החיים עם כלב או כלבה יכולים לייצר אינספור רגעי קסם, רגשות עמוקים ושמחה, אך בהחלט עלולים לייצר גם לא מעט קושי. באופן כללי, חיים משותפים הם תמיד אתגר, ובמיוחד זה המצב כשהאינטראקציה היא עם בעל חיים. הפתרון הוא כמובן אילוף, וכמו כל שירות – לקראת קבלת ההחלטה האם להיעזר בו או לא עולה שאלת העלות. לכל תהליך אילוף כלבים מחיר שונה בהתאם לפרמטרים רבים, ולכן הדרך הטובה ביותר להבין מהי ההשקעה המבוקשת היא ליצור עמנו קשר, לספר לנו על הכלב שלכם, להגדיר מטרות ולבחור מבין האפשרויות השונות. עוד לפני זה תוכלו לעבור על המחירון בעמוד זה ולהתרשם מטווחי המחירים של סוגי האילוף השונים.

למה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו?

✔️ אילוף בגישה חיובית ומתקדמת

✔️ אילוף כלבים בבית הלקוח – כולל מחירים מוזלים לסדרת מפגשים

✔️ אפשרות לאלף כלב גם בפנסיון ובשיעורים קבוצתיים

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני – בחינם!

✔️ ניסיון של למעלה מ-10 שנים

✔️ אזור שירות נרחב – מחדרה ועד גדרה

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:
תוכן עניינים

דגשים חשובים לגבי אילוף כלבים

באופן טבעי, לקראת בחירת מאלף כלבים מחיר השירות הוא פרמטר מרכזי. יחד עם זאת, צרכנות חכמה באמת מתבססת לא רק על השוואת מחירים אלא גם על השוואת התמורה, כשהמטרה היא יחס משתלם במיוחד בין העלות לבין התועלת. במיוחד חשוב לזכור את הכלל הנ"ל כשרוצים לאלף כלב. ההבדל בין תהליך איכותי ומדויק שמותאם באופן מושלם לכלב שלכם לבין תהליך סביר הוא עצום – גם מבחינת התוצאות וגם מבחינת הדרך.

עוד כדאי לדעת שישנן שתי גישות לגבי אילוף כלבים: הגישה המסורתית שמיועדת לבסס היררכיה ברורה ושעושה שימוש גם באמצעי ענישה שונים (למשל קולר חנק); והגישה המתקדמת ששמה דגש על הקשר בין הכלב לאדם, ומצליחה לייצר תוצאות טובות מאוד גם בלי טכניקות מכאיבות או מאיימות. גם מחקרים רבים וגם הניסיון של טופ אילוף מצביעים על אפקטיביות גבוהה של הגישה השנייה ולכן אנחנו משתמשים בה.

מרכיב חשוב נוסף בתועלת המתקבלת אחרי שמשלמים עבור אילוף כלבים מחיר כזה או אחר הוא הבקיאות – מפני שלמשל ייתכנו הבדלים בין אילוף רועה בלגי לבין אילוף שיצו, ואפילו בין שני רועים בלגיים בהתחשב בנסיבות החיים. אחרי יותר מ-10 שנות פעילות מגוונת בתחום, אנחנו יכולים להבטיח וגם לקיים התאמה מדויקת למאפיינים הספציפיים שלכם, של הכלב שחי איתכם, של הבית שלכם ושל הקשר ביניכם.

כיצד נקבע מחיר אילוף כלב?

התשובה לשאלה כמה עולה אילוף כלב משתנה כאמור בהתאם לפרמטרים רבים. בהתאם אליהם, איש מקצוע רציני יספק הצעת מחיר רק לאחר בירור ואיסוף המידע הרלוונטי. בעיקר מושפע מחיר אילוף כלבים ממטרת התהליך, וליתר דיוק משך האילוף הדרוש כדי ליצור את מציאות החיים הרצויה מבחינתכם (ומשך הזמן הדרוש כמובן נגזר ממטרת האילוף). ייתכנו הבדלים בין עלות אילוף כלבים בוגרים לבין אילוף גורים, ועוד מרכיב חשוב בהצעת המחיר הוא המיקום – שכן באופן טבעי יש הבדל בין מחירי אילוף כלבים בבית הלקוח או בפנסיון, וגם בין שיעורים פרטיים לשיעורים קבוצתיים. בהתאם, לקראת ההחלטה אם להיעזר בשירות אילוף כלבים מחירון מפורט הוא כלי עזר, אבל חשוב לזכור שייתכנו הבדלים בין תהליכים שונים.

