בסוף המאה 19 גבר גרמני בשם קרל פרידריך דוברמן היה זקוק לכלב שמירה. הוא החליט למזג מספר גזעים שונים – ככל הנראה גם דני ענק, גם רוטוויילר, גם גרייהאונד וגם מנצ'סטר טרייר, ואולי אפילו גם שנאוצר ורועה גרמני – והתוצאה הייתה גזע חדש, מרשים במיוחד: הדוברמן.

לכלבי דוברמן מספר יתרונות משמעותיים ובהם גוף אתלטי, אינטליגנציה גבוהה ונאמנות מוחלטת. אילוף דוברמן מאפשר להפיק ממנו את המקסימום וגם להקנות לכלב עצמו את החיים הטובים ביותר האפשריים – עם טופ אילוף מובטח לכם תהליך אפקטיבי ומהנה, וחינוך מושלם. בעמוד זה תמצאו את כל המידע החשוב בנושא ומענה לכל שאלה אפשרית שלכם. פנו אלינו ונשמח לסייע בתהליך אילוף דוברמן מקצועי, סבלני וקשוב לצרכי הלקוח ולצרכי הכלב.

אילוף דוברמן עושים רק איתנו:

✔️ אילוף דוברמן בגישה חיובית, במידת האפשר

✔️ למעלה מ-10 שנות ניסיון

✔️ אילוף כלבים דוברמן – בוגרים וגם גורים

✔️ אילוף כלבי דוברמן בפריסה ארצית – מחדרה עד גדרה

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא שום התחייבות

✔️ זמינות גבוהה – מפגשים בזמן הנוח לכם

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

המאפיינים העיקריים של כלבי דוברמן

  • גוף אתלטי וכוח רב – מאחר שדוברמנים מבוססים על רוטוויילרים וכלבי דני ענק, הם גדולים (גובה של כ-70 ס"מ, משקל 30-40 ק"ג) וחזקים מאוד.
  • עדינים ונאמנים – הגודל והכוח מטעים לפעמים ומייצרים לכלבי דוברמן תוקפנות. בפועל, מדובר על כלב רגיש ועדין, ובעיקר נאמן מאוד לבני האדם שאיתם הוא חי.
  • אנרגטיות גבוהה – דוברמן, ובשמו המלא דוברמן פינצ'ר, הוא גזע שמתאפיין באנרגיות גבוהות. בהתאם, חשוב לספק לו הזדמנויות לפרוק את כל האנרגיות – בטיולים, משחקים, ריצות, וגם משחקים ועצמות בבית.
  • אינטליגנציה מרשימה – החוכמה של הדוברמנים בשילוב הנאמנות הופכות אותם לכלבי שמירה מעולים. כמו כן, נעשה שימוש בדוברמנים ע"י כוחות ביטחון.
  • אילוף מגיל צעיר – כמו במקרים אחרים של אילוף כלבים דוברמן הוא גזע עם יכולת קליטה מהירה ולכן האילוף שלו מניב תוצאות טובות מאוד. מומלץ להתחיל מגיל צעיר, ובפרט לבסס יחסים נכונים עם שאר בני הבית (מבוגרים וגם ילדים).

אילוף דוברמן בגישה כיפית - ואפקטיבית

אם בעבר אילוף כלבים התבסס במקרים רבים על התייחסות לתא המשפחתי כאל להקה, ועל שימוש באמצעים כמו קולר חנק כדי לגרום לכלב להבין מי "המנהיג", היום מומחים בתחום פועלים בגישה אחרת לגמרי. מחקרים רבים הוכיחו שדווקא אילוף בגישה חיובית וכיפית הוא זה שמוביל להישגים הטובים ביותר – מתברר שכשמייצרים תקשורת נכונה עם כלב, ובפרט דוברמן, שכאמור ניחן באינטליגנציה גבוהה ושאיפה לְרָצות את מי שלצידו, אין צורך בנוקשות ועונשים. בעזרת צ'ופרים, פרגונים, משחקים וליטופים, ניתן לייצר אינטראקציות מוצלחות ולגרום לכל דוברמן להתנהל בדיוק כפי שאתם רוצים – וזוהי גם הדרך של טופ אילוף.

