הלברדור, או בשמו המלא לברדור רטריבר, הוא אחד הגזעים הפופולריים ביותר. הסיבות העיקריות לכך הן שמחת החיים שלו והאופי הידידותי מאוד שלו. עוד מאפיינים בולטים של כלבים אלה הם הכוח הרב שלהם והאנרגטיות – ולכן מומלץ לבצע אילוף לברדור כבר מגיל צעיר, כך שתיווצר הרמוניה מוצלחת ביניכם לבין הכלב. טופ אילוף מספקת שירות אילוף כלבי לברדור בכל אזור המרכז, מחדרה ועד לגדרה, על בסיס ניסיון רב ובגישה מתקדמת ואפקטיבית במיוחד.

אילוף כלב לברדור עושים רק איתנו:

✔️ אילוף גורי לברדור למשמעת בסיסית

✔️ אילוף כלב לברדור בגישה חיובית ללא עונשים

✔️ אילוף לברדור בהתאמה אישית לכל כלב

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני בחינם וללא התחייבות

✔️ אילוף לברדור במועד הנוח ביותר מבחינתכם

✔️ 10 שנות ניסיון בתחום

✔️ אילוף לברדור מחיר הוגן

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלב לברדור בגישה מתקדמת

יש שתי דרכים לאלף כלבים, מכל סוג שהוא: אופציה אחת היא השיטה המסורתית, שדוגלת במשמעת רבה ובביסוס היררכיה ברורה באמצעות קולר חנק, עונשים וכו'. האופציה השנייה היא אילוף בגישה חיובית מתקדמת, אשר מאמינה בחיזוקים חיוביים ובתקשורת נכונה עם הכלב, כך שהוא ילמד להתנהג כפי שמצופה ממנו באופן טבעי וללא עונשים או כעסים. מחקרים שונים הוכיחו כי אילוף כלבים בגישה חיובית, ובפרט אילוף לברדור שהוא מטבעו כלב ידידותי שאוהב לשתף פעולה, מוביל לתוצאות הטובות ביותר, כשרווח נוסף הוא שגם הדרך מהנה.

אילוף גורי לברדור כך שיתאימו למשפחה עם ילדים

היכולת של הלברדור להרעיף אהבה על בני האדם שאיתו הופכת אותו לכלב מושלם למשפחה עם ילדים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בכלב גדול, ואם מתוך התלהבות הוא קופץ על תינוק או פעוט, ובעצם גם על ילדים גדולים יותר ואפילו על מבוגרים, התוצאה עלולה להיות לא נעימה. אילוף גורי לברדור ליצירת אינטראקציות נכונות עם בני האדם שסביבו מונעת תרחישים לא נעימים, והופך את החיים בבית לבטוחים ובעיקר מהנים לכל הצדדים. אנו מתמחים באילוף גורי לברדור החל מגיל 4-5 חודשים.

אילוף כלב לברדור מחיר משתלם
אילוף כלב לברדור (תמונה: Canva Pro)

אילוף לברדור מסייע למניעת נזקים בבית

עוד סיבה נפוצה לאלף כלבי לברדור היא החשש מפני נזקים בבית. ללברדור אין כמובן שום כוונה לשבור דברים אבל בגלל האנרגטיות הרבה שלו ומידות הגוף הגדולות – לברדור בוגר מגיע לגובה של 50-60 ס"מ ולמשקל של 35-40 ק"ג – הוא עלול לייצר הרס. אילוף כלב לברדור במטרה להקנות לו הרגלי תנועה נכונים בתוך הבית ולהציב לו גבולות ברורים כדאי להתחיל מגיל צעיר. גם אילוף בורדר קולי כולל במקרים רבים תשומת לב לנושא ספציפי זה. טיפ נוסף הוא להפוך את הטיולים עם הכלב לממושכים ככל האפשר, ולהגיע למקומות שבהם הוא יכול לרוץ חופשי ואפילו להשתולל – כדי שהוא יוכל להוציא את כל האנרגיות העודפות שמצטברות אצלו במשך היום מחוץ לבית.

כמה עולה אילוף לברדור?

המחיר של אילוף לברדור מהווה גם הוא שיקול מרכזי בהחלטה האם להשקיע בתהליך כזה. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את העלויות של השירותים המבוקשים ביותר בהקשר של אימון כלבים. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם טופ אילוף ולספר לנו מהי מטרת האימון.

כמה עולה שיעור אילוף כלב לברדור?

280-500 ש"ח

כשמתחייבים מראש לסדרת מפגשים, המחיר לכל שיעור יהיה נמוך יותר

כמה צריך לשלם על אילוף גורי לברדור לקראת הצטרפות תינוק למשפחה?

800-1,500 ש"ח

בדרך כלל 2-4 מפגשים

מהו מחיר אילוף כלב לברדור בקבוצה?

150-300 ש"ח

שיעורים קבוצתיים מתקיימים בקבוצות קטנות

כמה כסף גובה מאלף כלבים על אילוף לברדורים למניעת נזק בבית?

700-1,200 ש"ח

הלברדור הוא כלב אנרגטי מאוד, ולכן ללא אילוף הוא עלול לגרום גם לנזק בבית

מצוינות גם בשירות - בפריסה ארצית רחבה

עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים, אנחנו מבטיחים וגם מקיימים תהליך אילוף מקצועי ומועיל להפליא – גם כשמדובר על שיעורים פרטיים וגם על אילוף כלבים בקבוצה. המומחיות שלנו באה לידי ביטוי עם גורים צעירים וגם בתהליך אילוף כלבים בוגרים – האופי הנוח של הלברדור הופך אותו לפרטנר אידיאלי גם כשהוא מצטרף למשפחה כשהוא כבר בן כמה שנים ועבר כמה דברים בחיים. עוד חשוב להדגיש שאנחנו מגיעים לכל מקום בין חדרה לגדרה – ולכן מהווים כתובת מתאימה לכל מי שמחפש או מחפשת מאלף כלבים ברחובות, בחולון, בתל אביב, בהרצליה, בכפר סבא, בנתניה ובשאר הישובים במרכז, בשרון ובשפלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלב לברדור:

האם כדאי לקחת כלב לברדור לים?

כן. הלברדורים אוהבים מאוד לשחות ויכולים ליהנות מאוד בים. חשוב להשגיח עליהם לאורך כל הבילוי, ובכל מקרה כדאי קודם כל לאלף את הכלב למשמעת בסיסית.

האם לברדור מתאים לשמירה על בית פרטי?

לא. הלברדור אמנם גדול וחזק, אבל למשימות שמירה והגנה מתאימים גזעים אחרים – למשל דוברמן, רועה בלגי, רועה גרמני ושנאוצר.