גור כלבים הוא הדבר המתוק ביותר בעולם. גם מי שלא חי עם כלב מתמוגג כשהוא נתקל בתמונות של גורים מכל הסוגים, וכשמטיילים עם כלבלב מקבלים אינספור מבטים, ליטופים ופרגונים. גור כלבים יכול להיות גם הדבר השובב ביותר בעולם, ובלי לרצות – לגרום לא מעט נזקים בבית. לכן, מומלץ מאד לפנות למאלף מנוסה.

אילוף גורים מוצלח מחייב מומחיות של ממש – לטופ אילוף יש ניסיון של יותר מ-10 שנים, היכרות מצוינת עם כל סוגי הכלבים והדגשים הייחודיים לכל סוג, והכי חשוב – אהבה לכלב שבאה לידי ביטוי בתהליך החינוך החיוני.

אילוף גורים עושים רק אצלנו:

✔️ ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

✔️ אילוף גורים בהתאמה מושלמת לסוג הכלב והאופי שלו

✔️ חינוך גור לצרכים בזמן קצר

✔️ 10 שנות ניסיון באילוף גורים לצרכים ומטרות נוספות

✔️ אילוף גור כלבים בכל מקום מחדרה ועד גדרה

✔️ אילוף גורים מחיר הוגן ומפתיע

להצעת מחיר משתלמת התקשרו:

072-397-5701

או פשוט השאירו פרטים בטופס:

אילוף גור כלבים באווירה חיובית ומקצועית

יש לא מעט בני אדם שמאמינים כי אילוף כלבים הוא דבר לא רצוי. החשש מובן: אנחנו הכתרנו את הכלב כ'חברו הטוב של האדם', מערכות היחסים בין בני אדם לכלבים יכולות להיות עמוקות מאוד ואפילו המגוון הרחב של שמות של כלב מעיד על החיבה העזה – ואילוף נתפש כתהליך קשוח.

אנחנו מאמינים שאפשר אחרת. שתהליך של אילוף גורים יכול להתבצע באווירה חיובית ואפילו כיפית, כשהגור נהנה. אילוף גורים (וגם כלבים בוגרים יותר) לא חייב לכלול ענישה או חיזוקים שליליים, ולמעשה אצלנו החינוך מתבצע על בסיס חיזוקים חיוביים והמון תשומת לב כדי לעזור לגור להסתגל למסגרת החדשה עבורו.

מה אפשר להשיג באמצעות אילוף גורים?

אנשי מקצוע מיומנים שיודעים איך מאלפים גור כלבים יכולים לעצב את ההתנהגות של הגור ולהקנות לו כל הרגל רצוי. בפרט, אפשרי באמצעות תהליך מדויק להגיע להישגים הבאים:

  • הימנעות מנשיכות – וגם הימנעות מקפיצות (אלא אם כן האדם מעוניין בכך).
  • עשיית צרכים רק מחוץ לבית – או בפינה ייעודית בחצר כשיש מקום מתאים לכך.
  • אפס הרס בבית – בלי כרסום חפצים, העברת פריטים ממקום למקום או כל נזק אחר כתוצאה ממשחק או בעיית התנהגות.
  • אינטראקציות משופרות – גם עם כלבים אחרים ברחוב ובגינת הכלבים וגם עם ילדים (בבית ומחוצה לו).
  • פתרון בעיות התנהגות – כתוצאה מחרדת נטישה או כל בעיה אחרת, ובפרט מניעת נבחנות יתר והירפאקטיביות.
  • משמעת – כדי למנוע התנהגויות לא רצויות כמו למשל ריצה לכביש או אכילה מהמדרכה (פעולה שעלולה להסתיים בכאבי בטן, הקאות ושלשולים).
  • הקניית ביטחון עצמיאילוף כלבים קטנים שלא יהיו פחדנים (וגם עזרה לכלבים גדולים יותר שסובלים מפחדים כאלה ואחרים).

אילוף גורים - מאיזה גיל אפשר להתחיל?

כשבאים לענות על השאלה מאיזה גיל אפשר להתחיל אילוף כלבים, התשובה מושפעת הן ממקצועיות המאלף והן משיתוף הפעולה של בעליו של הגור. איש מקצוע מנוסה שיודע איך לאלף גור יכול להתחיל בכל גיל. ככל שהגור צעיר יותר הוא פחות מקובע, ולכן התהליך יהיה אפקטיבי יותר (אם כי אנחנו בטופ אילוף מחוללים פלאים גם במסגרת אילוף כלבים בוגרים).