אילוף דוברמן מחיר פצצה
כלב דוברמן (תמונה: Canva Pro)

אילוף כלב דוברמן – מומלץ מגיל צעיר

אילוף דוברמן הוא תהליך שכדאי להתחיל מגיל צעיר. באופן כללי, אילוף גורים בגיל צעיר מבטיח הטמעה מהירה של הרגלים בזכות העובדה שעדיין לא התקבעו תבניות התנהגות שגויות, ובמיוחד תקפה עצה זו לגבי דוברמנים – שזקוקים לחשיפה נכונה עוד בהיותם גורים.

בנוסף, כמו בכל מקרה של אילוף כלבים דוברמן שמאמץ בגיל מוקדם דפוסי פעולה נכונים עבורו הוא כלב רגוע יותר שמרגיש בטוח במקום שבו הוא נמצא, ומתנהג בהתאם.

אילוף כלב דוברמן תוקפני - דגשים חשובים

למרות החוזק והגודל שלהם, דוברמנים עלולים להיות פחדנים. הפחדנות עלולה לבוא לידי ביטוי גם בתוקפנות, ולכן זוהי מטרה נפוצה במסגרת אילוף דוברמן. חשוב להדגיש לגבי אילוף כלב תוקפן כי השלב הראשון הוא אבחון הגורם לאגרסיביות היתרה. סיבה אחת היא כאמור פחדנות, ומניעים אפשריים אחרים הם טריטוריאליות מופרזת, אינסטינקט צייד וגם רצון לבסס דומיננטיות. בכל סוג כזה של תהליך אילוף כלבים דוברמן – גם צעיר וגם יותר מבוגר – נפטר מהמקור של התוקפנות, וכך נמנעת התנהגות שלילית זו.

כמה עולה אילוף דוברמן?

באופן טבעי, המחיר שגובה מאלף כלבים ברעננה, רמת השרון, כפר סבא ושאר יישובי המרכז והשרון משתנה בהתאם למטרות התהליך, וגם למאפיינים הספציפיים של כל כלב. בטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של טופ אילוף עבור השירותים המבוקשים ביותר. להצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לספר לנו עליכם ועל הכלב שלכם, לתאר את מטרות האילוף – כך שנדע איך לעזור לכם ומהי העלות הצפויה.

מהי עלות אילוף דוברמן אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

המחיר למפגש הראשון. בסדרת מפגשים, מחיר כל שיעור יהיה נמוך יותר

כמה צריך לשלם על הכנת דוברמן לתינוק שעומד להיוולד?

800-1,500 ש"ח

בדרך כלל 2-4 מפגשים

מהו מחיר אילוף דוברמן תוקפן?

1,500-4,000 ש"ח

בהתאם למידת התוקפנות ולסיבות לכך

כמה כסף גובה מאלף כלבים על הכנת דוברמן למשימות שמירה והגנה?

1,600-4,000 ש"ח

תהליך של 5-10 מפגשים

מהו מחיר אילוף דוברמן בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

משך השהות: שבועיים עד 5 שבועות

ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצידכם

השירות של טופ אילוף ניתן בזמינות גבוהה, בכל אזור המרכז, מגדרה ועד חדרה. בהתאם, אנחנו הכתובת הנכונה לכל מי שמחפש או מחפשת מאלף כלבים בהוד השרון, הרצליה, גבעתיים, רחובות וכו'.

כחלק מהמחויבות למצוינות בשירות, נשמח לספק לכם גם ייעוץ מקצועי – ללא כל התחייבות מצידכם. אנו מתחייבים לקשב מלא, עצות מועילות על בסיס ניסיון של יותר מ-10 שנים באילוף כל גזעי הכלבים ומענה מפורט וסבלני לכל שאלה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף דוברמן:

האם חובה לגדל דוברמן רק בבית עם חצר?

בגלל שהם מאוד אנרגטיים, בית עם חצר הוא אופציה אופטימלית לדוברמנים. יחד עם זאת, ניתן לחיות עם כלב מגזע זה גם בדירה רגילה, ובפרט אם מכינים אותו לכך בעזרת איש מקצוע.

האם דוברמן מתאים לבית עם ילדים?

מאוד – אבל חשוב להקנות גם לכלב וגם לילדים הרגלים נכונים, כך שתיווצר הרמוניה מושלמת.