מערכת יחסים בין כלב לאדם יכולה להיות עמוקה לא פחות מאינטראקציות בין שני אנשים, ולפעמים אפילו יותר. כדי לממש את הפוטנציאל, חשוב להשקיע בתחילת הקשר – והדרך לכך עוברת אצל מאלף כלבים במרכז שיקנה לכלב הרגלים נכונים, גם עבורו וגם עבור מי שחי איתו באותו בית. טופ אילוף מאמנת ומחנכת כלבים מכל הגזעים על בסיס בקיאות רחבה, וחשוב יותר – אהבה. פנו אלינו עוד היום לתחילת תהליך אילוף כלבים במרכז הארץ.

אילוף כלבים במרכז עושים רק איתנו:

✔️ אילוף כלבים במרכז הארץ – בגישה חיובית וללא עונשים

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני – בלי מחויבות

✔️ אילוף כלבים במרכז הארץ – מחדרה עד גדרה

✔️ אילוף גורים במרכז לצרכים מגיל צעיר

✔️ מאלף כלבים במרכז עם למעלה מ-10 שנות ניסיון

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

איך אפשר לעזור לכלב בעזרת מאלף כלבים במרכז?

מאלפי כלבים במרכז יכולים לשפר את חיי הכלבים, והאנשים שחיים איתם, בשלל דרכים. האופציות הנפוצות ביותר הן:

  • חינוך לצרכים – אילוף גורים במרכז כך שלא יעשו צרכים במקומות אסורים, ובהמשך יתרגלו להתאפק עד היציאה לטיול.
  • הפחתת חרדות – על-מנת למנוע תופעות לא רצויות כמו נבחנות לאורך כל שעות היממה, וגם כדי שהכלב יוכל ליהנות מהחיים בלי חששות.
  • מניעת נשיכות והשתוללות – מאלף כלבים במרכז יכול להרגיע כלבים אנרגטיים יתר על המידה ובפרט לעזור לכם לשמור על הבית מפני הרס מכוון או בשגגה.
  • שיפור האינטראקציות עם כלבים אחריםאילוף כלבים בקבוצה או באופן פרטני כשהמטרה היא לא לפחד מכלבים אחרים וגם לא להיות תוקפני כלפיהם.
  • תגובה לשם – כלב הוא בעל חיים אינטליגנטי ולכן מאלף כלבים מומלץ במרכז יכול ללמד אותו להבין מהו שמו ולהגיב לכל קריאה. בנוסף, כדאי להקנות לכלב היכרות עם פקודות חיוניות כמו 'בוא', 'שב', 'עצור' וכו' כחלק מעיצוב התנהגות נכונה.

אילוף גורים במרכז בהתאם לגיל

בדיוק כמו עם ילדים, אילוף כלבים במרכז יהיה אפקטיבי במיוחד אם הוא יתחיל בגיל צעיר ככל האפשר. כך למשל מאלפי כלבים במרכז ממליצים על חינוך לצרכים כבר מגיל 8-9 שבועות, כשהפעולות המתבצעות הן בהתאם לגיל של כל גור. למעשה, התאמה לגיל ולשלב ההתפתחותי של הכלב היא המפתח העיקרי להצלחת התהליך. הבשורות הטובות הן שניתן להתחיל בשלב מוקדם מאוד לעצב את ההתנהגות של הכלבים – שאוהבים ללמוד, ובפרט כשהלמידה והאילוף מתבצעים בגישה חיובית. לדוגמה, אילוף כלבים קטנים על-מנת שלא יפחדו מכלבים גדולים יותר אפשרי מסביבות גיל 3-4 חודשים.

אילוף כלבים במרכז הארץ
(תמונה: Canva Pro)

אילוף כלבים במרכז בגישה חיובית

כל מאלף כלבים במרכז נדרש לבחור בין שתי גישות: הגישה המסורתית שכוללת ענישה ובאופן כללי חותרת למציאות שבה האדם הוא המנהיג של הכלב ולשם כך מייצרים משמעת ברורה; והגישה העדכנית – שפועלת מתוך תפישה שוויונית יותר ובפרט מקנה לכלב הרגלים נכונים באווירה שמחה ועם חיזוקים חיוביים.

אנחנו דוגלים בגישה העדכנית, שהוכחה כאפקטיבית על סמך מחקרים רבים. בהתאם, אם אתם מחפשים מאלף כלבים בראשון לציון, ברמת השרון, בנתניה או בגבעתיים שאיתו גם התוצאות יהיו מצוינות וגם הדרך אליה תהיה נעימה – אנחנו הכתובת עבורכם.

כמה עולה אילוף כלבים במרכז?

לשאלה כמה עולה אילוף כלב אין כמובן תשובה חד-משמעית. המחיר משתנה בהתאם למטרה שמוגדרת לתהליך, לקצב ההתקדמות של הכלב ולמעשה גם לגזע של כל כלב יש השפעה על העלות. אנחנו גובים עבור אילוף כלבים מחיר הוגן מאוד, כפי שתוכלו לראות בטבלה שלפניכם. להצעת מחיר מותאמת אישית אליכם, מוזמנים ליצור קשר.

מהו המחיר של אילוף כלבים במרכז הארץ?

280-500 ש"ח

תשלום למפגש אצלכם בבית

כמה עולה שיעור בקבוצה?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות, תשומת לב לכל כלב

כמה כסף גובה מאלף כלבים במרכז על חינוך לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

 

מהי עלות אילוף כלב גדול בפנסיון?

2,500-5,400

תשלום עבור אילוף במשך חודש

כמה צריך לשלם עבור גדר גורים?

180-400 ש"ח

בהתאם לגודל הגור

זמינות, אמינות והצלחות מוכחות

לטופ אילוף ניסיון של יותר מ-10 שנים בעבודה עם כלבים מכל הגזעים ובכל הגדלים – ולכן אנחנו יכולים להבטיח, וגם לקיים, שיפור משמעותי גם בחיי הכלב וגם בחיים שלכם. גם אילוף כלבים בוגרים הוא לא משימה בלתי אפשרית עבורנו, אלא להפך, ועוד התחייבות היא לשירות זמין, אמין וקשוב מאוד.

בהתאם, אנחנו האופציה הטובה ביותר עבור אילוף כלבים בתל אביב, הרצליה, נתניה, רמת גן, רחובות וכל ישוב אחר בין גדרה לבין חדרה – עברו בלחיצה לרשימת איזורי השירות שלנו. ניתן לפנות אלינו גם לצורך ייעוץ מקצועי, בלי התחייבות מצדכם. אנחנו עונים לכל שאלה באהבה, בסבלנות ועם מידע ברור ומדויק.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים במרכז:

מה הכי חשוב באילוף לברדור?

הלברדורים שלווים ומלאי שמחת חיים. יש להם המון אנרגיה, ולכן חשוב להקנות להם משמעת בסיסית כדי שלא יגרמו נזקים בבית.

מה עדיף - אילוף כלב בבית או בפנסיון?

אילוף כלבים בבית מקנה לכלב הרגלי חיים נכונים עבורו במסגרת שבה הוא חי ויחיה, ולכן תהליך האימון אפקטיבי מאוד. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם נדרש אימון אינטנסיבי, ובמקרה כזה המסגרת המתאימה היא פנסיון כלבים במרכז הארץ.