חשוב מאוד להתאים את המטרות ואת האופן שבו מתבצע האילוף לגיל הכלב, בדיוק כפי שילד בן 3 זקוק לגן אבל לא מתאים לבית ספר. בחודשיים הראשונים לחיים מאלף כלבים במרכז שמתנהל באחריות יעבוד בעיקר על חינוך בסיסי, היכרות עם הסביבה ומניעת פעילות יתר. עד גיל חצי שנה אפשר להשלים חינוך גור לצרכים, ללמד אותו פקודות שונות ("בוא", "שב" וכו') ולעצב התנהגויות נכונות. בהמשך הדרך אפשר לתקן הרגלים שמזיקים לכלב ולמשפחה ולטפל בחרדות, פחדים ומתחים אצל הכלב.

אילוף גורים מחיר משתלם
אילוף גור כלבים

אילוף גורים לצרכים - דגשים מרכזיים

גור כלבים, בדיוק כמו תינוק, מתקשה מאוד להתאפק כשיש לו צרכים. כך למשל גורים עושים את צרכיהם מיד כשהם מתעוררים ולכן חשוב לצאת איתם לטיול השכם בבוקר. באופן דומה, הגור צריך להתפנות מיד אחרי ארוחה, וגם לפני השינה ואפילו אחרי משחקים סוערים – הבסיס של חינוך גור לצרכים הוא מודעות לכך. כשיודעים מתי התזמון הנכון והחיוני לטיולים, הבית נשאר נקי.

עוד דגש חשוב במסגרת אילוף כלבים לצרכים הוא תיחום. כלבים לא נוהגים לעשות את הצרכים שלהם במקום שבו הם אוכלים ו/או ישנים. כשתוחמים את הכלב למקום מסוים שהופך ל"שלו", הוא לא יעשה שם צרכים. התיחום הרצוי מושג בעזרת גדר גורים או כלוב אילוף (גדול, כמובן). אסור להשתמש בתיחום כעונש (למשל במקרה שבו הכלב השתולל ושבר פריט מסוים בבית), וכמו כן רצוי מאוד להימנע מכעס כשהכלב בכל זאת עושה צרכים בבית – הוא לא יבין למה אתם כועסים עליו ועלול לקשר את הרגש השלילי למשהו אחר לגמרי.

איך מאלפים גור כלבים שלא ינשך?

גורי כלבים נושכים משתי סיבות פשוטות: קודם כל, השיניים שלהם גדלות, ושנית, זו הדרך שלהם לגלות את העולם (בדיוק כמו תינוק שמכניס כל דבר לפה כדי לבדוק אותו). הגוף שלנו זמין ורך, ולכן מהווה אובייקט מעולה. אילוף גורים להימנעות מנשכנות מבוסס על מתן תחליפים – צעצועים אטרקטיביים שהכלב יוכל לנגוס בהם.

איך לאלף גור שלא יפחד מכלבים אחרים?

כלבים פחדנים הם כלבים נבחנים יתר על המידה ובנוסף הם לא ממצים את החיים. היכרות עם כלבים אחרים ובאופן כללי למגוון רחב של גירויים היא מרכיב קריטי בהתפתחות ולכן חלק בלתי נפרד מתהליך אילוף גורים.

איך לאלף גור שלא יפחד מכלבים אחרים? מרגילים אותו מגיל צעיר ככל האפשר לאינטראקציות כאלה, ומספקים לו תחושת ביטחון ושלווה בכל מפגש. אם ישנה בעיה, נעזרים במומחים בתחום. אמנם בשבועות הראשונים לחיים, כשהכלב החדש עדיין לא קיבל את כל החיסונים, יש מגבלות על היציאה מהבית, אבל אפשר למצוא איזון נכון ובמקביל לתהליך אילוף גור לצרכים לאפשר לו להיחשף לעולם.

