחרים. העובדה שהם גם קטנים למדי הופכת אותם למתאימים לגידול בדירות קטנות. יתרה מכך, כלבים אלו אינם דורשים פריקת אנרגיות ושעות של הליכה, אלא רק חינוך נכון ואילוף מגיל קטן.

אילוף מלטז בבית הלקוח

היתרונות של אילוף מלטז בבית הינם רבים ונובעים מהעובדה שהכלב נמצא במקום הכי בטוח והכי נעים לו. יתרה מכך, בדומה לאילוף פודל טוי, גם כאן שמים דגש על אילוף עדין אשר מתבצע בסביבה הטבעית של הכלב והמטרה שלו היא שהאילוף יצליח למשך שנים רבות. כל זאת, בזמנכם הפנוי, מבלי שאתם תצטרכו לצאת מהבית ותוך מקסימום מקצועיות ואהבה לכלב החדש שלכם.

אילוף מלטז לצרכים ולאכילה נכונה

אילוף כלבי מלטז לאוכל ולצרכים דומה במטרותיו אל אילוף האסקי סיבירי ושונה באופי הביצוע שלו.  מכיוון שרמות האנרגיה של סוגי כלבים אלו שונה וגם הנטיות הטבעיות של הגזעים האלו שונים, חשוב להתאים את האילוף באופן מדויק אל הכלב. כאשר מאלפים למלטז לצרכים בונים תוכנית פעולה אשר תאפשר לו לבנות לאט לאט את הביטחון אשר הוא זקוק לו ואת הידיעה שיהיה לו טיול שבו הוא יוכל להוציא את הצרכים שלו, תוך התחשבות ברקע ובגיל שלו. גם בעניין האוכל צריך לשים לב משום שכלבים אלו אינם מוציאים אנרגיה רבה במהלך היום ולכן חשוב להתאים להם את האוכל הנכון ולהרגיל אותם לשעות קבועות של תזונה, כך שאתם תוכלו לצאת מהבית ללא לחץ ולדעת שהכלב לא השאיר הפתעות אך בהחלט אכל את האוכל.

אילוף מלטז בגישה חיובית
מלטז (תמונה: Canva Pro)

אילוף מלטז במחיר משתלם!

אתם ממש לא רוצים לבחור באילוף הזול ביותר עבור המלטז שלכם, אלא באילוף הטוב ביותר. יחד עם זאת, לכולנו ידוע שגם לתקציב יש משמעות ולכן המחיר של אילוף מלטז צריך להיות כדאי ומקצועי כאחד. לפיכך, הכנו מחירון מיוחד אשר מתאים לכם ולמלטז שלכם ומאפשר לכם ליהנות מעשור של ידע ומקצועיות במחיר שווה.

כמה עולה אילוף כלב מסוג מלטז?

280-500  ש"ח

מחיר למפגש אחד של אילוף

כמה עולה אילוף מלטז בקבוצה?

150-300  ש"ח

עלות שיעור אילוף מלטז

כמה עולה אילוף מלטז לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

3-5 מפגשים לפחות, כאשר המחיר תלוי בשיעור פרטי או קבוצתי

כמה עולה לאלף מלטז בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

נקבע על פי המטרות ואורך השהות בפנסיון

אילוף מלטז באזור המרכז

אז אם אתם מחפשים אילוף כלבים ברחובות או באזור המרכז, אתם יכולים להפסיק לחפש ולדעת שהגעתם אל המקצוענים בתחום. בחברתנו תזכו לאילוף ברמה הגבוהה ביותר  – בלי להתפשר. לחצו כאן לרשימת אזורי השירות שלנו.

מדוע אנו הבחירה המובילה לאילוף מלטז?

מתוך היכרות רבת שנים עם גזע ייחודי זה, פיתחנו מיומנות מיוחדת באילוף כלבים קטנים בכלל וכלבי מלטז בפרט. ההבנה שלכלבים אלו יש רגישות מיוחדות והתפיסה שלנו שאילוף טוב טמון בגישה חיובית, הולידה מערכת ייחודית של אילוף אשר מתאימה למרבית כלבי המלטז אשר קיימים בישראל. בנוסף המוניטין, האמינות והעובדה שאנו מספקים מענה מהיר ושירות ברמה גבוהה לכל גוש דן, הפכה אותנו לבחירה המובילה בענף.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף מלטז:

האם ניתן לאלף מלטז בוגר?

כן, אילוף מלטזים בוגרים דורש זמן רב יותר אך הוא אפשרי בעזרת שינוי דפוסים.

האם ניתן לאלף מלטז לבד?

ניתן לאלף מלטז לבד, אולם הדבר עשוי להיות קשה בהיעדר הידע והכלים המתאימים לאילוף של גזע זה. מומלץ לפנות למאלף כלבים מנוסה.