אילוף כלבים מחיר משתלם

מחירון אילוף כלבים בבית הלקוח

אילוף כלבים בבית הלקוח הוא האופציה היעילה ביותר ברוב המקרים, ומן הסתם גם הנוחה ביותר. בדרך זו הכלב לומד את ההתנהגויות הנכונות בסביבה שבה הוא חי ויחיה, כך שהלמידה מובילה באופן מיידי לשינוי המבוקש, ובנוסף כל מפגש מתבצע במועדים הנוחים ביותר מבחינתכם.

כמה עולה אילוף כלב בבית שלו ושלכם?

עבור אילוף כלבים בבית הלקוח מחיר השירות הוא בהתאם למספר המפגשים. ניתן לקבוע מראש סדרה של מפגשים כך שהעלות של כל שיעור בפני עצמו תהיה נמוכה יותר. בחלק מהמקרים מומלץ לבצע שיעור היכרות ארוך מהרגיל לטובת היכרות הדדית, תיאום ציפיות והתחלת עבודה.

מהי עלות שעת אילוף כלבים אצלם בבית?

280-500 ש"ח

מחיר למפגש בודד

מהו מחיר אילוף כלבים למשמעת ומילוי פקודות?

1,500-4,000 ש"ח

סדרה של 6-10 מפגשים

כמה עולה חינוך כלב לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

בדרך כלל 3-5 מפגשים

כמה כסף גובה מאלף כלבים על הכנה לתינוק?

800-1,500 ש"ח

2-4 מפגשים יספיקו ברוב המקרים

מהי עלות אילוף כלב למניעת נזקים בבית?

700-1,200 ש"ח

שיטות מתקדמות עבור כלבים אנרגטיים

אילוף כלבים מחירון בפנסיון

פנסיון אילוף כלבים מאפשר להגיע להישגים במהירות רבה יותר בזכות האינטנסיביות – כשהכלב שוהה במקום ייעודי לכך, ניתן לאלף אותו מספר שעות ביום (בהתאם ליכולת ההכלה והקליטה של כל כלב ספציפי, כמובן). זוהי אופציה טובה למשל עבור אילוף כלב נושך או כשנדרשת רמת משמעת גבוהה מאוד. במקביל, יש גם חיסרון: הכלב לומד את ההתנהגויות הרלוונטיות במקום שונה מסביבת חייו הרגילה, וללא הנוכחות שלכם. כתוצאה מכך גם אחרי האילוף הוא לא תמיד ידע לבצע מיד את הפעולה הנכונה, וייתכן שיהיה צורך בהתאמות וסנכרון (למשל לקול שלכם, לאינטונציות הספציפיות שלכם, לדירה שלכם וכו').

כמה עולה לאלף כלב בפנסיון?

כשבוחרים באופציה של פנסיון אילוף כלבים מחיר התהליך נקבע גם לפי משך השהות וגם לפי רמת המקום. על-מנת להבטיח חוויה נעימה לכלב, מומלץ לא להתפשר על פנסיון שלא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים כיום. עוד כדאי לדעת שבכל פנסיון אילוף לכלבים מחיר השירות כולל פיקוח וטרינרי.

כמה עולה אילוף לכלב במשך שבועיים בפנסיון?

2,500-3,800 ש"ח

בדרך כלל זהו פרק הזמן המינימלי מבחינת הפנסיון

מהו מחיר אילוף כלב למשמעת בסיסית בתנאי פנסיון?

3,500-5,400 ש"ח

3-4 שבועות

מהי עלות אילוף כלבים בפנסיון למשמעת מתקדמת?

3,500-6,500 ש"ח

4-6 שבועות

כמה עולה אילוף כלב מבוגר עם חרדות בפנסיון?

