החיים בכפר סבא נעימים מאוד, יכולים להפוך לעוד יותר מוצלחים כשמכניסים הביתה כלב – ומספקים עוד יותר נחת כשהכלב עובר תהליך אילוף מקצועי. אילוף כלבים בכפר סבא מאפשר להם להבין מהן הציפיות מהם, ולהתנהג בהתאם, כך שנוצרת הרמוניה מוצלחת בין הכלב לבין בני האדם שאיתם הוא חי. עם טופ אילוף מובטח לכם תהליך יעיל במיוחד, בגישה חיובית ומתקדמת, ועל בסיס ניסיון רחב היקף ותשומת לב אישית לכל כלב.

אילוף כלבים בכפר סבא עושים רק איתנו:

✔️ מאלף כלבים בכפר סבא בגישה חיובית וללא עונשים

✔️ מאלף כלבים בכפר סבא עם 10 שנות ניסיון

✔️ חינוך לצרכים מגיל צעיר

✔️ אילוף כלבים בכפר סבא בבית הלקוח או בפנסיון

✔️ התאמה מלאה לכל כלב בהתאם לגזע ולאופי שלו

✔️ ייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצידכם וללא תשלום

✔️ אילוף במחיר משתלם!

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף כלבים בכפר סבא בגישה חיובית ומתקדמת

אנחנו מבצעים אילוף כלבים בכפר סבא – וגם אילוף כלבים בהוד השרון, הרצליה, רמת השרון ושאר הישובים באזור – בגישה מתקדמת. הכוונה היא לגישה חיובית, שנשענת על חיזוקים חיוביים ותקשורת מדויקת עם הכלב או הכלבה, ללא עונשים וללא שימוש באמצעים נוקשים כמו קולר חנק וכו'.

כדאי לדעת שמחקרים עדכניים מוכיחים כי אילוף כלבים בגישה חיובית לא "רק" הופך את התהליך למהנה, אלא גם מוביל לתוצאות טובות מאוד: כלב שזוכה לתשומת לב נכונה מבין מה מצופה ממנו ולומד תוך זמן קצר איך להתנהג כך שהחיים המשותפים עם בני האדם שסביבו יהיו הטובים ביותר האפשריים.

אילוף כלבים בכפר סבא בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כל כלב

מאפיין מהותי נוסף של אילוף כלבים בכפר סבא עם טופ אילוף הוא ההתאמה המושלמת לאופי הייחודי של כל כלב. הבסיס לכך הוא היכרות עם ה-DNA של הגזעים השונים. כך למשל אילוף בורדר קולי נשען על האינטליגנציה הגבוהה של כלבים אלה ועל הרצון שלהם למלא משימות שונות (מפני שבמקור הם שימשו לרעיית צאן). במסגרת אילוף שיצו יושם במקרים רבים דגש על מניעת נשיכות, מפני שגזע זה נוטה לנעוץ שיניים (כחלק ממשחק), ובאופן דומה נתייחס ספציפית לכל כלב, נבין מה מניע אותו, ממה הוא חושש, איפה הוא מתקשה – ונתאים אליו את תהליך האילוף.

אילוף כלבים בכפר סבא מכל סוג
(תמונה: Canva Pro)

המטרות האפשריות של אילוף כלבים בכפר סבא

בעזרת מאלף כלבים מומלץ ובעל ניסיון ניתן לשפר במידה ניכרת את התנהגותו של כל כלב, וכך לשפר את איכות החיים – גם שלכם וגם של הכלב.

מטרות ספציפיות יכולות להיות מניעת נבחנות, הרגעת חרדות, מניעת תוקפנות (למשל במסגרת אילוף כלב כנעני, שמתאפיין בטריטוריאליות רבה ולכן עלול להתנהל באגרסיביות), הצבת גבולות לגבי התנהגות בבית, חינוך צרכים, אימון למשימות הגנה ולפעמים גם תקיפה, תגובה נכונה לגירויים (כמו רוכבי אופניים / קורקינטים, חתולים וכו'), שיפור האינטראקציות עם כלבים אחרים, ועוד.

כמה עולה השירות של מאלף כלבים בכפר סבא?

העלות של שירות אילוף כלבים כפר סבא משתנה בהתאם למטרות הספציפיות של כל תהליך. באתר תמצאו מחירון אילוף כלבים כללי, ובטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של השירותים הנפוצים ביותר של מאלף כלבים בכפר סבא:

מהו מחיר אילוף כלבים בכפר סבא אצלכם בבית?

280-500 ש"ח

בסדרת מפגשים המחיר לכל שעה יורד

מהי עלות אילוף כלב קטן שמפחד מכלבים?

1,000-2,200 ש"ח

חיזוק הביטחון העצמי באופן כללי

כמה עולה חינוך כלב לצרכים בכפר סבא?

1,000-2,000 ש"ח

מומלץ להתחיל בגיל צעיר

כמה עולה אילוף כלבים בכפר סבא בקבוצה?

180-350 ש"ח

קבוצות קטנות ותשומת לב אישית לכלב

כמה גובה מאלף כלבים בכפר סבא על הכנת בעל החיים להגעת תינוק לבית?

800-1,500 ש"ח

בדרך-כלל 2 או 3 מפגשים

כמה יעלה אילוף כלב בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

לתקופה של שבועיים עד 5 שבועות

כמה גובה מאלף כלבים בכפר סבא על תהליך למניעת תוקפנות?

1,000-2,800 ש"ח

שירותי אילוף כלבים בסטנדרטים גבוהים במיוחד

לא רק מקצועיות: אנחנו מבצעים אילוף כלבים בכפר סבא (וגם אילוף כלבים ברעננה, ולמעשה בכל ישוב בין חדרה לגדרה) מתוך תשומת לב גם לרמת השירות. המחויבות שלנו למצוינות כוללת הגעה בדיוק בזמן שקבעתם איתנו, ניצול יעיל של זמן השיעור, מענה סבלני לכל שאלה, התייחסות לכל בקשה ועוד לפני תהליך האילוף נשמח לייעץ לכם בכל נושא רלוונטי – גם בלי התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף כלבים בכפר סבא:

באיזה גיל כדאי להתחיל לאלף את הכלב?

ישנם הבדלים בהתאם למטרת האילוף, אבל בדרך כלל מומלץ להתחיל כבר בסביבות גיל חודשיים. אילוף גורים מקנה הרגלים נכונים ביעילות רבה מאוד.

האם כדאי לאפשר לפודל טוי לישון עם הבעלים?

ההחלטה היא של כל אדם, בהתאם להעדפות ולהרגלים שלו. אם תרצו, אילוף פודל טוי יכלול גם הצבת גבולות ברורים בבית.