לפי רישומי משרד החקלאות, בשנת 2023 חיים בנתניה כ-15,000 כלבים. כל כלב מוסיף מן הסתם עניין לחיי האדם שאימץ או קנה אותו, נחת רבה והמון רגעים של קרבה וחברות אמיתית. כדי להבטיח חיים הרמוניים כדאי להשקיע באילוף הכלב או הכלבה. טופ אילוף מאלף כלבים בנתניה בהצלחה רבה מזה כעשור, וגם אצלכם התהליך יתבצע ביעילות, באווירה חיובית ועל בסיס קשב מלא גם אליכם וגם אל הכלב.

אילוף כלבים בנתניה עושים רק איתנו:

✔️ מאלף כלבים בנתניה בגישה מתקדמת וחיובית

✔️ מאלף כלבים בנתניה בעל 10 שנות ניסיון

✔️ אילוף כלבים בנתניה לכל מטרה

✔️ התאמה מושלמת לגזע הכלב ולאופי הספציפי

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות

✔️ אילוף כלבים בנתניה במחיר הוגן

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

איך מאלף כלבים בנתניה משדרג את החיים עם כלב?

אילוף כלבים נועד לעזור לכלב להבין מהן ציפיות ממנו, מה מותר לו לעשות, מה אסור ובאופן כללי איך לחיות עם בני אדם. מטרות ספציפיות יכולות להיות חינוך לצרכים, אימון למשימות שמירה והגנה (ואפילו אימון כלבי תקיפה), אילוף להעלמת חרדות (שגורמות במקרים רבים לנביחות אינסופיות, מצוקה בגינת הכלבים ועוד תופעות שפוגעות באיכות החיים של הכלב), מניעת השתוללות יתר בבית, משמעת וציות לפקודות בסיסיות כמו 'שב' שעוזרת לשלוט בכלב בזמן הטיולים, ועוד.

אילוף כלבים בנתניה בהתאמה אישית לכל כלב

על-מנת שתהליך האילוף יניב את התוצאות הטובות ביותר האפשריות, חשוב להתאים אותו קודם כל לגזע – באופן טבעי יש הבדלים בין אילוף רועה גרמני שהוא כלב טריטוריאלי מאוד ולכן עלול להיות תוקפני בנסיבות מסוימות לבין אילוף גולדן רטריבר, או בין אילוף האסקי סיבירי שהוא כלב עבודה מטבעו לבין אילוף שיצו.

לאחר מכן, אילוף כלבים בנתניה חייב להתאים גם למאפיינים הספציפיים של הכלב או הכלבה שלכם. הניסיון הרב של טופ אילוף בא לידי ביטוי ביכולת לזהות במהירות את האופי של הכלב, את הצרכים הייחודיים שלו ובהתאם גם את הדרך האופטימלית להרגיל אותו להתנהגויות הרצויות.

אילוף כלבים בנתניה באווירה חיובית וללא עונשים

באופן עקרוני, מאלף כלבים בנתניה יכול לבחור בין שתי גישות: הגישה המסורתית, שנקודת המוצא שלה היא שהכלב זקוק למנהיג; והגישה המתקדמת שמתמקדת בקשב לכלב ובהגעה למטרות תוך שימוש באמצעים חיוביים בלבד – כלומר ללא עונשים, צעקות, גערות או מוצרים כמו קולר חנק. חשוב לציין שמחקרים רבים הוכיחו שהגישה החיובית היא גם אפקטיבית. בהתאם, אילוף כלבים בנתניה בגישה זו מאפשר לכם לצלוח כל מטרה ולהגשים כל יעד, וגם הדרך אליהם תהיה משמחת. 

אילוף כלבים בנתניה בזול
אילוף כלבים בנתניה (תמונה: Canva Pro)

אילוף הכלב בבית או בפנסיון (וגם בקבוצה)

מבחינת המיקום שבו יתבצע תהליך האילוף יש 3 אפשרויות: בפנסיון, בקבוצה או אילוף כלבים בבית הלקוח. ברוב המקרים הגישה המומלצת היא השלישית, כדי שהכלב ילמד מה מצופה ממנו בסביבה שבה הוא חי ומסתובב, וכך יהיה לו גם קל יותר לשמר את ההתנהגות הנכונה לאחר שהאילוף מסתיים. מאלף כלבים בנתניה ימליץ על פנסיון רק כשנדרש תהליך אינטנסיבי, ואילו אילוף כלבים קבוצתי יכול להתאים לכלבים שזקוקים במקביל לאילוף גם לאינטראקציות עם כלבים אחרים (למשל כדי לחזק ביטחון עצמי).

כמה עולה לאלף כלב בנתניה?

מחיר אילוף כלב משתנה בהתאם למטרה וגם ליכולת הלימוד שלו. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את העלויות של השירותים המבוקשים ביותר של אילוף כלבים בנתניה, וכך לקבל מושג לגבי העלות הצפויה. להצעת מחיר מותאמת אליכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה אילוף כלב בנתניה בסביבתו הטבעית?

280-500 ש"ח

מחיר למפגש ראשון. תהליך שכולל מספר מפגשים מתומחר באופן נפרד

כמה גובה מאלף כלבים בנתניה על הכנה לקראת הגעת תינוק?

800-1,500 ש"ח

התזמון המומלץ הוא בסוף ההריון וכשהתינוק כבר הגיע הביתה

מהו המחיר של חינוך כלב לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

מומלץ כחלק מעבודת אילוף גורים כבר מגיל צעיר

מהי עלות אילוף נגד חרדות?

2,000-5,000 ש"ח

כדאי להתחיל בגיל צעיר ככל האפשר

כמה עולה שיעור קבוצתי?

150-300 ש"ח

קבוצות קטנות

כמה צריך לשלם על אילוף כלב בתנאי פנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

לשהות של שבועיים עד חודש

מאלף כלבים בנתניה עם זמינות מרבית

אילוף כלבים עם טופ אילוף מתבצע תוך הקפדה על מצוינות בשירות. המצוינות באה לידי ביטוי בזמינות גבוהה, בהגעה אליכם (כשהאילוף מתרחש בסביבתו הטבעית של הכלב) בדיוק במועד שנקבע, בניצול מיטבי של הזמן בכל מפגש ובקשב מלא, גם אליכם וגם אל הכלב.

עוד כדאי לדעת שהשירות ניתן גם בערים נוספות ולא רק בנתניה. למשל, אילוף כלבים בראשון לציון, תל אביב, חולון, רחובות ועוד – למעשה בכל מקום בין חדרה לגדרה (לרשימה המלאה >>)

השירות כולל גם ייעוץ מקצועי ראשוני ללא התחייבות מצדכם – נשמח לענות על שאלות כגון כמה זמן אורך אילוף רוטווילר למשמעת בסיסית, איך עוזרים לשיצו לראות טוב יותר, באיזה גיל אפשר להתחיל לחנך אמסטף לצרכים וכו'.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בנתניה:

איזה כלבים מוכנים להסתפק בטיולים קצרים?

כלבי שיצו לא זקוקים לטיולים ממושכים. יחד עם זאת, הם כן צריכים תשומת לב רבה, כך שלא כדאי לבחור בכלב מסוג זה כשלא נמצאים כמעט בבית.

אילו כלבים מתאימים למשימות שמירה?

הכלבים האידיאליים לשמירה על בית או שטח אחר הם רועה גרמני, אמסטף, דוברמן, רוטוויילר, שנאוצר וגם קאנה קורסו.