2,000-5,000 ש"ח

במקרה כזה גובה פנסיון אילוף כלבים מחיר בהתאם לרמת החרדה

מחירי אילוף כלבים בקבוצה

אופציה נוספת היא כאמור אילוף כלבים קבוצתי. באופן טבעי, גובה מאלף כלבים מחיר נמוך יותר לשיעור קבוצתי בהשוואה לאותה עלות אילוף כלב באופן פרטי. עוד כדאי לדעת שבנוסף לחיסכון בהיבט הכלכלי, מפגשים קבוצתיים יכולים לייצר למידה משמעותית מאוד בזכות האינטראקציות עם הכלבים האחרים שמשתתפים בשיעור. עוד יתרון הוא שהכלב מתרגל להתנהג נכון בחברת כלבים אחרים וגם אנשים אחרים, ולא "רק" איתכם. החיסרון הוא כמובן שתצטרכו להתאים את הלו"ז שלכם למועדי השיעורים.

כמה עולה מאלף כלבים כשהשיעור קבוצתי?

המפתח העיקרי בהצלחת אילוף כלבים בתל אביב או בכל מקום אחר בקבוצה הוא ההרכב. בקבוצות גדולות תשומת הלב לכל כלב יחסית מצומצמת, בעוד שבקבוצות קטנות הכלב שלכם גם נהנה מהחברה וגם זוכה לתשומת לב אישית רבה. כמו כן, נדרשת רמה מסוימת של הומוגניות מפני שיש למשל הבדלים בין אילוף של כלב בוגר לבין אילוף גורים (וגם אילוף כלב קטן אחד בקבוצה של כלבים גדולים לא מומלץ).

כמה עולה שיעור אילוף כלבים בקבוצה קטנה?

200-350 ש"ח

מחיר למפגש בודד

כמה עולה שעת אילוף כלבים כחלק מקורס שלם?

150-250 ש"ח

כשמתחייבים מראש לסדרת מפגשים

האם מחיר אילוף כלבים מושפע מהאזור?

השירותים של טופ אילוף ניתנים באזור נרחב מאוד – מחדרה ועד גדרה. בהתאם, אנחנו הכתובת הנכונה לכל מי שמחפש או מחפשת מאלף כלבים בהרצליה, בגבעתיים, בתל אביב, בנתניה, ברמת השרון, ברחובות, בחולון ובשאר הישובים ברחבי השרון, המרכז והשפלה. התשובה לשאלה כמה עולה מאלף כלבים לא משתנה מישוב לישוב, אלא מושפעת כאמור ממשך התהליך וממאפייני הכלב.

אילוף כלבים מחיר הוגן ושירות מוקפד במיוחד

מחירון אילוף כלבים מספק לכם תשובה מפורטת לשאלה כמה עולה לאלף כלב. כאמור, לצד הסעיף של מחיר מאלף כלבים, ישנה חשיבות לא פחות גדולה לאיכות התהליך ולרמת השירות. טופ אילוף מקפידה הן על מחירי אילוף כלבים הוגנים מאוד והן על שירות מוקפד. המחויבות שלנו אליכם ואל הכלב שלכם באה לידי ביטוי בגישה חיובית שהוכחה כאפקטיבית, בזמינות גבוהה, בגמישות מרבית מבחינת מועדי המפגשים (התשובה לשאלה כמה עולה אילוף כלב כוללת למעשה גם את השקעת הזמן שלכם, ולכן כשאתם לא מפסידים זמן עבודה, מחיר אילוף כלב בפועל יהיה נמוך יותר), ביעילות רבה שמובילה לתוצאות מרשימות, בקשר אמיתי עם הכלב ובמענה סבלני לכל שאלה כולל ייעוץ ראשוני בחינם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות:

מאיזה גיל אפשר להתחיל לאלף כלבים?

גם גורים בני מספר שבועות יכולים לרכוש יכולות משמעותיות וכמובן חינוך לצרכים. האילוף בכל מקרה מותאם לגיל.

איך לאלף כלב בוגר שיגיב לשם שלו?

בחירת שם לכלב היא מרכיב חשוב ביצירת חיבור רגשי עמוק. כדי לעזור לכלב לזהות את שמו, משתמשים בצ'ופרים (חטיפים, ליטופים, משחק – בהתאם לאופי הכלב הספציפי).