רועה בלגי הוא גזע של כלבים חכמים, יפים ובעיקר מסורים מאוד לבני האדם שאיתם הם חיים. הקשר שנוצר עם כלבים אלה חזק מאוד, ובמידת הצורך הם יכולים לשמש גם ככלבי שמירה בזכות האינסטינקטים שלהם. בזכות החוכמה והמסירות, קל יחסית לאלף רועים בלגיים, אבל בכל מקרה כדאי כמובן להפקיד את המשימה בידיים מנוסות ומקצועיות. אילוף רועה בלגי הוא אחד מתחומי המומחיות של טופ אילוף, כשהדגשים העיקריים הם התאמה ספציפית של התהליך לכלב ולאדם, וגישה חיובית.

אילוף רועה בלגי עושים רק איתנו:

✔️ אילוף רועה בלגי בגישה חיובית – אילוף ללא עונשים

✔️ אילוף רועה בלגי אצלכם בבית, במועדים המתאימים לכם

✔️ אפשרות לאילוף בפנסיון

✔️ ייעוץ מקצועי בחינם ובלי התחייבות

    ✔️ 10 שנות ניסיון וידע איך לאלף רועה בלגי

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

היתרונות של אילוף רועה בלגי בגישה חיובית

עבור רועה בלגי אילוף בגישה חיובית הוא הדרך המומלצת ביותר. הכוונה היא לאילוף ללא עונשים ובלי טכניקות שמכאיבות לכלב, אלא תוך כדי תהליך שמתמקד בהתנהגויות הנכונות ובביסוסן ובמתן חיזוקים חיוביים. הגישה החדשנית הזו נשענת על מחקרים רבים שהוכיחו כי הכלבים כיום זקוקים פחות להיררכיה נוקשה ויותר לאינטראקציה קשובה עם האדם שאיתו הם חולקים את חייהם.

הגישה החיובית מומלצת עבור אילוף כלבים מכל הגזעים, ובפרט לרועה הבלגי שהוא כאמור כלב חכם. חשוב לציין שלמרות המימדים של הרועים הבלגיים – משקל שבין 25 ל-35 ק"ג, גובה 55-65 ס"מ – אין צורך בהפעלת כוח (אם כי כן נדרשת סמכות, ולכן ההמלצה על תהליך אילוף מקצועי).

אילוף רועה בלגי בבית הלקוח - מטרות אפשריות

בזכות תהליך מקצועי של אילוף כלבים רועה בלגי יכול ללמוד כל התנהגות רצויה: להגיב לפקודות, לא לנשוך, לא להשתולל יתר על המידה (רועים בלגיים הם כלבים אנרגטיים ולפעמים מתוך התלהבות הם עלולים לגרום לנזק), לשחק בשמחה עם כלבים אחרים וגם עם ילדים, להתעלם מגירויים לא רצויים ועוד.

מאלף כלבים מומלץ קודם כל לומד את הכלב ומקשיב לרצונות של האדם שחי עם הרועה. רק לאחר מכן הוא מביא לידי ביטוי את הידע שלו לגבי אילוף רועה בלגי (או כל סוג אחר, למשל אילוף שיצו), בהתאמה מדויקת לסיטואציה הספציפית.

באילו מקרים מומלץ אילוף בפנסיון?

ברוב המקרים, אילוף כלבים בבית הלקוח הוא האופציה המומלצת, על-מנת שהרועה הבלגי יקבל את ההכוונה ואת התמריצים החיוביים בסביבה שבה הוא חי. למרות זאת, לפעמים הדרך היעילה ביותר היא אילוף בפנסיון (אופציה שמתאימה מאוד גם עבור אילוף פיטבול). בפרט, כדאי לשקול אילוף כלבים בוגרים עם בעיות שונות בפנסיון, וגם כשהמטרה היא רמת משמעת גבוהה במיוחד – תהליך אינטנסיבי במשך שעות רבות ביום, כמובן בפנסיון, יניב את התוצאות הרצויות.

אילוף רועה בלגי מחיר הוגן
רועה בלגי

איך לאלף רועה בלגי לצרכים?

אילוף גורים לצרכים מתבצע במספר שלבים. לפני שהרועה הבלגי יכול לצאת לטייל באופן חופשי, החינוך מתבסס על הנחת פדים או עיתונים במקום ספציפי, רצוי ליד הכניסה לבית, והקניית ההרגל לעשות צרכים אך ורק על אותו משטח ייעודי. כשכבר ניתן לצאת לטיולים יומיומיים התשובה הטובה ביותר לשאלה איך לאלף רועה בלגי לצרכים היא שיטת התיחום, כשבנוסף חשוב להקפיד על שגרת טיולים שמותאמת לכלב.

אילוף רועה בלגי מחיר הוגן ותמורה מלאה לכסף

כשמתלבטים אם לבצע תהליך של אילוף רועה בלגי מחיר השירות הוא כמובן שיקול בהחלטה. באתר מופיע מחירון אילוף כלבים מפורט, ובטבלה שלפניכם מפורטים המחירים של השירותים העיקריים. להצעת מחיר מותאמת ספציפית לכלב שלכם ואליכם אתם מוזמנים לפנות אלינו – וגם לקבל ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא מחויבות. השירות ניתן בכל מרכז הארץ (לחצו לרשימת הערים), מחדרה ועד לגדרה, ולכן אנחנו הכתובת המתאימה לכל מי שמחפש אילוף כלבים בתל אביב, ברמת גן, בהרצליה, ברחובות ובעוד ערים רבות.

כמה עולה אילוף רועי בלגי בבית הלקוח?

280-500 ש"ח

מחיר למפגש

מהו מחיר שיעור של אילוף כלבים בקבוצה?

150-300 ש"ח

עבור רועה בלגי אילוף בקבוצה הוא אופציה מוצלחת בזכות חוכמתו

מהו התשלום הנדרש עבור חינוך לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

תוך 3-5 מפגשים

מהי העלות של אילוף רועים בלגיים בפנסיון?

2,500-5,400 ש"ח

בהתאם למטרת האילוף

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף רועה בלגי:

באיזה גיל אפשר להתחיל לאלף רועה בלגי?

החוכמה והנאמנות של הרועים הבלגיים מאפשרת לאלף אותם כבר מגיל מספר שבועות, כשהתהליך כמובן מותאם לגיל הספציפי.

מה עדיף, להעניק לרועים בלגיים צ'ופר אחרי התנהגות נכונה או לשחק איתם?

הרועה הבלגי אנרגטי מאוד, ולכן רבים מהכלבים מגזע זה מעדיפים משחק. יחד עם זאת, לכל כלב העדפות ספציפיות, ולכן רצוי לנסות את שתי האפשרויות ולראות איזו מהן משמחת יותר את הכלב שלכם.