רוטווילר הוא גזע של כלבים חזקים, אמיצים וממושמעים. על-פי התקנות להסדרת הפיקוח על כלבים, הרוטווילר נחשב למסוכן, ולכן חלות על גידולו הגבלות שונות. תהליך אילוף מקצועי יבטיח התנהלות נכונה והרמוניה מלאה בין הכלב לבין הבעלים, וכדאי לבצע אותו כבר בגיל צעיר. אילוף רוטווילר עם טופ אילוף הוא תהליך מדויק ומועיל במיוחד, לכל מטרה שהיא.

אילוף רוטווילר עושים רק איתנו:

✔️ אילוף רוטווילר בבית הלקוח או בפנסיון

✔️ אילוף רוטווילר מגיל צעיר ועד בוגרים

✔️ ייעוץ מותאם אישית ללא עלות וללא התחייבות מצידכם

✔️ אילוף רוטווילר למשימות שמירה, תקיפה, צרכים ועוד

✔️ זמינות מרבית בפריסה ארצית

✔️ מעל 10 שנות ניסיון

✔️ אילוף רוטווילר במחיר הוגן

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף רוטווילר מגיל צעיר

עבור רוטווילר אילוף מגיל צעיר הוא מתנה של ממש. בתור גור, יכולת הקליטה שלו גבוהה במיוחד, וניתן לעצב את האופי של הכלב ובהתאם את ההתנהגות שלו תוך זמן קצר יחסית. מאלף כלבים מיומן יצליח כמובן לעבוד גם עם כלבים מבוגרים יותר, אבל כשלוקחים בחשבון את המאפיינים הייחודיים של הרוטווילרים, חבל על כל יום שבו הכלב לא מאולף.

גם עם רוטווילר אילוף בגישה חיובית הוא שיטה מומלצת

בניגוד לגישה שהייתה רווחת בעבר, אילוף רוטווילר (כמו גם אילוף בורדר קולי, רועה גרמני, שנאוצר, לברדור או כל גזע אחר) לא חייב להתבסס על משמעת נוקשה. למעשה, אין שום סיבה להתנהל באגרסיביות כלפי הכלב, ודווקא אילוף חיובי עשוי לבסס ביעילות רבה הרבה יותר את הדומיננטיות הנדרשת של האדם. טופ אילוף מקפידה על תהליכי אילוף בגישה חיובית – גישה שדוגלת ביצירת תקשורת נכונה עם הכלב וניצול הרצון שלו לשתף פעולה לטובת הטמעת הרגלים נכונים. מחקרים רבים הוכיחו כי אילוף בגישה מתקדמת זו, מבלי ליצור פחד ורתיעה ובלי שימוש באמצעים כמו קולר חנק, מניב את התוצאות הטובות ביותר.

אילוף רוטווילר במחיר זול
אילוף רוטווילר (תמונה: Canva Pro)

אילוף רוטווילר - עיצוב כלב שהוא חבר

למרות החזות שנתפשת לפעמים כמפחידה, ועל אף העובדה שמדובר באחד מ-7 הגזעים שמוגדרים כמסוכנים בישראל, הרוטווילר הוא חבר נאמן – בוודאי אחרי תהליך אילוף. ככל שהכלב נחשף ליותר אינטראקציות, גם עם בני אדם וגם עם כלבים אחרים, כבר בגיל צעיר ובאופן מבוקר, כך הוא יהיה נינוח יותר בכל סיטואציה, ואפשר יהיה ליהנות איתו גם בבית וגם בחוץ.

מקסימום גירויים פיזיים ומנטליים

דגש נוסף במסגרת אילוף רוטווילר הוא יצירת הרגלים המתאימים לשגרת החיים המומלצת עבור כלבים מגזע זה. מאחר שלרוטווילרים יש נטייה להשמין, ובכל מקרה מדובר בכלבים גדולים שמגיעים למשקל של 45-55 ק"ג, חשוב לאפשר להם מקסימום תנועה ופעילות פיזית בכל יום.

הרוטווילר זקוק גם לגירויים מנטליים – כשהם משתעממים, והם משתעממים בקלות, הם עלולים לגרום נזקים בבית מתוך רצון למצוא עניין.

כמה עולה אילוף רוטווילר?

כשבוחרים לחיות עם רוטווילר אילוף הוא מרכיב כמעט חובה ביצירת מציאות נעימה. יחד עם זאת, ישנו כמובן גם השיקול הכלכלי. אנחנו מציעים מחירים הוגנים מאוד ותמורה גבוהה במיוחד. בטבלה שלפניכם תוכלו להתרשם מהעלויות של השירותים המבוקשים ביותר בהקשר של רוטווילרים, ולהצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה אתם רוצים להשיג מהתהליך.

כמה עולה שיעור אילוף רוטווילר בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

כשמתחייבים לסדרת שיעורים, המחיר לכל שיעור יורד

מהי העלות של אילוף כלב תוקפן?

1,000-3,200 ש"ח

תלוי במידת המורכבות

כמה צריך לשלם על אילוף כלב רוטווילר למשמעת בסיסית?

1,500-4,000 ש"ח

בין 5 ל-10 מפגשים

כמה כסף גובה מאלף כלבים על הכנת רוטווילר לתינוק חדש במשפחה?

800-1,500 ש"ח

ל-2-4 מפגשים ברוב המקרים

מהו מחיר אילוף של רוטווילר בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

לתהליך של 2-5 שבועות

שירות אילוף רוטווילר בסטנדרטים גבוהים במיוחד

בנוסף להיכרות המעמיקה שלנו עם הרוטווילר, כל תהליך אילוף גורים או כלבים בוגרים מגזע זה מביא לידי ביטוי גם את המחויבות של טופ אילוף למצוינות בשירות. בפרט, אנחנו מגיעים תמיד בדיוק בזמן, ממצים כל מפגש, עונים בסבלנות לכל שאלה ומתייחסים למאפיינים הספציפיים של כל כלב, כל אדם וכל אינטראקציה ביניהם. השירות ניתן מחדרה ועד גדרה, כך שאנחנו מספקים מענה לכל מי שמחפש אילוף כלבים בהרצליה, תל אביב, רחובות, גבעתיים, הוד השרון, נתניה ושלל ערים נוספות באזור זה..

הסעיפים המרכזיים בתקנות להסדרת הפיקוח על כלבים מסוכנים

בניגוד לעבודה עם כלבים שלא מוגדרים כמסוכנים – למשל אילוף צ'יוואווה או שיצו או פומרניין – העבודה עם הרוטווילר מחייבת התייחסות גם לתקנות הסדרת הפיקוח על כלבים מסוכנים. בפרט, חשוב לדעת שאסור להרבות רוטווילרים, טיול עם כלב מגזע זה אפשרי רק החל מגיל 18, אורך הרצועה בכל יציאה מהבית יהיה לכל היותר 2 מטר וכמו כן ישנה חובת הנחת זמן על הפה. תקנה נוספת אוסרת על מכירת רוטווילרים.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף רוטווילר:

מהי תוחלת החיים של הרוטווילרים?

בממוצע כלב רוטווילר חי 9-10 שנים.

האם רוטווילר מתאים למשימות שמירה והגנה?

כן. השילוב של הגודל, החוזק והאינטליגנציה הגבוהה שבאה לידי ביטוי ביכולת להבחין בין אורח רצוי ללא רצוי הופכת את הרוטווילר לכלב שמירה אידיאלי. בתהליך אילוף מקצועי ונכון, הוא ילמד איך לשמור מבלי לתקוף את מי שלא אמור להיות מותקף.