אילוף גורים להסתדר עם חתול
ניתן לאלף גור להסתדר עם חתול

אילוף גורים לחיות בשלום עם חתול

כששואלים לגבי אילוף גורים מאיזה גיל ניתן להתחיל התשובה משתנה בהתאם למטרת האילוף. חיים משותפים לא רק עם בני אדם אלא גם עם חתול מחייבים הסתגלות כבר מגיל 0. חשוב להדגיש שלמרות האמונה הנפוצה, כלבים וחתולים יכולים להיות חברים מצוינים. ישנם תרגילים ספציפיים שמרגילים את שני בעלי החיים לשהות באותו חלל, להרגיש מוגנים ולהבין שהרמוניה היא המצב הטוב ביותר עבור שניהם. למשל, החתול מסתובב חופשי בחדר והתנועה שלו מבוקרת באמצעות פיזור אוכל טעים, והכלב מוחזק ברצועה כדי שאפשר יהיה לשלוט עליו ביעילות. 

האפשרויות השונות של אילוף גורים

אופציה אחת היא הזמנת מאלף כלבים עד הבית, כך שיעבוד עם הגור ואיתכם בסביבה הטבעית שלכם. תדירות המפגשים משתנה בהתאם לגיל של הגור ולמטרות התהליך. אופציה שנייה היא אילוף בתנאי פנסיון – הניתוק מהבית מאפשר עבודה אינטנסיבית יותר, ולאחר מכן התאמות לסביבה הספציפית שלכם. במקרה כזה התהליך נמשך בדרך כלל בין שבוע ל-4 שבועות. בדרך כלל תיבחר האופציה הזו כשמדובר על אילוף מורכב יחסית. כמו כן, ניתן לבצע אילוף כלבים קבוצתי, אם כי הוא מתאים יותר לכלבים בוגרים ופחות לגורים.

אילוף גורים מחיר הוגן ותועלת גבוהה במהירות!

כששוקלים את האופציה של אילוף גורים מחיר השירות מהווה כמובן שיקול חשוב. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים של סוגי האילוף המבוקשים ביותר. להצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם, והוגנת מאוד (בפרט ביחס לתמורה הגבוהה), וגם לייעוץ בנושא אילוף גור כלבים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

כמה עולה אילוף גורים כללי?

280-500 ש"ח

מחיר לכל מפגש, מספר המפגשים הוא בהתאם למטרת האילוף ולאופי הגור

מהו התשלום עבור אילוף גור לצרכים?

1,000-2,000 ש"ח

3 עד 7 מפגשים

כמה צריך לשלם על שיעור קבוצתי?

150-300 ש"ח

 

מהי עלות אילוף כלב תוקפן?

1,000-2,000 ש"ח

עבור הסוג הזה של אילוף גורים מחיר התהליך נקבע בהתאם לחומרת הבעיה

מהו המחיר של גדר גורים?

180-360 ש"ח

בהתאם לגודל

אילוף גור כלבים בזמינות גבוהה ועם אמינות ללא פשרות

טופ אילוף מבטיחה (ומקיימת) לא "רק" סטנדרטים גבוהים של אילוף אלא גם מצוינות בשירות. הסטנדרטים הגבוהים שלנו באים לידי ביטוי בזמינות גבוהה, בהגעה בדיוק בשעה שקבענו, בעבודה יעילה שמבטיחה מיצוי מלא של כל מפגש, במענה מפורט וסבלני לכל בקשה ושאלה, באמינות (לא מבטיחים מה שאי אפשר לקיים!), וכאמור באהבה אמיתית ומכל הלב לכל כלב וכלבה.

השירותים ניתנים בכל רחבי המרכז והשרון, מגדרה ועד חדרה. בהתאם, בין אם אתם מחפשים אילוף כלבים בתל אביב, בין אם בהרצליה, כפר סבא, חולון, ראשון לציון, נתניה וכו' – אנחנו הכתובת עבורכם.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אילוף גורים:

האם אפשר לאלף כל כלב מכל גזע?

כן. ישנם גזעים שאיתם התהליך מורכב יותר (ובהתאם מחיר אילוף כלבים עשוי להשתנות לפי סוג הכלב), אבל ככלל עבודה נכונה, על בסיס המאפיינים הספציפיים של כל כלב וכלבה, תוביל תמיד לתוצאה הרצויה.

איך לאלף גור שיגיב לשם שלו?

קוראים בשמו של הכלב, בטון אסרטיבי אבל גם שמח. כשהכלב מגיב, מרעיפים עליו אהבה וליטופים (וגם חטיפים…).